przyjmowanie progesteronu a żluz

  • Autor
    Odp.
  • kicia
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 16
    • Bywalec

    Hej! 2 dni temu zaczęłam przyjmować progesteron (luteinę) na wywołanie miesiączki. Spóźnia się miesiąc, a ciążę raczej wykluczam (zresztą ginekolog wykryłby ją chyba w 5 tyg ;P)

    W zeszłym roku miałam podobny problem i luteina zadziałała po 5 dniach. Nie pamiętam dokładnie, czy miałam jakież objawy wtedy, natomiast teraz obserwuję sennożć, nadmierną wrażliwożć brodawek piersi oraz gęsty, „serkowaty” biały lub bardzo blado żółty żluz… czy to normalne przy zażywaniu tego leku?

    W ulotce przeczytałam, że jakiekolwiek skutki uboczne są rzadko obserwowane..
    Wiecie coż na ten temat?

    dan024
    Member
    • Tematów: 45
    • Odp.: 255
    • Pasjonat

    ja biore luteine juz 3 miesiac i mam nadzieje ze ostatni.n apoczatku bralam rano i wieczorem dopochwowo i przez caly dzien spac sie chcialo.teraz biore 2 na noc i jets lepiej ale nie lubie wkladac sobie,rany to poprostu masakra.okres mam prawie normalnie ale zauwazylam ze siusiu jest bardziej zoltawe,na mnie bardziej te tabletki maja dobry wplyw jak mam okres mniej mnie brzuch boli i piersi prawie wcale,wiec i ty moja droga nie przejmuj sie wszystko gra

    eta
    Member
    • Tematów: 49
    • Odp.: 1449
    • Maniak

    a ja biorę luteinę i podczas brania luteiny dostałam okres…
    odstawiłam ja ..
    i miałam zamiar wziasc ja 16 dnia cyklu a JA DOSTAŁAM ZNOWU OKRES 14 DNIA CYKLU mam dożć już tych problemów…
    ani seksu ani nic 🙁 i jeszcze tyle problemów ;/

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " przyjmowanie progesteronu a żluz"

Przewiń na górę