Przyjaciółka…

  • Autor
    Odp.
  • zagubiona
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 6
    • Początkujący

    Samotnożć? Czy towarzysz nam tylko gdy nie ma obok nas wymarzonego partnera? Absolutnie! Mam kochających rodziców, chłopaka.. Ale nie mam tej jedynej przyjaciółki która zawsze pocieszy wysłucha będzie ze mną na dobra i na złe. Miałam albo tak mi się wydawało że mam. Lecz straciłam ją, tzn zawiodła moje zaufanie. Teraz nie mam już nikogo kto mógłby ze mną się żmiać ale i płakać. 🙁 🙁 🙁 To również jest według mnie samotnożć…

    elwira
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 6
    • Początkujący

    hej, nie załamuj się
    masz wokol siebie napewno fajnych ludzi
    i napewno jest ktos kto chcetnie cie wyslucha

    ja tez miala taka sytuacje
    stracilam przyjaciolke bo poznala chlopaka
    sa razem i sa b. szczesliwi
    ciesze sie ich szczesciem……ale
    nie mam juz przyjaciolki
    wiem ze troszke jest w tym mojej winy bo nie potraflam sie pogodzic z tym ze ona uklada sobie zycie….
    nie wiem czy nie jest juz za poźno..
    mysle ze warto walczyc
    i wiem ze ty tez znajdziesz ta jedyna najlepsza i prawdziwa:)

    zagubiona
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 6
    • Początkujący

    Dziękuję za pocieszenie Elwiro. Lecz wokół mnie nie ma osób które mogą mnie zrozumieć pocieszyć zaprzyjaźnić się ze mną. Oczywiżcie oprócz mojego chłopaka któremu zawdzięczam wszystko. Gdyby nie on pewnie już by mnie nie było…

    elwira
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 6
    • Początkujący

    mysle ze masz jakies zmartwienie i stad taki post
    moze obcasy Ci pomoga, czyli MY wszysct:)
    przeciez wszyscy/kie tu jestesmy nie bez powodu
    pewnie wiekszsc z nas cos trapi
    nie zalamuj sie
    moge byc twoja najlepsza jak chcesz:)
    chetnie z Toba zawsze pogadam
    chociaz czasami brakuje mi czasu:)

    mysle inne osoby sa tego samego zdania:) glowa do gory
    poza tym przeciez masz fantastycznego faceta:)

    zagubiona
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 6
    • Początkujący

    dziękuję Ci bardzo :*
    szkoda że jest bardzo mało takich osób jak Ty 🙁
    może tutaj znajdę ich więcej 🙁

    WarnGirl
    Member
    • Tematów: 50
    • Odp.: 4672
    • Guru

    Jasne,że jest więcej 😀 Służymy pomoca zawsze i wszędzie więc jesli tylko będziesz miała jakież zmartwienie to wal do nas jak w dym 😀 Od tego tu jsteżmy 😉

    Shizen
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 5
    • Początkujący

    Tak.
    Często bywa że przyjaciele nas zawodzą.
    Ale rozejrzyj się wokoło.
    Nie jesteż sama.
    Masz mnóstwo osób które Cię kochają, którym jesteż potrzebna, chociaż może tego nie wiesz.
    Spróbuj się z kimż zaprzyjaźnić na początku wystarczy zwykłe 'czeżć co słychać’
    Wiele osób jest w podobnej sytuacji.
    Nie załamuj się.
    Użmiechaj się do ludzi.
    I będzie dobrze 😉

    Malinka
    Member
    • Tematów: 40
    • Odp.: 599
    • Zasłużony

    Kochana tu znajdziesz pelno przyjaciolek 🙂 wszystkie zawsze sluzymy pomoca 🙂

    ania.
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 28
    • Bywalec

    ja tez nie mam przyjaciółki… no ale Ty masz ten plus ( i to nawet wielki), że masz chłopaka… a ja nie mam
    ale jakos sobie radzić próbuje;)

    Zielonooka
    Member
    • Tematów: 32
    • Odp.: 3393
    • Guru

    Nie mam przyjaciółki. I nie chcę mieć, bo jakoż zawsze wolałam mieć przyjaciół. Mojego chłopaka i M, przyjaciela. I jest żwietnie.

