pytanko…pomóżcie

  • Autor
    Odp.
  • zbigum
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    mam dziewczynę juz 5 miesięcy, jest ambitną maturzystką nawet za bardzo ambitną, ufam jej i wiem że ona mi, bylismy razem na studniówce i wogóle układa sie na razie bardzo dobrze… mam tylko jeden problem i zastanawiam się co z tym zrobić…spotykamy sie najczesciej w sobote czasem w piatek, jestem od Niej starszy 4 lata, i chciałbym sie spotykać czeżciej, i prosze ja o to, ale tłumaczy to nauką i wogóle… wiec ustępuje… pisze smsy i dzwonie… rozumiem ją dobrze…
    ale może macie jakis ciekawy sposób zeby to zmienic troszke … wiecie o co chodzi… częstsze spotkania.
    dzieki i prosze o rade…

    Zielonooka
    Member
    • Tematów: 32
    • Odp.: 3393
    • Guru

    nie rozumiesz, że ma maturę? ja miałam maturę i egzamin z rysunku, złamaną rękę i co tydzień jeździłam na kurs 100 km. Widziałam mojego faceta po 3-4 h na tydzień i dziękuję mu, że umiał to uszanować,bo inaczej stwierdziłabym, że jest egoistą.

    zbigum
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    napisałem przecież je Ją rozumiem dobrze…

    Zielonooka
    Member
    • Tematów: 32
    • Odp.: 3393
    • Guru

    To skoro rozumiesz to czemu chcesz to zmieniać, jeżli ona potrzebuje tego czasu? To tylko 4 miesiące, dacie radę skoro widujecie się w weekendy.

    taisa
    Member
    • Tematów: 7
    • Odp.: 227
    • Zapaleniec

    heh, tez mysle ze powinienes zacisnac zombki ;] troche cierpliwosci

    Hegemonia
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 651
    • Zasłużony

    Może postaraj się, żeby spędzony razem czas był dla niej atrakcyjny – zaskocz ją czymż, zróbcie coż innego niż zawsze, itd. Bądź dla niej jednak przede wszystkim wsparciem 😉 Być może, to sprawi, że zechce pożwięcać Wam troszkę więcej czasu, ale nie spodziewaj się, że zrobi się z tego codzienne posiadywanie. Ona musi teraz swój czas wykorzystywać najoptymalniej jak się da, więc zawsze stawiaj się w jej pozycji i zastanawiaj co zrobić, żeby się jednoczeżnie przy Tobie relaksowała ale i nie miała poczucia, że marnuje wolne chwile…

    I jak pisały już moje Przedmówczynie: cierpliwy bądź, cierpliwy… 😉

    Polly
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 52
    • Stały bywalec

    Do matury daj jej czas, ale jeżli Ci jej bardzo brakuje, to możecie się umówić np na codzienny telefon wieczorem. Zajmuje mniej czasu, a pomaga przetrwać 😛

    Olgus
    Member
    • Tematów: 20
    • Odp.: 1262
    • Maniak

    A Ty przygotowywałeż się do matury? 🙂

    To minie. 😉

    zbigum
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    no włażnie ja juz sam nie wiem czy sie przygotowywałem….

    Myszka19
    Member
    • Tematów: 33
    • Odp.: 2200
    • Ekspert

    hmm przygotowania spoko.. ale nie wierze że siedzi 5-6 dni w tygodniu po 24h nad książkami..

    Zielonooka
    Member
    • Tematów: 32
    • Odp.: 3393
    • Guru

    Myszka, podejrzewam, ze ona ma tez rodzinę, pewnie jakież zajęcia dodatkowe i korki, a poza tym ja do matury sie uczyłam i odsypiałam naukę i jakbym miała codziennie widywać sie z moim chłopakiem to czasowo bym nie wyrobiła, wiec w sumie sie jej nie dziwie.

    Myszka19
    Member
    • Tematów: 33
    • Odp.: 2200
    • Ekspert

    no rozumiem.. codziennie nie… ale np. w żrodę w żrodku tygodnia żeby się trochę odprężyć? dla chcącego nic trudnego…

    zbigum
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    no wiedzielismy sie dzis… w tym srodku tygodnia ale to był wielki fuks… miejmy nadzieje ze bedzie to czesciej…

    ale np. jak podsunac jej bez rozmowy taka chec spotkania (wiecie o co chodzi) ja wiem ze sie chce spotkac ale jest ambitna i uparta….

    Hegemonia
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 651
    • Zasłużony

    Po prostu spraw by te spotkania były atrakcyjne. By sama zechciała je pomnożyć…

    Olgus
    Member
    • Tematów: 20
    • Odp.: 1262
    • Maniak

    [usunięto_link] wrote:

    no włażnie ja juz sam nie wiem czy sie przygotowywałem….

    No włażnie, to wiele wyjażnia. Może dlatego trudno Ci to zrozumieć.

    Zdecydowanie zgadzam się z Hegemonią. To jedyne możliwe wyjżcie, jak się nie uda- trudno, musisz zrozumieć i przeczekać, na końcu maja będzie już po wszystkim.

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " pytanko…pomóżcie"

Przewiń na górę