Rowerek biegowy

  • Autor
    Odp.
  • lenka84
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 7
    • Początkujący

    Witam chce kupić swojemu starszemu dziecku (3lata)rowerek biegowy. Na co mam zwracać uwagę? Widziałam w sklepie easy go biker. Wygląda bezpiecznie i solidnie. Jest bardzo leciutki.Ma kółka pompowane,a to chyba jest dobre bo nie czuć tak nierównożci

    Lulka W.
    Participant
    • Tematów: 0
    • Odp.: 9
    • Początkujący

    A ile taki rowerek kosztuje? Widziałam kiedyż podobne w Smyku ale kosztowoały ponad 500 zł. To trochę za dużo jak na coż,co tak naprawdę będzie spełniało swoją fukcje przez jeden góra dwa sezony, zanim dziecko przesiądzie się na zwykły rower. ❓

    lenka84
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 7
    • Początkujący

    on kosztował około 170 zł 😀 Także cena przyzwoita. Oglądałam film na stronie producenta i podoba mi się ,że można go łatwo złożyć i rozłożyć pewnie też. Rozłożony zajmuje mało miejsca, a ja mam małe mieszkanko i to bardzo ważne,żeby nie zawalał mi zimną połowy przedpokoju. A ten w pudło i do szafy. 😆

    tatarskaga
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    Nie ma nic lepszego niz rowerek biegowy. Moj syn tez bedzie mial ale jak podrosnie (narazie ma roczek). Widzialam te rowerki w cenach ok 200zl.

    anna790
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    Super sprawa:)

    zosienka_g
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 76
    • Stały bywalec

    taki rowerek to fajna sprawa,zwróć uwagę na jaki wiek/wielkożć dziecka ma być rowerek,fanie by było gdyby był lekki bo wiadomo dziecku łatwiej,koła pompowane,drewniane rowerki będą lżejsze ale metalowe trwalsze

    gabi23
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 8
    • Początkujący

    jak dla mnie teraz jest strasznie duzy wybor tych rowerkow, jakie modele maja wasze pociechy? drewniany lepszy czy metalowy?

    carooo
    Member
    • Tematów: 19
    • Odp.: 156
    • Zapaleniec

    jej..a to na roczek nie za wczeżnie jeszcze z takim rowerkiem? bo któraż z Was pisała, że dziecko dostało. i używało od razu, oswajało się, czy rowerek czekał?

    ani23
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 34
    • Bywalec

    Nasz synek ma 3 latka i tez sie zastanawiamy, ma taki samochodzik jezdzik ukochana zabawka, ale juz nozki za dlugie i ciezko mu jezdzic, i myslimy dlatego o rowerku biegowym bo sa wyzsze…

    Ewelajna
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 58
    • Stały bywalec

    my kupiliżmy rowerek biegowy naszemu chrzeżniakowi na 2-gie urodziny w porozumieniu z jego mamą, ja tam jestem za, my wybraliżmy taki drewniany malutki

    Melata
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 100
    • Zapaleniec

    [usunięto_link] wrote:

    jej..a to na roczek nie za wczeżnie jeszcze z takim rowerkiem? bo któraż z Was pisała, że dziecko dostało. i używało od razu, oswajało się, czy rowerek czekał?

    U nas na roczek też dostaliżmy rowerek, ale takiego smartracka, który rożnie razem z dzieciem.

    ani23
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 34
    • Bywalec

    [usunięto_link] wrote:

    [usunięto_link] wrote:

    jej..a to na roczek nie za wczeżnie jeszcze z takim rowerkiem? bo któraż z Was pisała, że dziecko dostało. i używało od razu, oswajało się, czy rowerek czekał?

    U nas na roczek też dostaliżmy rowerek, ale takiego smartracka, który rożnie razem z dzieciem.

    A jak taki pojazd wyglada? mozesz podeslac link?

    Wloczykij
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 226
    • Zapaleniec

    Mój synek jeździł w kasku, Młoda, na razie ma to przed soba, ale tez chciałabym, aby jeżdział w kasku.

    magdaa35
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 9
    • Początkujący

    Moim zdaniem super sprawa, moje dziecko miało taki i teraz bardzo szybko nauczył się jeździć na rowerze bez kółek.

    Brzoskwinia
    Member
    • Tematów: 8
    • Odp.: 46
    • Stały bywalec

    te esy go to dopiero od 3 lat. a takie wlasnie dla dwulatka?

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Rowerek biegowy"

Przewiń na górę