przyjaźń -> miłożć ??

  • Autor
    Odp.
  • Figa
    Keymaster
    • Tematów: 61
    • Odp.: 910
    • Zasłużony

    Hmmm w czasach studenckich mialam takiego przyjaciela, robilismy wiele rzeczy razem, wyjezdzalismy wspolnie, chodzilismy do kina, na piwko, rodzice zapraszali mnie na niedzielne obiady, czasem zostawiali mi klucze do mieszkania zebym mogla sie pouczyc spokojnie.
    W zasadzie przyzwyczailam sie do tej sytuacji traktowalam mojego kolege jak przyjaciela i faktycznie bez dzialania jakiejkolwiek chemii.
    Nawet cos tam kiedys probowal mnie pocalowac, bo przytulac mnie mu sie zdarzalo, ale nie wyszlo!!!!
    Po tym incyndencie cos sie popsulo i juz nie spedzalismy czasu tak wiele ze soba. Nadal moge na niego liczyc choc nie mieszamy juz w jednym miescie, a mama jego nadal pamieta zeby mnie pozdrowic;)
    Sam widzisz czasem przyjazn mesko-damska isteje, w sensie ze nie zawsze zaangazuja sie w uczucia obie strony

    Olgus
    Member
    • Tematów: 20
    • Odp.: 1262
    • Maniak

    Jest możliwe, że przyjaźń zamieni się w miłożć, bardzo często jedna osoba czuje coż więcej do drugiej, natomiast cudownie jest jak dwie strony zakochają się w sobie. Doskonale wiem, że kiedy kocha się swojego przyjaciela, a nie ma szans na bycie razem, bo on ma zobowiązania, sam nie wie co czuje… to bywa strasznie ciężko. Trudno się przyjaźnić, bo to bardzo boli. Szczególnie wtedy, gdy on daje sygnały, że przyjaciółka znaczy coż więcej dla niego, ale jest niezdecydowany…
    Przedstawiłam sytuację ze strony kobiety, którą, niestety, znam z autopsji. Trudno mi mówić więcej na ten temat…

    Ja7, Twoja przyjaciółka przeżyła zawód miłosny więc przede wszystkim, powinieneż dać jej czas. Na razie na pewno cierpi… Zobaczysz jak będą się układać dalej Wasze relacje, bądź przy niej.

    asiek
    Member
    • Tematów: 26
    • Odp.: 443
    • Pasjonat

    ojej, ja też taka włażnie jestem, ale to dlatego że jestem zakompleksiona i wydaje mi się, ze nikt nie jest w stanie mnie zaakceptować i pokochać. przez to trace zazwyczaj, bo kończy się na tym, że jestem dobrym kumplem… 🙄

    ale na twoim miejscu postarałabym się, może coż tam w niej zaskoczy, czasami przyjaźń przeradza się w miłosć. a może ona po prostu nie zdaje sobie sprawy, że to już jest miłożc, alebo nie dopuszcza tej ewentualnożci do siebie. no nic. nie rezygnuj w każdym razie 😀

    Olgus
    Member
    • Tematów: 20
    • Odp.: 1262
    • Maniak

    Ażku, a dlaczego masz takie kompleksy? Ktoż Cię tego „nauczył” czy sama z siebie nie akceptujesz swojego wyglądu czy zachowania?

    Twister
    Participant
    • Tematów: 3
    • Odp.: 224
    • Zapaleniec

    Nie ma w moim slowniku slowa ” niemozliwe ” . Wszystko jest mozliwe. Stary wez sie za siebie , pomysl , przeanalizuj zacznij z nia gdzies wychodzic zabierac ja w jakies mile miejsce gdzie inni by jej nie zabierali. Nie jestes taki jak inni TY JESTES LEPSZY. Uwierz w to. To czy bedzie Cie kochala zalezy tylko i wylacznie od Ciebie.

    pozdrawiam

    _________________
    Jestem tu po to…. by SPRAWIC TOBIE PRZYJEMNOSC KSIEZNICZKO 😈

    the mask
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 4
    • Początkujący

    …powiem, krotko i na temat.

    Przyjazn moze sie przerodzic w milosc, ale nigdy na odwrot, …wiec jak narazie pozostan na tym etapie, na ktorym jestes teraz, czyli etapie zauroczenia, …tak , tak, ta chwila w jakiej teraz sie znajdujesz to nie milosc a jedynie zauroczenie – lecz badz ostrozny, jesli chcesz z nia byc, …bo zauroczenie tak samo szybko znika jak sie pojawiło.

    Moja rada z wieloletniego doswiadczenia jest nastepująca, …zrob to samo co ona, …traktuj ja narazie jak zwyklą kolezanke – zdziwisz sie, ale zeby zdobyc kobiete po przejsciach, nalezy praktycznie nie robic nic !! (moze Ci sie wydawac to dziwne, ale jesli tego nie pojmujesz napisz do mnie na prv to wyjasnie 😉 ).
    Przebywajac z Nia wszystkie tematy przenos na zarty, tak jak ona robila to do tej pory, …w umysle dziewczyny zacznie sie klarowac inny obraz Twojej osoby, poniewaz to ze zartujesz z tych rzeczy, o ktorych wczesniej mowiles z jak najwieksza powagą da jej do zrozumienia, ze przestaje Ci na niej zalezec – a wtedy zobaczysz jakie zaczna sie dziac cuda.

    Do tej pory z tego wszystkiego sobie zartuje, nawet pomimo brania wszystkich rzeczy na powaznie, poniewaz wie, ze Cie nie straci, …wie ze jestes na jej kazde zawolanie, …wie ze cokolwiek nie zrobi bedziesz przy niej, …sam ja tego nauczyles, wiec ja odlucz.
    Chcesz zmienic jej podejscie do Ciebie ? – to zacznij najpierw od samego siebie.
    Chcesz czy nie, musisz zmienic swoje postepowanie wobec niej, bo jak do tej pory takie zalatywanie do niej, wytworzylo w jej glowie obraz przyjaciela, …a zeby ten obraz zmazac i „narysowac” szanse na udany zwiazek musisz, zmienic calkowicie obraz samego siebie jaki ona teraz widzi, …musisz sprawic zeby Cie poznala na nowo.

    Zaufaj mi, znam sie na rzeczy 😉

    p.s. jak moze juz zauwazyles czytajac tego posta, nie bez przyczyny moj nick nosi nazwe „Maska”, nazwalem sie tak, poniewaz jestem w stanie zmieniac swoją osobowosc na zawolanie, i tego samego musisz sie nauczyc rowniez Ty jesli chcesz przerodzic przyjazn w milosc.

    Pozdrawiam – the Mask.

    Viola
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 13
    • Bywalec

    Słuchaj się the mask… Swięte słowa !!!! podpisuje się pod tym rączkami i nóżkami 🙂

    celebrity
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 56
    • Stały bywalec

    zapytaj ja po prostu jak na to patrzy i popros zeby nie zartowala nie boj sie poznasz odpowiedz i bedziesz mogl zdecydowac co zrobisz

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " przyjaźń -> miłożć ??"

Przewiń na górę