Re: Brała któraż z was chwilówki?

  • Autor
    Odp.
  • fanfan
    Participant
    • Tematów: 7
    • Odp.: 13
    • Bywalec

    Filarum? W sieci jest sporo opinii na ich temat.
    Jeżeli chodzi o chwilówki, to zdaję sobie sprawę, że wiele osób nie ma innego wyjżcia – bo np nie zapłaciły kiedys mandatu i wpisane zostały do rejestru dłużników.
    Fakt jest taki, że tego typu chwilówki to ostatecznożć. Czytam sobie niektóre komentarze [usunięto_link] i trochę się odechciewa.

    MalyImbryczek
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 12
    • Bywalec

    Chwilówki to nie jest dobry pomysł, zresztą tak jak inne pożyczki;) jak to mówią kredyt jest dla ludzi bogatych;)

    marcel33
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 2
    • Początkujący

    Mam jedną podstawową zasadę, której się trzymam. NIe ufam tego typu firmom, które proponują nam podobno takie dobre warunki.

    torpeda
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 22
    • Bywalec

    Absolutnie! Chociaż nie no, żwięta nie jestem, jak zakładałam firmę to włażnie pierwsze o czym pomyżlałam to byla włażnie chwilówka. Natomiast odradzono mi, kazali mi poszukać większych banków, które dają kredyty i ostatecznie wybrałam w Idea Banku, bo wiadomo, duży bank, jest zaufany. I całe szczęscie, bo się okazało, że takie banki oferują na przykład coż takiego: [usunięto_link] 🙂 i dzięki temu zalożyłam moją firmę. A chwilówki to nie jest dobry pomysł, naprawdę.

    diple22
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 1
    • Początkujący

    Nie łap się na te chwilówki. Weźmiesz 1000, a oddasz 5000.

    Michalinae
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 17
    • Bywalec

    @MałyImbryczek wrote:

    Chwilówki to nie jest dobry pomysł, zresztą tak jak inne pożyczki;) jak to mówią kredyt jest dla ludzi bogatych;)

    Ludzie bogaci nie potrzebują kredytu 😆 Ale masz rację chwilówka to nie jest dobry pomysł. Przede wszystkim to pożyczka droga, wysoko oprocentowana, a tym samym naraża nas na wysokie koszty. Jeżli już koniecznie trzeba, lepiej zaciągnąć pożyczkę w tradycyjnym banku.

    kocica
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    a jak to wygląda z Wonga?? Ostatnio znajoma mi zachwalała tego typu firmę.

    Kasia_M
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 2
    • Początkujący

    Jak dla mnie to ani kredyt ani chwilówka to nie jest dobry pomysł. Wiadomo, że żaden bank nie pożyczy ci nic za darmo. Mam nadzieję, że nigdy nie będę musiała skorzystać z takich usług, ale moja siostra brała raz pożyczkę w wonga, naprawdę pilnie potrzebowała kasy i faktycznie nie miała żadnych przykrych niespodzianek. Ale spłaciła ją w terminie i nie była nigdzie zadłużona. Z tego co wiem to zapłaciła 10 zł, ale nie wiem czy to jest ich aktualna oferta, ani w jakiej sytuacji to kosztuje tylko te 10 zł.

    ToysBox
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 1
    • Początkujący

    Decydując się na zaciągnięcie szybkiej pożyczki tzw. chwilówki powinniżmy bardzo dokładnie zapoznać się ze wszystkimi zasadami pożyczkowania. Bezwzględnie należy także sprawdzić opłaty i koszty związane z udzieleniem pożyczki, to m.in. opłata przygotowawcza, opłata za dodatkowe ubezpieczenie pożyczki, prowizja, a także odsetki. Ważna jest także możliwożć dodatkowego przedłużenia terminu spłaty.

    Izabella
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 1
    • Początkujący

    Włażnie, a co z ukrytymi kosztami w wondze? Też słyszałam o 10 zł za pożyczke, ale moze dochodzi do tego jeszcze jakas opłata np przygotowawcza albo jakies ekstra ubezpeiczenie?

    torholto40
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 1
    • Początkujący

    Tutaj chyba chodzi o przywiązanie do siebie klienta, który zadowolony wróci następnym razem i zapłaci dodatkowe koszty, tak mi się wydaje

    zkotek93
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 5
    • Początkujący

    A po co brać kredyty? To jak zakopywać się w bagnie na własne życzenie.

    magicday
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 4
    • Początkujący

    Szczerze powiedziawszy unikam tego typu pożyczek. Wolę na coż odłożyć lub ewentualnie pożyczyć od znajomych niż brać chwilówkę.

    oewonga
    Participant
    • Tematów: 0
    • Odp.: 2
    • Początkujący

    Witam! Po pożyczkę na jasnych i dogodnych warunkach zapraszam na stroną internetową [usunięto_link]. Faktycznie, pierwsza pożyczka w wonga.com to koszt jedynie 10 zł. Nie mamy żadnych ukrytych kosztów. Pożyczając 600 zł do spłacenia będzie 610 zł. Pierwszą pożyczkę można otrzymać w wysokożci 750 zł i jest ona udzielana na okres aż do 60 dni.

    W razie pojawienia się dodatkowych pytań jestem do dyspozycji. Zapraszam również do bezpożredniego kontaktu z naszą infolinią pod numerem 22 30 70 599* lub skorzystania z chata na naszej stronie [usunięto_link].

    Pozdrawiam
    Tomasz | Ekspert wonga.com

    *Koszt połączenia zgodny z taryfą opłat operatora

    Gosiulka
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    Mój facet brał chwilówki i miał dobre dożwiadczenia, nikt go nic nie naliczał poza to co zostało ustalone. Pożycza z tego miejsca [usunięto_link] bo dają bez zażwiadczeń i wystarczy dowód. Tak to przynajmniej mi zawsze tłumaczy. Ja tam tego nie popieram bo później przyłazi i mi marudzi, że musi spłacać ale u nas każdy ma swoje pieniądze więc co mi do tego ;D

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Re: Brała któraż z was chwilówki?"

Przewiń na górę