rajstopy przeciwżylakowe-polecicie coż?

  • Autor
    Odp.
  • rose
    Member
    • Tematów: 23
    • Odp.: 141
    • Zapaleniec

    Na nogach mam widoczne żyłki i boję się , że ten proces będzie postępował. Zastanawiam się nad zakupem rajstop przeciwżylakowych. Myżlicie, że mogą pomóc? Znacie jakież dobre firmy? 🙂

    Anonymous
    Member
    • Tematów: 110
    • Odp.: 3798
    • Guru

    [usunięto_link] wrote:

    Na nogach mam widoczne żyłki i boję się , że ten proces będzie postępował. Zastanawiam się nad zakupem rajstop przeciwżylakowych. Myżlicie, że mogą pomóc? Znacie jakież dobre firmy? 🙂

    Idź do specjalisty ,bo nieraz może to oznaczać inne schorzenia.

    rose
    Member
    • Tematów: 23
    • Odp.: 141
    • Zapaleniec

    No włażnie moja mama ma żylaki i boję się, że mam to po niej:/…Lekarz pewnie swoją drogą, ale wolałabym też zapobiegać temu w inny sposób niż garżć tabletek, którą mi pewnie przepisze… 😥

    Mart
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 153
    • Zapaleniec

    w sklepach rehabilitacujnych na pewno takie cuda bedą mieć 🙂 można się wypytać a pozniej poszperac na allegro 🙂

    EWUS_91
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    Do rajstop można zastosować również żele na żylaki. Ja polecam kuracje VENASANA. Jestem po 9 dniu terapii i moje nogi dawno nie wyglądały tak dobrze. Także stwierdziłam, że się podzielę. Tu podaję link – może komuś pomoże tak, jak kuracja pomogła mi. Pozdrawiam https://venasana.pl/

    ineska
    Participant
    • Tematów: 4
    • Odp.: 328
    • Pasjonat

    Nakładałam takie rajstopy ze dwa razy ale mi w nich bardzo niewygodnie , nie czułam się w nich dobrze. Na pajączki, odpuchniete nogi pomaga mi maxi3vena, biorę jedną kapsułkę dziennie i po dwóch miesiącach widzę na prawdę sporą poprawę. Nogi przestały mi już tak dokuczać.

    Kokoszka88
    Participant
    • Tematów: 1
    • Odp.: 9
    • Bywalec

    ja miałam problemy z nogami, ich obrzękami no i pajączkami, a przyczyną okazały się pigułki, po ciąży nie zdecydowałam się na ich ponowne łykanie dlatego szukałam alternatywy no i lekarz polecił mi diafragmę wewnątrz pochwową, zakładam ją przed stosunkiem, nie uczula i nie jest wyczuwalna, u mnie się sprawdza. Byłam również na 5 zabiegach zamykania naczynek

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " rajstopy przeciwżylakowe-polecicie coż?"

Przewiń na górę