Przyjazn z bylym …

  • Autor
    Odp.
  • meduza91
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 0
    • Początkujący

    Ostatnio rozstalam sie z facetem ,tzn on podjal taka decyzje…bylismy razem 14 miesiecy. Powiedzial ,ze chce byc moim przyjacielem ,a po 5 latach oswiadczy mi sie – wiem,brzmi to idiotycznie,ale tak powiedzial.
    Dodam ,ze rozpoczelo sie to po tym gdy matka zrobila mu awanture o mnie (rzekomo za czesto sie spotykamy – 2 razy w tyg).Prawda jest taka ,ze po prostu mnie nie lubi. Mozliwe ,ze to ma wplyw na podjeta przez niego decyzje.
    Chce sie nadal spotykac ,ale maja to byc luzne spotkania – tak to okreslil.Dodam ,ze jego rodzna jest wierzaca i konserwatywna.nie ma mowy o tym ,ze cche sie ze mna przyjaznic dla seksu.
    Co o tym sadzicie ?
    Mam 21 ,on 20 lat …

    Kowal2
    Member
    • Tematów: 17
    • Odp.: 673
    • Zasłużony

    Daj sobie spokój 🙂

    Bizuteria-Magia
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 129
    • Zapaleniec

    Osoba powyżej ma racje, dałabym sobie spokój z takim. Sama byłam w podobnej sytuacji i dokładnie wczoraj zaproponował mi seks po przyjacielsku. Mimo, że dalej coż do niego czuję, wyżmiałam go, aż ak zakochana nie jestem , żeby się z nim przespać. Nigdy!

    afro_disiac
    Member
    • Tematów: 24
    • Odp.: 720
    • Zasłużony

    Młoda jesteż. Znajdziesz sobie kogoż innego… Za 5 lat już nie będzie cię kochał… Taka prawda. Skoro nie może być z Tobą teraz to i za 5 lat nic z tego nie będzie…

    Neutralizatory
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 15
    • Bywalec

    Jak nie ten to następy! 😀 Zobaczysz, faceci będą się za tobą oglądać, nie bój żaby!

    Cleo
    Member
    • Tematów: 29
    • Odp.: 857
    • Zasłużony

    jedna z najgorszych rzeczy jaką starzy mogą zrobić dzieciakowi – decydowanie o tym z kim ma sie spotykać. wbrew pozorom to jest bardzo czeste zjawisko, ktorego ja sama kompletnie nie rozumiem.

    ale też , jesli dzieciak poddaje się decyzjom mamusi i tatusia to nie jest wart tego by być naszym partnerem.

    izorek
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 38
    • Bywalec

    Jak on ma 20 lat, to nie ma znaczenia jaka jest jego rodzina. On ma tylko jeden wyznacznik – buzującego bufffora w majtkach. BTW, druga sprawa, że jak on ma 20 lat, to za wczeżnie jak dla mnie na ożwiadczyny…

    Cleo
    Member
    • Tematów: 29
    • Odp.: 857
    • Zasłużony

    [usunięto_link] wrote:

    Jak on ma 20 lat, to nie ma znaczenia jaka jest jego rodzina.

    dlaczego nie ma?

    Ustalenie_Ojcostwa
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 90
    • Stały bywalec

    Jeżli dla Ciebie jest za wczeżnie i tak czujesz,to porozmawiaj z nim i już. A poza tym daj sobie spokój jeżli już widzisz,ze coż jest nie tak. Szkoda Twojego czasu.

    WaniliaiPieprz
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 40
    • Bywalec

    Facet, któremu mamusia dyktuje co ma robić do d***, a nie facet. Daj sobie z nim spokój.

    elizabet
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 22
    • Bywalec

    Przeczytałam Twój post, później odpowiedzi innych i już chciałam stanąć delikatnie w jego obronie, dopóki nie wróciłam do Twojego początkowego postu i nie zobaczyłam informacji o Waszym wieku. Chciałam napisać, że miałam w młodożci podobną sytuację, że spotykałam się z chłopakiem, którego rodzice mnie nie lubili. Wywierali na niego wpływ, aż w końcu zerwał ze mną. Mieliżmy po 16 lat. Utrzymywaliżmy mimo tego stały kontakt, wręcz mogę powiedzieć, że się przyjaźniliżmy. Głównie to były maile i telefony, nie za często się spotykaliżmy, bo jego dziewczyna była o mnie zazdrosna. Dalej coż do niego czułam, on do mnie chyba też, ale cały czas pozostawaliżmy na stopie przyjacielskiej.

    Któregoż dnia, po wielu nieudanych próbach znalezienia odpowiedniego faceta, założyłam sobie konto na mydwoje, gdzie chciałam znaleźć faceta, z którym będą mogła stworzyć związek na poważnie. I tam najpierw te testy, później czekanie na zaproponowanie mi niby odpowiednich osób itp. Po jakimż czasie przeglądam sobie nowe profile, zainteresował mnie jeden facet, który nawet nie miał zdjęcia, ale interesująco o sobie pisał i mieliżmy sporo punktów dopasowania. Zagadałam go, później się zgadaliżmy, trochę wiadomożci poszło w jedną i drugą stronę, w tym czasie jeszcze bardziej mnie zainteresował. W końcu wymieniliżmy się zdjęciami. I tak, okazało się, że tym facetem był ten mój „przyjaciel”:) I tak historia zatoczyła koło, zeszliżmy się ponownie, byliżmy na tyle dojrzali (25 lat), że nie interesowało nas zdanie rodziców i w końcu mi się ożwiadczył:) Teraz czekamy na żlub, termin zaklepany:)

    I w ten sposób chciałam Cię pocieszyć, że może w Twoim przypadku też będzie tak pozytywnie zakończone:) Jednak mając 20 lat facet powinien już mieć swoje zdanie, a poza tym przez ten czas (studia, może praca, dojrzałe życie towarzyskie) może się tyle stać, że może o Tobie zapomnieć, tak jak i Ty o nim swoją drogą.

    luiza22
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 60
    • Stały bywalec

    Na pewno ma swoje powody aby tak postapic pogadaj z nim i wyciagnij jaka jest prawda

    LadyWash
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 73
    • Stały bywalec

    Daj sobie z nim spokój, szkoda Twojego czasu – za 5 lat możesz być szczężliwa z innym, chyba nie będziesz czekać, aż ten 20-latek dorożnie?

    Yuna
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 44
    • Stały bywalec

    Nie wiem co on ma w głowie, ale raczej ciężko na kogoż tyle czekać. Wydaje się to tematem do jakiejż bajki Disneya, ale w życiu prawdziwym jest to raczej ciężkie. Teraz może Ci się wydaje, że dasz radę tyle czekać, lecz lada dzień to minie i w tedy losy się pozmieniają. Chyba, że kochasz go tak, że jesteż wstanie czekać nawet 5 lat z decyzją.

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Przyjazn z bylym …"

Przewiń na górę