• Autor
    Odp.
  • Banka
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 128
    • Zapaleniec

    no neistety duza ilosc czosnku obciaza bardzo watrobe wiec czosnek niby zdrowy ale jak wszystko ma swoje minusy wiec blagam nie szalejmy z ta naturalna medycyna

    hostessa
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 653
    • Zasłużony

    hihi a co Bańka ty szalejesz 😉 pewnie najwazniejsze to rozwaga i ocena sytuacji i dopasowanie leczenia czyli czy antybiotyk czy zwykly lek na grype a moze tylko czosnek prawda zanmy siebie, wiemy jak sie leeczycc 😀

    szatynka
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 18
    • Bywalec

    jak ktoż lubi jeżć dużo czosnku to co to komu szkodzi!!??? niech sobie je ….
    jak nie szkodzi na wątrobę to tylko może pomóc!!!

    Banka
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 128
    • Zapaleniec

    no wlasnie jesli nie szkodzi to na pewno pomoze …ja niestety nie moge sobie pozwolic na terapie czosnkiem do obadku czemu nie do leczenia za duzo 🙁 ale mam inne rownie skuteczna bron na jesienne grypki i przeziebienia

    hostessa
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 653
    • Zasłużony

    no to super a jakie metody to moze sie podepre nowa wiedza bo przyda mi sie na teraz?

    Banka
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 128
    • Zapaleniec

    no ja lecze sie klasycznie tabcinem, ale ostatnio odkrylam jeszcze syropek z cebuli, krzywilam sie na sama mysl o nim, ale jak sprobowalam to jest calkiem smaczny, do tego uwielbiam sie wygrzewac wiec z tego jesli moge tez nie rezygnuje 😀

    hostessa
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 653
    • Zasłużony

    😆 😆 hmm tabcin ok:) syropek z cebuli 🙂 czemu nie zawsze mozna sprobowac;) na prawde ci smakuje??

    siopek
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 30
    • Bywalec

    Ja mam straszne wspomnienia z cebulowym syropkiem z dziecinstwa, mama mnie nim faszerowala, na sama mysl mi podchodzi;) czosnek – prosze bardzo, ale cebuli nigdy w zyciu;)

    hostessa
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 653
    • Zasłużony

    dlatego ja sie nie aktuje i lykam tabcin i jestem zdrowiutka dzieki temu jutro lece na impreze i nie mam zamiaru chorowac ani minutki dluzej:D

    Mirabelka
    Member
    • Tematów: 32
    • Odp.: 587
    • Zasłużony

    aaaaa ja bylam ostatnio na swietnej imprezie…ale mnie po niej rozlozylo 🙁 jak pech to pech prawda… i nawet nie mam ochoty wychodzic z domu bo taka straszna pogoda…chyba pierwszy raz zamiast leczyc sie wole chorowac 😉

    Banka
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 128
    • Zapaleniec

    Mirabelka no co ty nie wierze, ze wolisz chorowac nikt tego nie lubi !! lepiej wez sie w garsc lyknij cos na przeziebienie i nie zamulaj 😉 😉

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Ratunku!"

Przewiń na górę