• Autor
    Odp.
  • Makarena
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 191
    • Zapaleniec

    Ale za to super ukrywa zmęczenie. Wygląda się tak… promieniująco 🙂

    Asjaaa24
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 6
    • Początkujący

    Jak dla mnie to zdecydowanie wolę różę odpowiednio wpasowane do koloru cery. Kiedyż sie bałam jak je używać zeby nie wyglądac jak „malowana lala” czyli nienaturalnie, ale odkąd siostra dobrała mi fajny kolor z nowych kosmetyków mineralnych jestem bardzo zadowolona i nie wyobrażam sobie makijażu bez różu Like Lady Bird Lake z everyday minerals z mnóstwem połysku. a wy próbowałyżcie juz coż z ich produktów?

    vajola
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 117
    • Zapaleniec

    Ja również uwielbiam kulki rozżwietlające. Kupuje w Avonie. Rzeczywiżcie żlicznie prezentują sie szczególnie latem, dlatego teraz na zimę zastanawiam się nad zmianą. Co myżlicie lepszy róż czy bronzer?

    Joasia07
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 19
    • Bywalec

    ja mam takie brązujące, ale uzywam ich latem jak jestem opalona

    Asjaaa24
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 6
    • Początkujący

    Hmmm, jeżli chodzi o pytanie czy , róż czy bronzer to wydaje mi sie że zależy od preferencji, zależy komu jest jak wygodniej i kto co lubi 🙂 Ja osobiżcie wolę róż :))

    olka_es
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 69
    • Stały bywalec

    Nigdy jakoż nie używałam różu. Zawsze robiłam wręcz wszystko, żeby ukryć jakąkolwiek różowy odcień na mojej twarzy, bo mam cerę naczynkową, która niestety z nadmiernej czerwieni na słynie. Wolę postawić na dobrze kryjący podkład, który wyrówna mi koloryt skóry i ukryje, co ukryć powinien.

    migotka920
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 14
    • Bywalec

    Mogą mieć mieszane lub danego koloru albo działają jako dodatek w mieszankach albo jako jednolite różowe jako róż, brązowe jako brązer itd

    Kasia697
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 70
    • Stały bywalec

    uwielbiam róż deliakatnie podkreżlający kożci policzkowe, najlepiej taki nie za ciemny, z lekkimi drobinkami rozżwietlającymi, ale nie robiący na twarzy maski. Moje ulubione róże do twarzy to Chanel, Dior, Lancome, a te trochę tańsze to Bourjois, Revlon albo Inglot.

    madzia78
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 12
    • Bywalec

    Bardziej takie kulki brązują niż malują na róż, rozżwietlające mają więcej różu

    Rzesy-Sklep_pl
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 143
    • Zapaleniec

    Róż bardzo fajnie sprawdzi się dla tych osób które mają ciemną karnację,dla osób z jasną polecam bronzer,dla mnie niezastąpiony:)

    magda70045
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 54
    • Stały bywalec

    ja nie używam pudru 😛
    wole kulki brązujace 🙂

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " róż?"

Przewiń na górę