Robicie przerwy w braniu tabletek?

  • Autor
    Odp.
  • arya
    Member
    • Tematów: 10
    • Odp.: 68
    • Stały bywalec

    Czesc dziewczyny.Mam pytanie, bo slyszalam od wielu dziewczyn,ze robia przerwy podczas brania tabletek.Ze tak powinno sie robic. Moj ginekolog nic o tym nie wspomnial. I taka przerwa jest uciazliwa. Zastanawia mnie czy to ma jakies znaczenie,czy sie robi przerwy czy nie. No bo co to da,ze zorbie przerwe miesiac czy dwa. A wy co sadzicie o tym?

    eta
    Member
    • Tematów: 49
    • Odp.: 1449
    • Maniak

    ja miałam przerwy ponad rok..
    a dlaczego? mój organizm tego wymagał 😛 suchożć i ból podczas współżycia… był już nie do zniesienia 😛 brałam ponad 3 lata

    sylwia90
    Member
    • Tematów: 11
    • Odp.: 75
    • Stały bywalec

    onione nie liczysz sie z tym ze mozesz byc bezplodna? juz po 2 latach brania bez przerwy kobiety maja problemy ze zajsciem w ciaze. uwazaj na siebie

    parvati
    Member
    • Tematów: 47
    • Odp.: 4641
    • Guru

    😯 😯 😯

    ale bzdura.

    sylwia90
    Member
    • Tematów: 11
    • Odp.: 75
    • Stały bywalec

    JAK JUZ ZAMIERZACIE DLUGO BRAC TABLETKI TO LEPIEJ ZAIWESTUJCIE W TAKA ANTY KTORA NIE NISZCZY ORGANIZMU

    parvati
    Member
    • Tematów: 47
    • Odp.: 4641
    • Guru

    ooo swietnie…czyli w co konkretnie radzisz nam zainwestowac?

    😆

    eta
    Member
    • Tematów: 49
    • Odp.: 1449
    • Maniak

    sylwia90
    a skąd ty masz takie wiadomożci? co nam jeszcze powiesz???

    miszczu
    Member
    • Tematów: 53
    • Odp.: 1824
    • Maniak

    90 to pewnie rocznik wiec nie wymagajcie za wiele ;p

    Olgus
    Member
    • Tematów: 20
    • Odp.: 1262
    • Maniak

    Tylko co tak naprawdę może wiedzieć dziewczyna rocznik 90 o skutkach stosowania tabletek antykoncepcyjnych? 8) Tym bardziej, jeżli owa dziewczyna wypisuje na forum bzdury, nie wygląda na osobę, która sama ma stycznożć z tabletkami (albo przynajmniej- na tyle, żeby móc pouczać starsze koleżanki), a jej styl wskazuje na wiek nie osiemnasto, a piętnastolatki. 😉

    tygrysek
    Member
    • Tematów: 10
    • Odp.: 1250
    • Maniak

    nie czepiajcie się koleżanki… może tak napisali ostatnio w bravo girl…

    😆

    arya
    Member
    • Tematów: 10
    • Odp.: 68
    • Stały bywalec

    Ale co z ta przerwa dziewczyny ❓

    tygrysek
    Member
    • Tematów: 10
    • Odp.: 1250
    • Maniak

    ja np. tabsy odstawiłam, ale nie żeby zrobić przerwę. miałam źle dobrane po prostu, lekarka poszła po najmniejszej linii oporu i dała mi to co „wszystkie” biorą… fatalnie się po nich czułam…

    lekarza już zmieniłam, wiem że jak zechcę brać (a myżlę o tym znowu coraz czężciej), to będe mogła robić to bez przerw. tylko najpierw tabsy będą dobrze dobrane, a potem regularne badania i bez wyraźnej potrzeby-przeciwwskazania, które mogą „wyjżć” w wynikach badań- odstawiać nie trzeba.

    czokolate
    Member
    • Tematów: 18
    • Odp.: 224
    • Zapaleniec

    mi generalnie lekarz nie zalecał odstawienia jak na razie. biorę co prawda plastry, ale na to samo wychodzi. myżlę, że jeżli coż Ci pasuje, nie pasują Ci tab to zgłoż się do swego lekarza i powiedz mu o tym, on najlepiej będzie wiedział.

    Julia23
    Member
    • Tematów: 8
    • Odp.: 416
    • Pasjonat

    Ja też kiedyż myżlałam o odstawienu tabletek na jakiż czas, ale w necie nie znalazłam nigdzie wiadomożci na ten temat. I tak biorę je (Novynette) od 3 lat.
    Kiedyż czytałam, żeby zajżć w ciążę to po odstawieniu tabletek trzeba tak pół do roku poczekać. Ja jak będę chciała mieć baby to poczekam rok dla pewnożci. A jeszcze młoda jestem. ALe jakie skutki daje branie tabletek to nie wiem i nie wiem tez czy ktoż to wie. 😉

    moris
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 22
    • Bywalec

    Ja włażciwie z tego co wiem to są dwie szkoły.

    starsza mówi iż dobrze jest zrobić sobie przewe…a młoda iż nie ma takiej koniecznożci 🙂

    Także bądz tu mądrym 😛

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Robicie przerwy w braniu tabletek?"

Przewiń na górę