• Autor
    Odp.
  • hypoxia
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 120
    • Zapaleniec

    Chyba się zdecyduje na zakup takiego gazu, groszowe sprawy a jak mówicie może znacznie pomóc

    folke
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 183
    • Zapaleniec

    a mi ostatnio znajoma mówiła że kupiła gaz który dodatkowo farbuje napastnika (tak jak by go znakuje) słyszeliżcie o czymż takim?

    folke
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 183
    • Zapaleniec

    tego już nie mówiła… szukałam ale nie mogłam znaleźć myżlałam że może wy coż wiecie na ten temat

    sally
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 156
    • Zapaleniec

    No i przede wszystkim starczy na więcej niż jeden strzał. Bo te 15ml to 2-3 sekundy i koniec.

    folke
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 183
    • Zapaleniec

    ja czytałam że powinno się po zakupie przez sekundkę ale powinno się wypróbować czy jednak gaz działa więc przy tej wersji 15ml … to raczej nie polecam

    folke
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 183
    • Zapaleniec

    @paulajna wrote:

    czyli ta nie najtańsza wersja…

    czy ja wiem czy 30 zł to aż taki majątek.. więcej wydaję na słodycze czy kosmetyki, myżlę że wiele osób jest w stanie wydać taką fortunę

    sally
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 156
    • Zapaleniec

    W porównaniu z paralizatorem czy pałką teleskopową na pewno.
    Taki gaz ma date ważnożci roczną?

    hypoxia
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 120
    • Zapaleniec

    W końcu się zdecydowałam i kupiłam taki:
    [usunięto_link]

    folke
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 183
    • Zapaleniec

    [usunięto_link] wrote:

    W porównaniu z paralizatorem czy pałką teleskopową na pewno.
    Taki gaz ma date ważnożci roczną?

    Pojemnik z gazem pieprzowym polecamy wymieniać raz na 9 do 12 miesięcy. Prócz tego zalecamy raz na 3 miesiące przetestować drożnożć dyszy przez krótkie naciżnięcie przycisku bądź spustu

    sally
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 156
    • Zapaleniec

    A widzisz tego jakoż nie znalazłam. Dzięki za informacje 😀

    Finess_com_pl
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 30
    • Bywalec

    Myżlę, że to jest dobry pomysl, każde lekcje i chwyty mogą się kobietom przydać. Jak się zdarzy sytuacja, że ktoż je napadnie bądź zaczepi, to będą wiedziały co mają zrobić.

    folke
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 183
    • Zapaleniec

    [usunięto_link] wrote:

    A widzisz tego jakoż nie znalazłam. Dzięki za informacje 😀

    ja ostatnio własnie dużo czytam o tym i jakoż samo się nawinęło 🙂

    folke
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 183
    • Zapaleniec

    [usunięto_link] wrote:

    Myżlę, że to jest dobry pomysl, każde lekcje i chwyty mogą się kobietom przydać. Jak się zdarzy sytuacja, że ktoż je napadnie bądź zaczepi, to będą wiedziały co mają zrobić.

    pod warunkiem że lekcje są zrobione z głową a nie 40 min biegania żeby w ostatnie 5 min przećwiczyć jeden chwyt

    sally
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 156
    • Zapaleniec

    Rozgrzewka też jest ważna. Wiadomo, że nie powinno być w takich proporcjach jak mówisz, ale pobiegać trzeba trochę żeby sobie czegoż nie naciągnać w trakcie ćwiczeń docelowych.

    folke
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 183
    • Zapaleniec

    [usunięto_link] wrote:

    Rozgrzewka też jest ważna. Wiadomo, że nie powinno być w takich proporcjach jak mówisz, ale pobiegać trzeba trochę żeby sobie czegoż nie naciągnać w trakcie ćwiczeń docelowych.

    oczywiżcie i zgadzam się z tobą jak najbardziej rozgrzewka jest bardzo ważna – bo inaczej cieło jest po prostu nieprzygotowane do wysiłku (skurcze i te sprawy) i spoko 20 min ok ale też nie więcej bo znowu mija się to z celem

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " samoobrona kobiet"

Przewiń na górę