Religia a przyjemnożć….

  • Autor
    Odp.
  • Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 0
    • Początkujący

    Jakie Wy macie zdanie co do seksu, pieszczot, przyjemnożći i kożcioła ?? Czy np. po pieszczotach poszłybyżcie do Komunii ??

    Widzę, że ja i mój chłopak mamy co do tego różne zdania… ;(

    Pieszczoty to grzech cięzki ??

    To np. osoby, które kochają się załóżmy codziennie itp. to w ogóle nie przystępuja do Komunii ??

    Jak to z tym jest ??

    amysza
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 69
    • Stały bywalec

    @— wrote:

    Jakie Wy macie zdanie co do seksu, pieszczot, przyjemnożći i kożcioła ?? Czy np. po pieszczotach poszłybyżcie do Komunii ??

    Widzę, że ja i mój chłopak mamy co do tego różne zdania… ;(

    Pieszczoty to grzech cięzki ??

    To np. osoby, które kochają się załóżmy codziennie itp. to w ogóle nie przystępuja do Komunii ??

    Jak to z tym jest ??

    Sorki, co ma piernik do wiatraka?

    xyz
    Member
    • Tematów: 35
    • Odp.: 1277
    • Maniak

    jak sie to ma? a a ni jak.
    osobiscie do kosciola na msze nie chodze bo glupie jest gadanie ksiezy. jak mam ochote ide gdy kosciol jest pusty.
    do spowiedzi nie chodze bo rozgrzeszenie i tak nie dostane ( jestem druga zona mojego meza)
    gdy chcialam dziecko ochrzcic ksiadz mnie wyzywal, obrazal, doprowadzil do placzu
    to co sie dzieje obecnie w kosciolach i polityce (niby nic jedno z drugim nie ma wspolnego a jednak) zniecheca mnie okropnie do zycia wedlug wpajanych mi zasad

    dla mnie pieszczoty to nie grzech.
    wczesniej jak bylam z chlopakiem i wpolzylismy codziennie rowniez nie uwazalam tego za grzech i do komuni przystepowalam normalnie.

    Alez ja jestem nastawiona wrogo na tematy koscielne i takie tam podobne brr

    Meru
    Member
    • Tematów: 7
    • Odp.: 332
    • Pasjonat

    Nie tylko ty jesteż wrogo nastawiona. 🙂 Myżlę że w dzisiejszych czasach wiele osób tak postrzega kożciół bo sami sobie na taki wizerunek pracują.

    Ja tez tego nie traktuję jako grzech zwłaszcza że współżyję z jednym facetem który kiedyż będzie moim mężem. Czasy się zmieniają dlatego też pogląd na pewne sprawy powinien się zmienić. Najważniejsze że mam czyste sumienie i nie krzywdzę innych. 🙂

    iga
    Member
    • Tematów: 20
    • Odp.: 916
    • Zasłużony

    Ja podzielam zdanie poprzednich forumowiczek…
    Dla mnie sex(i cała jego otoczka) ze swoim partnerem nie jest grzechem…Bo niby dlaczego?
    Zresztą…przeciez to nie tajemnica,że niektorzy ksieża nie sa lepsi

    Całe szczescie, ze zyjemy w XXI wieku…
    W innym wypadku zostałybysmy pewnie zlinczowane za taki sposób życia i myslenia…. 😈 😈

    malenkaaaaa890
    Member
    • Tematów: 7
    • Odp.: 57
    • Stały bywalec

    niestety nie zagadzam sie z igą81. Sex bed żlubem a po żlubie to dwie różne kwestie. Wiem co sie czuje jak sie z kimż kocha a potem idziesz do Kożcioła i niewiesz co zrobić. Jednak to sprawa indywidualna. 😉

    TV_EYE
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 74
    • Stały bywalec
    xyz wrote:
    jak sie to ma? a a ni jak.
    osobiscie do kosciola na msze nie chodze bo glupie jest gadanie ksiezy. jak mam ochote ide gdy kosciol jest pusty.
    (…)
    to co sie dzieje obecnie w kosciolach i polityce (niby nic jedno z drugim nie ma wspolnego a jednak) zniecheca mnie okropnie do zycia wedlug wpajanych mi zasad

    Lepiej bym tego nie ujęła.

    olka150
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 62
    • Stały bywalec

    Kiedys jak zaczelam to robic poszlam z tym do spowiedzi,a ksiadz spytal czy mamy jakies wspolne plany na przyszlosc i czy jest moim narzeczyonym??
    z tego by wynikalo ze z narzeczonym to juz mozna.

    Teraz osobiscie uwazam ze sex z milosci nie jest grzechem.

    Marchew
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 2
    • Początkujący

    Ja też tak myżlę… 🙂

    j_lo19
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 125
    • Zapaleniec

    Każdy ma inne podejżcie do religii, i sam decyduje co jest dla niego grzechem. To chyba zależy od sumienia 😉 Ja osobiżcie nie uważam uprawiania miłożci za grzech, bo nikogo tym nie krzywdzę 😉

    oka021
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 327
    • Pasjonat

    mnie to tez troche zastanawialo…. dobrze ze piszevie o tym bo myslalm ze tylko ja mam schize z seksem i kosciolem

    tigerka
    Member
    • Tematów: 83
    • Odp.: 2179
    • Ekspert

    Co ma piernik do wiatraka oprocz mąki?? 😆
    Ja rowniez nie chodze do kosciola oficialnie co niedziele i na pokaz by wszyscy widzieli.Raz ,ze nie mam czasu i studiuje zaocznie,dwa to jak juz mam problem czy ochote pojsc do kosciola to pojde jak jest pusto.
    Pieszczoty,seks przed malzenswem nie uwazam za glupie,czy grzech.W koncu kazdy z Nas w jakis tam sposob grzeszy prawda? 🙄 A ksiezulki co??tez czlowiek! 😆 😆 Tez grzeszy tylko pewnie z taka sama plcia bleeeh 😕 😉

    A tak woogle to trudny temat by sie do konca wypowiedziec.Takie ejst moje zdanie wiec napisalam.

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Religia a przyjemnożć…."

Przewiń na górę