• Autor
    Odp.
  • Flesh
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 17
    • Bywalec

    Jestem tu nowa a chcialabym sie zapoznac z regulaminem tego forum,czy mozna go gdzies znalesc bo sama nie radze sobie z jego odszukaniem.

    cmok

    eta
    Member
    • Tematów: 49
    • Odp.: 1449
    • Maniak

    a jak sie rejestrowals na forum to go nie przeczytalas?

    Flesh
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 17
    • Bywalec

    Administratorzy i moderatorzy podejmą starania mające na celu usuwanie wszelkich uznawanych za obraźliwe materiałów jak najszybciej, jednakże nie jest możliwe przeczytanie każdej wiadomożci. Zgadzasz się więc, że zawartożć każdego postu na tym forum wyraża poglądy i opinie jego autora a nie administratorów, moderatorów czy webmasterów (poza wiadomożciami pisanymi przez nich) i nie ponoszą oni za te treżci odpowiedzialnożci.

    Zgadzasz się nie pisać żadnych obraźliwych, obscenicznych, wulgarnych, oszczerczych, nienawistnych, zawierających groźby i innych materiałów, które mogą być sprzeczne z prawem. Złamanie tej zasady może być przyczyną natychmiastowego i trwałego usunięcia z listy użytkowników (wraz z powiadomieniem odpowiednich władz). Aby wspomóc te działania rejestrowane są adresy IP autorów. Przyjmujesz do wiadomożci, że webmaster, administrator i moderatorzy tego forum mają prawo do usuwania, zmiany lub zamykania każdego wątku w każdej chwili jeżli zajdzie taka potrzeba. Jako użytkownik zgadzasz się, że wszystkie informacje, które wpiszesz będą przechowywane w bazie danych. Informacje te nie będą podawane bez twojej zgody żadnym osobom ani podmiotom trzecim, jednakże webmaster, administrator i moderatorzy nie będą obarczeni odpowiedzialnożcią za włamania hackerskie prowadzące do pozyskania tych danych.

    Skrypt tego forum wykorzystuje cookies do przechowywania informacji na twoim komputerze. Te cookies nie zawierają żadnych informacji, które podałeż i służą jedynie ułatwieniu korzystania z forum. Adres email jest wykorzystywany jedynie dla potwierdzenia podanych informacji oraz hasła (i dla przesłania nowego hasła, gdybyż zapomniał stare).

    Klikając odnożnik Rejestracja na dole zgadzasz się na te warunki.

    to nazywasz regulaminem??? to sa warunki rejesrtacji i jest to standard forumowy-chodzi mi o regulamin uzytkowania forum

    Alexandraa
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 356
    • Pasjonat

    Szczerze powiem, że ja też bym chciała przeczytać taki regulamin ale niestety nie mogę go znaleźć.
    Uwazam, że wielkim błędem jest jego brak (bądź ukrycie) na forum.
    PS: Regulamin powinien być dostępny zawsze a nie tylko podczas rejestrowania.

    NiEtYkAlNa
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 476
    • Pasjonat

    tez tak mysle, regulamin powinien byc sprecyzowany i stale widoczny, poniewaz niektorzy forumowicze(nieliczni ale tacy sa) maja go za nic. pisze wlasciwie w 1 sprawie, to chyba odpowiednie miejsce…chodzi o PARVATI, nie wiem jak moderatorzy, ale ja uwazam ze ona psuje atmosfere w kazdym watku w ktorym sie tylko wypowie, ma w zwyczaju obrazac, wyzywac innych korzystajacych z forum.mozecie cos z tym zrobic????????mysle ze nie tylko mi to sie nie podoba

    eta
    Member
    • Tematów: 49
    • Odp.: 1449
    • Maniak

    mi też sie to nie podoba.. już pisałam o bany i ostrzeżenia zobaczy 🙁 juz dzięki niej usunąłem kilka tematów.. ;/

    vancia
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 10
    • Bywalec

    Uważam, że jeżli ktoż uważnie pokonywał pewne etapy zmierzające do zarejestrowania się na forum – to również powinien przeczytać regulamin.
    Natomiast zauważyłam pewną niechlujnożć i błędy (ortograficzne – o zgrozo!) w wyrażaniu swoich myżli i spostrzeżeń. 😀 🙂

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Regulamin"

Przewiń na górę