Samochód J. Brodzik.

  • Autor
    Odp.
  • zadra
    Member
    • Tematów: 15
    • Odp.: 53
    • Stały bywalec

    Widziałam bilbord z Joanną Brodzik która reklamowała taki małym ładny samochodzik. Czy wiecie może jak on się spisuje i jakie są jego dostępne wersje?

    eta
    Member
    • Tematów: 49
    • Odp.: 1449
    • Maniak

    wejdz na strone modelu i zobaczysz 🙂

    pluszak
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 39
    • Bywalec

    Jak potrzebujesz jakież informacje o Suzuki to możesz wejżć [usunięto_link] Ogólnie to wiem tylko tyle że to auto jest chwalone przez użytkowników, czytałam jakież opinie i pisali że jest bardzo wytrzymałe i bardzo dobrze się trzyma drogi.

    zadra
    Member
    • Tematów: 15
    • Odp.: 53
    • Stały bywalec

    Dzieki,
    popatrzyła sobie trochę na te tabele wszystkie i Swift ma bardzo bogate wyposażenie w standardzie. Zastanawiam nad wersją sport. Będzie pewnie bardziej dynamiczna. Lubie sobię czasami przycinąż ale może umuwię się najpierw na jazdę próbną, jak będe miała porównanie zapewne się na coż zdecyduje:)

    pluszak
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 39
    • Bywalec

    Wersja sport ma 125 KM. Jak na tak mały samochód to bardzo dużo. Pewnie Sport ma niezły odjazd:) Umów się na jazdę próbną. Moja koleżanka tak zrobiła i jeździła Switem manualem i automatem, bo się nie mogła zdecydować. No i w końcu doszła do wniosku że ponieważ bardzo dużo jeździ po mieżcie więc automat będzie wygodniejszy. To jest wersja 1.5, 5 drzwiowa. Ma kozacki gadżet. Za przednim siedzeniem jest wieszak na torebkę:)

    b_sylwik
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 202
    • Zapaleniec

    fajny bajer 😀 ja zawsze mam problem gdzie torebke rzucic 😛 jak sama jade to spoko obok siedzonko ale jak już z kims to biedna torebeczka nie ma się gdzie podziać 😀

    Mirabelka
    Member
    • Tematów: 32
    • Odp.: 587
    • Zasłużony

    Fajne autko ale do miasta, na trasie bardzo dużo pali jak na takiego małego szkraba ( ok 10 litrów)
    sympatyczne autko, chociaż wg. mojego gustu lekko pokraczne 🙂
    Spisuje się bezawaryjnie póki co (moja teżciowa ma)

    pluszak
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 39
    • Bywalec

    Gadałam z tą koleżanką która ma Swifta, ma na imię Ania:P i ona mi powidziała że w wersji manualnej wieszak na torebce jest w bagażniku. Też moim zdaniem niezła opcja:) Z takich babskich gadzetów to jeszcze mówiła że jej automat ma lusterko po stronie kierowcy, oczywiżcie pod osłoną przeciwsłoneczną. Jest oczywiżcie półka wysuwana pod siedzeniem kierowcy, uchwyty na napoje:)

    zadra
    Member
    • Tematów: 15
    • Odp.: 53
    • Stały bywalec

    Ja dzisiaj jadę na jazdę próbną Swiftem Sportem. Mam nadzieję że będzie miał niezły odjazd bo chyba się zakochałam w tym samochodzie. I jak będę kupowała to czerwony, perłowy. Jest żliczny.

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Samochód J. Brodzik."

Przewiń na górę