• Autor
    Odp.
  • Jeffany
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 416
    • Pasjonat

    Uważam, że zadbana kobieta musi mieć wyregulowane brwi. Pojedyncze włoski wyglądają okropnie.

    Kwiat we wlosach
    Member
    • Tematów: 51
    • Odp.: 590
    • Zasłużony

    a mam takie malutkie pytanko z której strony regulujecie brwi?? od dołu czy góry tez ja do tej pory tylko o dodłu os strony oka

    Czerwona
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 886
    • Zasłużony

    Ja od dolu 😛

    olka150
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 62
    • Stały bywalec

    brwi podobno nie wolno wyrywać od góry bo grozi to szkodzeniem jakiegos nerwu tak kiedys czytałam gdzies.

    Black
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 71
    • Stały bywalec

    Też włażnie słyszałam coż o tym, że nie powinno się od góry wyrywać…

    Jak nie miałam grzywki (a włosy do pasa), to nie regulowałam, jakoż nawet nie bardzo wiedziałam, jak się za to zabrać ;-). W sumie reguluję dopiero od kilku miesięcy (jak żcięłam się na krótko i mam grzywkę 🙄 ), ale choć jest to jednak czasochłonne, to dużo lepiej się tak czuję. Jako ciemnooka brunetka brwi mam krzaczaste, grube i niesforne, stąd wyglądałam jak wżciekły bohater japońskich kreskówek 😛 ;).

    Czerwona
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 886
    • Zasłużony

    Wystarczy byc systematycznym 🙂 Ja codziennie wyskubuje takie male pojawiajace sie dopiero wloski, trwa to kilka sekund i mam problem z glowy 😛

    muszka_bzzz
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 611
    • Zasłużony

    brwi podobno nie wolno wyrywać od góry bo grozi to szkodzeniem jakiegos nerwu tak kiedys czytałam gdzies.

    to jest faktycznie prawda a ten nerw to nerw trójdzielny[/quote]

    muszka_bzzz
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 611
    • Zasłużony

    brwi podobno nie wolno wyrywać od góry bo grozi to szkodzeniem jakiegos nerwu tak kiedys czytałam gdzies.

    to jest faktycznie prawda a ten nerw to nerw trójdzielny[/quote]

    Jeffany
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 416
    • Pasjonat

    Od dołu :p

    maljoanna
    Member
    • Tematów: 18
    • Odp.: 300
    • Pasjonat

    Ja skupie sobie brwi raz w tygodniu u kosmetyczki.
    Same tego nie robie bo chce by moje brwi były równe i niały taki sam kształt
    Przeciez każda z nas wie ze regularne brwi o pięknym kształcie, są idealnym dopełnieniem oczu,brwi nadają nam okreżlony wyraz twarzy.

    maljoanna
    Member
    • Tematów: 18
    • Odp.: 300
    • Pasjonat

    Podstawowe błędy przy depilacji:
    -Nadawanie im kształtu cienkich, równych łuków niczym jak u Grety Garbo. Taki kształt brwi jest nie modny, postarza, nadaje często twarzy (zwłaszcza młodej) teatralny wygląd. Dodatkowo częsta taka depilacja bardzo osłabia cebulki i mogą włoski nie odrosnąć.
    -Zmienianie linii brwi. Jeżli usunie się zbyt dużo włosków ze żrodkowej czężci brwi możemy uzyskać demoniczny, wręcz groźny wyraz twarzy. Depilacja włosków od żrodka czoła nada wyraz wiecznego zdziwienia a równe półkoliste brwi pogłębiają wrażenie smutku. Dlatego jeżli już zdecydujesz się na zmianę kształtu brwi to lepiej jest oddać się w ręce dożwiadczonej kosmetyczki.
    -Usuwanie włosków nad górną linią brwi. Jest to niebezpieczne bo można uszkodzić nerw trójdzielny( jest jednym z dwunastu nerwów czaszkowych, nerw ten przewodzi – jak kabel elektryczny – czucie dotyku ze skóry na twarzy i na głowie do mózgu, w którym sobie to czucie użwiadamiamy.)
    -Strzyżenie. Jeżli włoski układają się w różnych kierunkach to lepiej jest usztywnić je odrobiną lakieru bądź żelu zamiast je strzyc. Inaczej włoski będą coraz grubsze i mocniejsze i coraz trudniej będzie je poskromić.

    Meg77
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 193
    • Zapaleniec

    jestem brunetką o ciemnych oczach i miałam grube brwi. od ładnych kilku lat sama je reguluje. trochę mnie denerwuje że muszę to robić praktycznie codziennie – czarne malutkie odrastające włoski wyglądają paskudnie 😕 no i reguluje je od dołu 🙂

    Jeffany
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 416
    • Pasjonat

    A i tych małych czarnych kropeczek za nic się wyrwać nie da :[

    Czerwona
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 886
    • Zasłużony

    [usunięto_link] wrote:

    A i tych małych czarnych kropeczek za nic się wyrwać nie da :[

    No tak.Po prostu trzeba poczekac az urosna, a moje rosna w szybkim tempie 😛 Juz na drugi dzien maja taka dlugosc, ze mozna je chwycic penseta.

    Jeffany
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 416
    • Pasjonat

    Moje niestety nie 😕

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Regulacja brwi"

Przewiń na górę