Przyjaciel mojego faceta= m贸j wr贸g

  • Autor
    Odp.
  • leila
    Member
    • Temat贸w: 9
    • Odp.: 60
    • Sta艂y bywalec

    Witam wszystkie panie 馃檪 Pisze z pro偶ba o pomoc…cho膰 temat wydaje sie rodemz podstaw贸wki, to niestety nagle okazuje siez ze dotyczy tez doroslych ludzi 馃槬 Mianowicie chodzi mi o to, ze najlepszy przyjaciel mojego faceta wciaz dazy do tego, abysmy sie rozstali…na poczatku sie tym nei przejmowalam, myslalam ze to minie..ale juz nie daje rady..dodam ze oni pracuja razem wiec kolega ma spory wplyw na mojego mezczyzne. Wiem tez w czym tkwi problem: do tej pory facet z ktorym sie zwiazalam byl typem imprezowicza, ktory ciagle zmienia dziewczy, spotyka sie z kumplami i pochlania morze alkoholu… z tym, ze odkad jest ze mna zmienia sie…jest mi wierny, dobrze mnei traktuje, myslimy przyszlosciowo…chcemy razem zamieszkanc.. no i to wlasnie nie spodobalo sie przyjacielowi mojego ukochanego, ktory zapewne poczul , ze stracil najlepszego kompana do zabaw… przez to ciagle nas probuje ze soba sklocic..np gdy moj facet ma zamniar po pracy do mnie jechac to kolega wpada do niego z kumplami, alkoholem i namawia go na impreze poza miastem, oczywiscie bez kobiet;] czesto w towarzystwie reszty naszych znajomych szydzi i kpi z mojego partnera, jakoby byl pod pantoflem (poniewaz przestaje sie sluchac kumpli a zaczyna mnie), namawia go aby mnie zostawil, opowiada rozne nieprawdziwe rzeczy…dodajac, ze moj partner jest o mnie zazdrosny chyba nie musze mowic jaki to odnosi skutek… Co gorsza wiem, ze moj facet nie zerwie znajomosci z przyjacielem..znaja sie kupe lat… Wiem, ze problem zdaje sie dziecinny ale oboje jestesmy dorosli: ja mam 24, on 26 lat…MACIE JAKIES POMYSLY JAK 'UNIESZKODLIWIC’ TAKIEGO ”PRZYJACIELA”?

    Yuna
    Member
    • Temat贸w: 9
    • Odp.: 44
    • Sta艂y bywalec

    To niesamowite, ale ja mia艂am bardzo podobny problem! Tylko, 偶e ja mam 18 a m贸j m臋偶czyzna 19. Jego kolega r贸wnie偶 by艂 < i jest> typem imprezowicza, vodka a nawet narkotyki. Nie raz na偶miewa艂 si臋, z mojego ch艂opaka, 偶e marnuje sobie 偶ycie u boku jednej kobiety. Chcia艂 go na imprezach, na burdach i tych wszystkich mrocznych sprawach. Na szcz臋偶cie si臋 pok艂贸cili i do tej pory nie maj膮 kontaktu :] Na Twoim miejscu by艂abym bardzo z艂a. Nie znam Twojego m臋偶czyzny, ale je偶eli jego kolega tak nagina to kiedy偶 mo偶e ugi膮膰 Twojego i skusic go na rzeczy kt贸ych on sam nie chce. Sama wiesz, 偶e s艂uchaj膮c 200 razy tego samego w ko艅cu pod偶wiadomie to zapami臋ta. Taki efekt „reklamy”.
    Mo偶e i Tw贸j m臋偶czyzna zna si臋 od wielu lat z tym kolesiem, ale je偶eli nie zwr贸ci mu uwagi i nie poka偶e kim jest teraz to mo偶e si臋 to dla Was obu 藕le sko艅czy膰! Mo偶e i b臋dzie mia艂 wyb贸r – kolega albo Ty.

