Pytania do Pań/ Rada

  • Autor
    Odp.
  • Felicityq
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 0
    • Początkujący

    Witam wszystkich.
    Piszę z dosyć typową/nietypową zagwozdką. Mam swoje zdanie na ten temat, ale chciałabym abyżcie to oceniły z własnego punktu widzenia.
    Poznałam niedawno mężczyznę. Z reguły jestem dosyć zdystansowana i nie angażuje się łatwo, ale w tym wypadku było inaczej. Może dlatego, że jest o 10 lat starszy. W każdym razie była to istna sielanka. Częste telefony, wiadomożci, spotkania, plany co będziemy robili ( z jego strony). Aż któregoż dnia wyjechał w delegacje i przestał się odzywać. Odczekałam kilka dni, i odezwałam się do niego dwa dni po jego planowanym powrocie. Zero odpowiedzi.
    Dziż wiem, że nic mu nie jest, wrócił do domu. Nie zamierzałam się do niego ponownie odzywać, ponieważ zachował się jak ostatni tchórz, który nie miał odwagi powiedzieć mi, że to koniec.
    Mimo to, niedługo są jego urodziny. I tu pojawia się moja zagwozdka.
    Napisać do niego? Tylko by złożyć mi życzenia?
    Jestem osobą, która dotrzymuje słowa. A kiedyż powiedziałam, że o nich nie zapomnę. Co byżcie zrobiły? Napisały? Czy kompletnie zignorowały osobnika, tak jak on to zrobił ze mną?
    Pozdrawiam i czekam na odpowiedź. 😉

    AlinaZP
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 11
    • Bywalec

    Nie narzucaj się. Odpużć. O urodzinach nie musisz zapominać, ale to nie znaczy, że musisz się kontaktować.

    gizela34
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    Nie narzucaj się, to jedyna najlepsza rada. Jak będzie chciał, to się odezwie. Faceci nie lubią kobiet, które za bardzo wychodzą z inicjatywą, to oni są przecież zdobywcami 😉

    OlkaChwalisz
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 2
    • Początkujący

    super

    opelkowa
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    Odpusc sobie kobieto…

    CuddleLove
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 25
    • Bywalec

    Ja życzenia bym złożyła, ale nie jakież wylewne. I nic poza tym.

    marita
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 13
    • Bywalec

    [usunięto_link] wrote:

    Ja życzenia bym złożyła, ale nie jakież wylewne. I nic poza tym.

    ja również myżlę, że to wystarczy

    sargall
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    Jakie było zakończenie sprawy?

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Pytania do Pań/ Rada"

Przewiń na górę