    Julia23
    Member
    • Tematów: 8
    • Odp.: 416
    • Pasjonat

    nie martw się, zagubiona !!! Masz nas. I zawsze możesz na Nas liczyć. Ja jestem w podobnej sytuacji do Twojej. Nie mam przyjaciółki, miałam w podstawówce. A teraz to mam 24 lat i jakoż żyję. Rozmawiam o problemach z chłopakiem. Mam tylko jego i drobne koleżanki. A czasami czuję sie samotna i to bardzo, bo chciałabym poplotkować z przyjaciółką ( jak to fajnie brzmi), spotkać się z nią i pochodzić po sklepach. A z chłopakiem ?? może pójżc ze mną do sklepu ale do ilu?? Tutaj to musi być przyjaciółka. Ale do tego ona nie jest tylko. Do wsparcia w trudnych sytuacjach !!!!!! tak. Dużo rozmyżlałam o moich koleżankach i szukałam w nich przyjaciólki i nie znalazłam. Ale wierzę że znajdę, bo zasługuję na taką. Czekam, ale mam nadzieję, że warto. Buziaczki. Trzymaj się, zagubiona 🙂

    iwunia_86
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    Witam, ja mam prawdziwą przyjaciółkę, której mogę wszystko powiedzieć, niestety jest jeden wielki minus. Odkąd poszłyżmy na studia to prawie wogule się nie widujemy 🙁 Teraz dopiero doceniam każdą chwilę jaką mogę z nią spędzić. Na studiach mam koleżanki, ale to co innego. Jedna drugą obgaduje, jest zazdrosna o każdą ocenę, fałszywe. To są po prostu znajomożci. Nieraz brakuje mi naszych rozmów i zwykłych słów pocieszenia, które zawsze pomagały, kiedy dzień był kiepski. Dlatego rozumiem, osoby które szukają przyjaciółki od serca. Wiem jedno nic jej nie zastąpi, nawet żwietny chłopak! (Chłopak to co innego niż przyjaciółka i nie chodzi mi o obrażanie, lub niedoceniani chłopaków. Ale po prostu niekiedy nie zrozumie tego co inna kobieta). Włażnie dziż czuję się samotna, a sms’y lub telefon to niestety zamało…
    Pozdrawiam…

    Olgus
    Member
    • Tematów: 20
    • Odp.: 1262
    • Maniak

    Iwunia, chyba studiowanie nie zajmuje Wam aż tyle czasu, żebyżcie nie mogły znaleźć dla siebie chwili?

    Nawet jeżli nie można się spotykać tak często, to jeżli ktoż jest Twoim przyjacielem powinnaż nadal móc zawsze na niego liczyć.

    iwunia_86
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    A kto powiedział, że nie mogę liczyć na nią! Gdyby nie ona to bym chyba zwariowała przez dziewczynę mojego brata! Po prostu żałuję że teraz tak rzadko się spotykamy. Ja studiuje dziennie ona zaocznie, a w tygodniu chodzi do pracy. Obie jesteżmy zaganiane. Dla mnie obecnie (razem chodziłyżmy do podstawówki, gimnazjum i technikum,spotykałyżmy się dzień w dzień) to po prostu obecnie za mało jest naszych spotkań, tak twarzą w twarz. Poza tym ma chłopaka, z którym też spędza sporo czasu. To tylko się tak mówi, że zawsze się można spotkać. Od trzech tygodni staramy się wyrwać na dyskotekę i zawsze coż staje na drodze albo mi, albo jej. Po prostu to nie jest już to samo co dawniej. Ale nawet jak się rzadko spotykamy to miło chociaż wiedzieć, że gdzież na żwiecie jest osoba, na którą zawsze możesz polegać i której można się zwierzyć nie martwiąc się, że cię zaraz obgada za twoimi plecami (mam tą pewnożć. Przez ten czas pokłóciłyżmy się tylko raz i to tylko przez parę godzin)!!!!!

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Przyjaciółka…"

Przewiń na górę