    leila
    Member
    • Temat贸w: 9
    • Odp.: 60
    • Sta艂y bywalec

    馃檨 jest dok艂adnie tak jak opowiadasz…vodka, kumple no i u mnie te偶 niestety czesto jakas amfetamina, ziolo… ja tez lubie imprezy…nie jestem dziewczyn膮, kt贸ra chce przesiedzie膰 w domu ca艂e 偶ycie…M贸j facet nale偶y do bardzo atrakcyjnych os贸b…z pocz膮tku by艂amz tego dumna, teraz mnie to tylko dobija, bo boj臋 sie go gdziekolwiek puscic samego… tak czy inaczej postawilam mu juz jedno ultimatum : koniec z amfetamina, no i odsunelam sie od niego na jakis czas…zero sms, odbierania polaczen, spotkan… byl bardzo przybity, no i wtedy pierwszy raz poklocil sie z przyjacielem, bo ten zamiast go pocieszyc to UCIESZY艁 SI臉 馃槸 馃槸 no… o ile z dragami wygra艂膮m, bo ju偶 nei mieszamy sie w to, to nie s膮dze abym wspania艂ego kolegi mogla sie pozbyc…a postawienie go przed wyborem ja albo on jest bez sensu..bo pracuja razem… mieszkaja niedaleko siebie… mysle ze nawet by nie potraktowal mnie na serio, albo powiedzial ze wybiera mnie, bo juz mi nie raz mowil ze to ja jetsem nr 1…ale spotykaliby sie i tak…nie wiem juz czy mam z tym kolega porozmawiac…ale nie sadze aby to dalo jakis efekt…

    vaneczka88
    Member
    • Temat贸w: 0
    • Odp.: 4
    • Pocz膮tkuj膮cy

    Moim zdaniem nie powinna偶 odcina膰 Twojego ch艂opaka od jego przyjaciela, bo nic dobrego Ci to nie przyniesie, a tylko pogorszy.

    Tw贸j facet ma sw贸j rozum, 偶e jego przyjaciel Ci臋 nie lubi, to nie znaczy,偶e Tw贸j facet zmieni si臋 pod jego wp艂ywem i z Tob膮 zerwie jak oczywi偶cie Ci臋 Kocha.

    xman
    Member
    • Temat贸w: 8
    • Odp.: 22
    • Bywalec

    leila moze troche przesadzasz? Kazdy facet potrzebuje czasem posiedziec z kumplami – i nawet nie koniecznie po to zeby sie upi膰.
    Ja na przyklad nie pije duzo, baa nawet nei lubie alkoholu ale z kumplami od czasu do czasu bardzo chetnie piwka sie napije;) Impreza z kumplami to tez nic zlego.
    Jesli jestem zakochany w kobiecie nie zdradze jej z jakas glupi膮 dup膮 na imprezie – koniec kropka.
    Moze rzeczywiscie po troche zaczynasz robic z niego takiego pantofla – najgorsze co moze spotkac faceta.
    Przyklad: ostanio kolega i jego nazeczona zaprosili mnie i paru znajomych na impreze, jak sie okaza艂o chcieli nas zaprosi膰 na wesele. Ja jak i wiekszosc zjawilismy sie. Jeden kumpel nie – jego dziewczyna mu nie pozwolila. To nie pierwsze tego typu zdarzenie, hehe ogolnie rzecz ujmuj膮c po chlopie:D

    [usuni臋to_link] wrote:

    Tylko, 偶e ja mam 18 a m贸j m臋偶czyzna 19.

    Dziecko, Ty jeszcze nie wiesz co znaczy s艂owo m臋偶czyzna. Wpadnij do Krakowa to mo偶e Ci pokaze 馃槈

    Cleo
    Member
    • Temat贸w: 29
    • Odp.: 857
    • Zas艂u偶ony

    [usuni臋to_link] wrote:

    Moim zdaniem nie powinna偶 odcina膰 Twojego ch艂opaka od jego przyjaciela, bo nic dobrego Ci to nie przyniesie, a tylko pogorszy.

    Tw贸j facet ma sw贸j rozum, 偶e jego przyjaciel Ci臋 nie lubi, to nie znaczy,偶e Tw贸j facet zmieni si臋 pod jego wp艂ywem i z Tob膮 zerwie jak oczywi偶cie Ci臋 Kocha.

    mam kole偶ank臋 kt贸ra 偶rednio lubi mojego ch艂opaka, on za ni膮 te偶 nie przepada.

    dlatego te偶 moje kontakty z ni膮 nie s膮 tak intensywne jak kiedy偶
    dlatego, 偶e m贸j m臋偶czyzna jest wa偶niejszy

    owszem, nie powinna偶 odcina膰 go od znajomych, ale je偶li kto偶 faktycznie ma na kogo偶 z艂y wp艂yw i ta osoba tego nie widzi nale偶y jej zwr贸ci膰 uwag臋.

