Roller do twarzy – kit czy hit?

  • Autor
    Odp.
  • mini_coopa
    Participant
    • Tematów: 1
    • Odp.: 5
    • Początkujący

    Stosujecie rollery do twarzy? Czy Waszym zdaniem warto, daje to efekty? Jakie rolery polecicie?

    krystyna_grey
    Participant
    • Tematów: 1
    • Odp.: 8
    • Początkujący

    Ja stosuję, super sprawa, tylko trzeba regularnie stosować. Najpierw nie byłam przekonana, ale nie żałuję, że się dałam namówić (kumpela zachwalała i to mnie przekonało). A najlepszy ponoć jadeitowy, choć ręki sobie urwać nie dam 😉

    Monia
    Participant
    • Tematów: 0
    • Odp.: 22
    • Bywalec

    Ja tam się rolluję wieczorami, lepiej kremy się wchłaniają po masażu twarzy. Skóra bardziej unerwiona jest widzę same dobre efekty po stosowaniu rollera na twarzy.

    krystyna_grey
    Participant
    • Tematów: 1
    • Odp.: 8
    • Początkujący

    Ja też stosuję od jakiegoś czasu i jestem bardzo zadowolona, widać efekty i czuć – twarz tak jak każda część ciała, czasem potrzebuje masażu i rozluźnienia 🙂 A najlepszy roller to chyba właśnie jadeitowy – ja taki mam właśnie 🙂

    mini_coopa
    Participant
    • Tematów: 1
    • Odp.: 5
    • Początkujący

    A jaki dokładnie masz ten roller? Gdzie kupowałaś?

    krystyna_grey
    Participant
    • Tematów: 1
    • Odp.: 8
    • Początkujący

    Mam Revolution Skincare – Roller Jade. Kupowałam na Notino

    Monia
    Participant
    • Tematów: 0
    • Odp.: 22
    • Bywalec

    Widzę duży rozrzut cenowy w tych rollerach, jaka jest różnica w jakości? Nie chciałabym przepłacać, zwłaszcza na początku, kiedy nie wiem czy się sprawdzi…

    Madejra54
    Participant
    • Tematów: 1
    • Odp.: 15
    • Bywalec

    Wydaję mi się, że chyba to kit. Może w jakimś stopniu pobudzi twarz ale nie spotkałam nikogo kto by to stosował.

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Roller do twarzy – kit czy hit?"

Przewiń na górę