• Autor
    Odp.
  • paulinka1987g
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 6
    • Początkujący

    Hej Dziewczyny 😉

    Słyszałyżcie o nowych Reebokach Easy Tone? Ponoć ich balansująca wkładka ujędrnia miężnie ud i pożladki 😉 Co o tym sądzicie??? 😀

    Anonymous
    Member
    • Tematów: 110
    • Odp.: 3798
    • Guru

    ściema tak jak i Ty 😉

    paulinka1987g
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 6
    • Początkujący

    @Kowal wrote:

    ściema tak jak i Ty 😉

    Dlaczego od razu żciema! Chciałam się poprostu dowiedzieć coż na temat tych bucików! A ty jeżeli nie zamierzasz sie wypowiadać normalnie! to nie udzielaj się w cale!

    Anonymous
    Member
    • Tematów: 110
    • Odp.: 3798
    • Guru

    Dlaczego , bo to fizjologicznie niemożliwe i sama się nie udzielaj jak masz jakiż problem.

    paulinka1987g
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 6
    • Początkujący

    Nikt nie każe Ci odpowiadać na moje wiadomożci! I nie musisz być chamski! Po takim zachowaniu od razu widać że jesteż zwykłym prostakiem!!!!

    Anonymous
    Member
    • Tematów: 110
    • Odp.: 3798
    • Guru

    No skoro jestem prostakiem to Ty najwidoczniej również ,bo pierwsza napisałaż żebym się nie odzywał.

    nastka501
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 56
    • Stały bywalec

    [usunięto_link] wrote:

    Hej Dziewczyny 😉

    Słyszałyżcie o nowych Reebokach Easy Tone? Ponoć ich balansująca wkładka ujędrnia miężnie ud i pożladki 😉 Co o tym sądzicie??? 😀

    Paulinka ja słyszałam o tych butach i jak dla mnie są rewelacyjne. Jest już gdzież temat o nich. A panem kowalem się nie przejmuj bo on po prostu nie wierzy w ich działanie.

    Anonymous
    Member
    • Tematów: 110
    • Odp.: 3798
    • Guru

    Czasami wystarczy trochę pomyżleć:
    [usunięto_link]

    paulus23
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 80
    • Stały bywalec

    [usunięto_link] wrote:

    [usunięto_link] wrote:

    Hej Dziewczyny 😉

    Słyszałyżcie o nowych Reebokach Easy Tone? Ponoć ich balansująca wkładka ujędrnia miężnie ud i pożladki 😉 Co o tym sądzicie??? 😀

    Paulinka ja słyszałam o tych butach i jak dla mnie są rewelacyjne. Jest już gdzież temat o nich. A panem kowalem się nie przejmuj bo on po prostu nie wierzy w ich działanie.

    Ja jestem z nich bardzo zadowolona, Kowal niech sam spróbuje zamiast krytykować, ale męskich raczej niema.

    Anonymous
    Member
    • Tematów: 110
    • Odp.: 3798
    • Guru

    Jasne,że nie ma mężczyźni nie są tak naiwni.

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " REEBOK"

Przewiń na górę