• Autor
    Odp.
  • Czerwona
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 886
    • Zasłużony

    A co myslicie o tym, jak facet reguluje brwi? Chodzi mi o taki przypadek, jak ma je bardzo krzaczaste albo zrosniete tworzace jedna brew? Dla mnie to ochydnie wyglada i jakby moj Misiek mial cos takiego zrobila bym z tym porzadek 😀

    Myszka19
    Member
    • Tematów: 33
    • Odp.: 2200
    • Ekspert

    [usunięto_link] wrote:

    A co myslicie o tym, jak facet reguluje brwi? Chodzi mi o taki przypadek, jak ma je bardzo krzaczaste albo zrosniete tworzace jedna brew? Dla mnie to ochydnie wyglada i jakby moj Misiek mial cos takiego zrobila bym z tym porzadek 😀

    też bym z czymż takim zrobiła porządek 🙂 Mój Mis na całe szczężcie nie ma takiego problemu a dodatkowo ma takie żliczne rzęsy.. Długie i w ogóle.. 😀 jak dziewczynka hehehe 😀

    magdulka
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 151
    • Zapaleniec

    Reguluję od dołu i systematycznie z uporem maniaka

    anusia1
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 4
    • Początkujący

    Ja reguluję sobie brwi ale nie sama mam kosmetyczkę która to robi żwietnie Ona nadała kształt noim brwiom ja bym sama tego tak nigdy nie zrobiła, czasem wystarczy nawet niewielka regulacja i cały wyraz twarzy się zmienia, zapewniam was wiem to na własnym przykładzie. 😀

    myself
    Member
    • Tematów: 18
    • Odp.: 105
    • Zapaleniec

    Ja mam dosc ciemne brwi i sobie nie wyobrazam ich nie regulowac. To bardziej kwestia lepszego samopoczucia:) raz na 2 tygodnie chodze do kosmetyczki na regulacje:)

    baby22
    Member
    • Tematów: 16
    • Odp.: 319
    • Pasjonat

    ja bym chyba zwariowała gdybym nie regulowała brwi ! moim podstawowym wyposazeniem jest pęsetka

    jullka-16
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 17
    • Bywalec

    ja reguluje^^ bo mnie irytowaly takie jakie mialam

    Heroina
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 140
    • Zapaleniec

    Nie wyobrażam sobie żeby nie regulować brwi 😯 mam bardzo jasną cerę a ciemne włosy więc wyglądałoby to dożć nieciekawie

    madzia88
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 20
    • Bywalec

    juz dawna zaczelam sama sobie regulowac brwi 😀

    arbuz
    Member
    • Tematów: 8
    • Odp.: 25
    • Bywalec

    jestem ciekawa 😉 w jakim wieku zaczęłyżcie regulować, ja 14 lat 😉 ostatnio zaczęły mi się podobać kobiety z grubymi brwiami.. 🙂 ciekawie to wygląda.

    nie męczy was czasem ta walka z pęsetką? ;dd

    Katie
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 591
    • Zasłużony

    faceci raczej się tym nie przejmują, nigdy nie spotkałam się z tym, zeby jakiż facet układał sobie brwi..

    Monisia
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 33
    • Bywalec

    grube brwi są wyraziste ale mi osobiżcie delikatne sie podobają 🙂 sama mam delikatne ale i tka je troche porządkuje 😆 zwężam ociupinke ;]

    Dobrusia
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 26
    • Bywalec

    Regulacja brwi stała się dla mnie tak naturalna, że nawet nie pamiętam od kiedy to robię. Kiedyż robiłam to sama, ale teraz mi się nie chce i wolę zostawić to profesjonalistce.
    A koszta i tak nie duże. 😀

    parvati
    Member
    • Tematów: 47
    • Odp.: 4641
    • Guru

    ja tak samo…

    chociaz moja pierwsza „przygoda” u kosmetyczki mogla mnie ku temu skutecznie zniechecic.

    kobiety w mojej rodzinie maja bardzo ladna oprawe oczy: geste, dlugie rzesy i brwi o wyraznym rysunku. gdy mialam 14 lat poszlam po raz pierwszy wyregulowac brwi…kosmetyczka zostawila mi cienkie kreseczki. masakra.

    pozniej, gdy je zapuscilam dlugi czas robilam to sama, ale od kilku lat chodze do kosmetyczki. ZAWSZE mowie, ze zycze sobie tylko ponizej linii brwi, ZADNEJ przesady. tak na wszelki wypadek:)

    Jozia
    Member
    • Tematów: 19
    • Odp.: 1181
    • Maniak

    Kiedyż chyba modne były takie cienkie brwi, choć wygląda to paskudnie. Ja mam ciemne i grube brwi. Kiedyż (również chodzę do kosmetyczki) prosiłam o drastyczniejsza regulację, teraz proszę o jak najdelikatniejszą. Bardzo się sobie podobam z grubymi brwiami. Ogólnie chyba u wszystkich mi się takie podobają. To na prawdę nadaje niezły wyraz twarzy! Oczy są bardzo wyraziste. Mój chłopak natomiast ma mega grube i ciemne brwi. Wszyscy mówią mu, że ma szatańskie oczy, choć nie są czarne tylko zwykłe zielone. Tego diabelskiego spojrzenia nadają mu włażnie brwi!

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Regulacja brwi"

Przewiń na górę