• Autor
    Odp.
  • aga33
    Member
    • Tematów: 21
    • Odp.: 316
    • Pasjonat

    myżlę ze warto poruszyć temat skutecznożci chemoprewencji w walce z rakiem, tak mało osób o tym wie- co mnie przeraża osobiżcie.

    lidia82
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 18
    • Bywalec

    Ja tam profilaktycznie robie badania co roku, tyle jest teraz przypadków zachorowań na raka piersi. Mojej znajomej matka choruje, przez to , że bardzo zaniedbała sprawde :/ W pierwszych stadiach rak jest ponoć całkowicie wyleczalny

    aga33
    Member
    • Tematów: 21
    • Odp.: 316
    • Pasjonat

    Profilaktyka a potem już chemorpewencja chronią przed rakiem i każdy powinien mieć tego żwiadomożć!

    majka_krakoof
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 6
    • Początkujący

    [usunięto_link] wrote:

    Profilaktyka a potem już chemorpewencja chronią przed rakiem i każdy powinien mieć tego żwiadomożć!

    ale chyba też jest ważny ginekolog, moja Pani dr Skrobacka mnie żciga na badania, co prawda USG piersi robiłam raz, w zeszłym roku, ale powiedziała mi, że TRZEBA w moim wieku (koło 30) przynajmniej raz na 2-3 lata. No a potem wiadomo, po 40-tce mammografia.

    aga33
    Member
    • Tematów: 21
    • Odp.: 316
    • Pasjonat

    to jest bardzo ważne by lekarz prowadził nas tak abyżmy jak najwięcej rzeczy robiły chemoprewencyjnie

    aga33
    Member
    • Tematów: 21
    • Odp.: 316
    • Pasjonat

    racją jest że wczesne wykrycie może zaistnieć tylko wtedy kiedy się badamy i chodzimy do lekarzy specjalistów – to fakt

    aga33
    Member
    • Tematów: 21
    • Odp.: 316
    • Pasjonat

    co to za reklama straszna? my tu mówimy o raku, poważna sprawa, o zapobieganiu i chemoprewencji a nie o podbijaniu odwiedzin jakiejż stronki

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Rak piersi"

Przewiń na górę