    i fakt – problem rodem z podstaw贸wki.
    chcia艂abym mie膰 takie problemy 馃槅

    Emilia Flores
    Member
    • Temat贸w: 11
    • Odp.: 212
    • Zapaleniec

    moze pozornie rodem z podstawowki, Cleo. Ty juz jestes ze swoim facetem bardzo dlugo, a ona dopiero rozpoczyna zwiazek i faktycznie tego typu problemy moga stawac na drodze uczuciu, ktore dopiero sie buduje. Moze staraj sie na imprezach pogadac normalnie z tym jego kumplem, nawet jesli cie nie polubi to zarowno on jak i twoj facet zauwaza, ze sie starasz. zrozum, ze wprowadzilas duzo zmian w ich przyjazni, wiec jestes teraz dla niego wrogiem publicznym nr 1 ktory chce mu zabrac kumpla.

    a na pocieszenie polecam film „love acutally” w ktorym Kaira Knigtley miala podobny problem i rozwiazal sie dosc zaskakuj膮co 馃槈

    leila
    Member
    • Temat贸w: 9
    • Odp.: 60
    • Sta艂y bywalec

    do Xmana: my偶l臋, ze ja a偶 taka zaborcza nie jestem jak dziewczyna, o kt贸rej opowiadasz…przynajmniej mam nadziej臋 馃榾 nie zabraniam mu wyj偶膰 z kumplami do baru..jednak na dyskoteki nie wydaje mi sie aby by by艂a potrzeba puszczania go tam beze mnie 馃榾 Nie robi臋 z niego pantofla…decyzje podejmujemy wspolnie.. po prostu jego koledzy maja inna definicj臋 zwi膮zku–> facet decyduje w 90%, w 9% los, a pozosta艂e 1% nale偶y si臋 dziewczynie 馃槸 馃槸 mo偶e dlatego, zdaje im sie, ze ustawiam swojego 馃榾
    Nie pr贸buj臋 go te偶 na si艂臋 sk艂贸ci膰 z przyjacielem, bo to by mia艂o zapewne odwrotny skutek.
    a co do Emili, to dzi臋kuje za zrozumienie:) rzeczywi偶cie w pocz膮tkowych fazach zwi膮zku to blache sprawy decyduj膮 o wielu sprawach… Film z pewno偶ci膮 zobacz臋:)
    JA z jego kumplem rozmawiam, bo si艂膮 rzeczy cz臋sto si臋 widzimy 馃槈 wydaje mi si臋, ze nawet ciezko tu uzyc slowa ze sie nie lubimy..ogolnei lubie tego faceta, wydaje mi sie ze on mnie jako osobe tez. Jedynie co stoi na przeszkodzie to chyba fakt, ze on by wolal aby moj facet zamiast o mnie, to dbal o to by alkohol i panienki byly pod dostatkiem 馃榾

    vaneczka88
    Member
    • Temat贸w: 0
    • Odp.: 4
    • Pocz膮tkuj膮cy

    [usuni臋to_link] wrote:

    [usuni臋to_link] wrote:

    Moim zdaniem nie powinna偶 odcina膰 Twojego ch艂opaka od jego przyjaciela, bo nic dobrego Ci to nie przyniesie, a tylko pogorszy.

    Tw贸j facet ma sw贸j rozum, 偶e jego przyjaciel Ci臋 nie lubi, to nie znaczy,偶e Tw贸j facet zmieni si臋 pod jego wp艂ywem i z Tob膮 zerwie jak oczywi偶cie Ci臋 Kocha.

    mam kole偶ank臋 kt贸ra 偶rednio lubi mojego ch艂opaka, on za ni膮 te偶 nie przepada.

    dlatego te偶 moje kontakty z ni膮 nie s膮 tak intensywne jak kiedy偶
    dlatego, 偶e m贸j m臋偶czyzna jest wa偶niejszy

    owszem, nie powinna偶 odcina膰 go od znajomych, ale je偶li kto偶 faktycznie ma na kogo偶 z艂y wp艂yw i ta osoba tego nie widzi nale偶y jej zwr贸ci膰 uwag臋.

    No tak, ale jednak nie zerwala偶 kontaktu z ta kolezanka.
    Pewnie autorka by chciala by on zerwal z nim przyjazn, ale to jest nie mozliwe i lepiej zeby tego nie powodowala.
    Po prostu z nim porozmawiala powaznie.

    vaneczka88
    Member
    • Temat贸w: 0
    • Odp.: 4
    • Pocz膮tkuj膮cy

    Nie zacytowalo sie ehhh….. 馃槸

Musisz si臋 zalogowa膰 by napisa膰 odp. w temacie: " Przyjaciel mojego faceta= m贸j wr贸g"

Przewi艅 na g贸r臋