• Autor
    Odp.
  • kao
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 1
    • Początkujący

    co moge kupic mezowi na 18rocznice slubu

    kajdaaa
    Member
    • Tematów: 21
    • Odp.: 1680
    • Maniak

    Chyba wszyscy mają taki problem z prezentami. Ja włażnie zastanawiam się co kupić rodzicom na 25-lecie żlubu, a czasu mam coraz mniej. 😥

    kao
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 1
    • Początkujący

    hel pomóżcie.co z tym prezentem

    Madzik1
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 32
    • Bywalec

    Może zorganizujesz takie mini przyjęcie tylko dla was 2. Zamiast kolacji może być tylko czekoladowa fontanna taka jak na [usunięto_link] i owoce. Mi taki pomysł jak czekoladowa fontanna strasznie się podoba 😀 Może być całkiem romantycznie

    MEISJE
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 158
    • Zapaleniec

    po 18 latach malzenswa znacie sie dobrze i wiecie co kto lubi
    a moze zamiast prezentu zorganizowac jakos wypad np do miejsca gdzie sie pierwszy raz spotkaliscie albo ulubiona knajpka gdzie przesiadywaliscie z czasow panienskich 😀

    Monika
    Member
    • Tematów: 29
    • Odp.: 974
    • Maniak

    Ja tez jestem za wypadem gdzies. Prezenty dostajemy praktycznie na kazda okazje…wiec moze z okazji rocznicy slubu fajnie byloby sie gdzies wybrac. I to nie musi byc niespodzianka,jestescie dorosli mysle,ze razem napewno cos wymyslicie. Jesli nie wyjazd(bo wiadomo praca,kasa) to moze wybierzcie sie na romantyczna kolacje we dwoje…..

    Zielonooka
    Member
    • Tematów: 32
    • Odp.: 3393
    • Guru

    [usunięto_link] wrote:</em/

    Ja tez jestem za wypadem gdzies. Prezenty dostajemy praktycznie na kazda okazje…wiec moze z okazji rocznicy slubu fajnie byloby sie gdzies wybrac. I to nie musi byc niespodzianka,jestescie dorosli mysle,ze razem napewno cos wymyslicie. Jesli nie wyjazd(bo wiadomo praca,kasa) to moze wybierzcie sie na romantyczna kolacje we dwoje…..

    To chyba lepszy pomysł niż prezent, racja.

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " rocznica żlubu"

Przewiń na górę