• Autor
    Odp.
  • tequila
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 169
    • Zapaleniec

    noella nigdy niejestsię pewnym i czasami pomyłkamamało przyjemne konsekwencje

    Figa
    Keymaster
    • Tematów: 61
    • Odp.: 910
    • Zasłużony

    [usunięto_link] wrote:

    🙁

    Twoje zmiany noella w każdym pożcie spowodowały zatracenie wątku rozmowy…..jakiż był tego powód???

    eKostka
    Member
    • Tematów: 8
    • Odp.: 120
    • Zapaleniec

    [usunięto_link] wrote:

    noella nigdy nie jest się pewnym i czasami pomyłka ma mało przyjemne konsekwencje

    Pomyłka ma dwie strony, dożwiadczenie mówi, że zwykle jest bardzo bolesna, ale też pomyłka tak jak przypadek może być zaskakująca i przyjemna….
    Hmmm to ja sama napisałam? jestem zaskoczona 🙂

    jakubek
    Keymaster
    • Tematów: 41
    • Odp.: 1043
    • Maniak

    [usunięto_link] wrote:

    [usunięto_link] wrote:

    noella nigdy nie jest się pewnym i czasami pomyłka ma mało przyjemne konsekwencje

    Pomyłka ma dwie strony, dożwiadczenie mówi, że zwykle jest bardzo bolesna, ale też pomyłka tak jak przypadek może być zaskakująca i przyjemna….
    Hmmm to ja sama napisałam? jestem zaskoczona 🙂

    Zapomniałaż dodać że powinna jeszcze sporo nauczyć – a to też ważne

    [email protected]
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 1332
    • Maniak

    ..powinna nas czegos nauczyc pomyłka, ale niestety nie zawsze tak jest. Czesto człowiek nie potrafi wyciagac wniosków i nie uczy sie na błędach 😕 mnie też to sie czasem zdarza.

    Ale kazda pomyłka niesie ze soba cos dobrego, zawsze to jakies kolejne doswiadczenie zyciowe chociaz czesto bolesne i niechciane. Mylic sie jest rzecza ludzka 😀

    jakubek
    Keymaster
    • Tematów: 41
    • Odp.: 1043
    • Maniak

    [usunięto_link]@caprice.com.pl wrote:

    ..powinna nas czegos nauczyc pomyłka, ale niestety nie zawsze tak jest. Czesto człowiek nie potrafi wyciagac wniosków i nie uczy sie na błędach 😕 mnie też to sie czasem zdarza.

    Ale kazda pomyłka niesie ze soba cos dobrego, zawsze to jakies kolejne doswiadczenie zyciowe chociaz czesto bolesne i niechciane. Mylic sie jest rzecza ludzka 😀

    Oj tak tak wszystko to szczera prawda ale jak czasem bolesna…..

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " rada zwykłego faceta"

Przewiń na górę