• Autor
    Odp.
  • lola
    Member
    • Tematów: 23
    • Odp.: 295
    • Pasjonat

    W tally waijl sa małe ciuszki, na prwadę. Sprawdzałaż? No a jeżli np spodni, czy czegoż tam nie możesz dopasować to po prostu leć do krawca. Tak bywa. Lepiej miec niedowagę niz nadwagę. Kiedyż też byłam za chuda, nie mogłam nic znaleźć, treaz za gruba nie jestem, ale gdy siedze to niewielkie boczki się zarysowują, a to nie jest fajne 🙂

    eta
    Member
    • Tematów: 49
    • Odp.: 1449
    • Maniak

    new yorker… ma male rozmiary spodni.. tam zobacz 🙂

    Nela
    Member
    • Tematów: 10
    • Odp.: 410
    • Pasjonat

    Bylam niedawno w Polsce/w Gdansku na urlopie i w jednym centrum handlowym byl sklep „Cross”, gdzie chcialam sobie kupic rury jensowe: Wyobraz sobie , ze mieli TYLKO rozmiary : 24,25 i 26!!! Zapytalam gdzie leza normalne rozmiary- na przyklad 27 i 28, a pani wpadla w panike. Okazalo sie , ze na tak „grube kobiety” jest tylko kilkanascie par na regale. Jestem szczupla i drobna, ale w rozmiar 24 w zyciu bym nie weszla.Przy kupnie 2 par spodni jedna otrzymywalo sie za darmo.
    Tak wie radze poszukac sklepu Cross, bo mieli minimum 10 roznych modeli w kazdym rozmiarze-tym malutkim. Powodzenia.

    Kwiat we wlosach
    Member
    • Tematów: 51
    • Odp.: 590
    • Zasłużony

    ja tez jestem nieziutka i chudziutka choc mam 20 lat i musiałam sobie kupic w sklepie lee ale dla 12 latki spodnie bo inne były dla mnie za szeroki i za duze masakra:/

    Czerwona
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 886
    • Zasłużony

    Ja mam rozmiar M wiec na szczescie nie mam takiego problemu 😛

    tygrysek
    Member
    • Tematów: 10
    • Odp.: 1250
    • Maniak

    proponuję h&m, a spodnie to jeszcze levisy. choc ostatnio to wlasciwie tez na allegro kupowane, bo w takiej dziurze jak lublin to albo nic nie ma, albo ceny już nawet nie z księżyca, ale z plutona…
    🙂

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " ROZMIAR XXS i XS"

Przewiń na górę