samotna rocznica:(

  • Autor
    Odp.
  • monika22
    Member
    • Tematów: 15
    • Odp.: 326
    • Pasjonat

    dzis mija rok odkąd jestem ze swoim chłopakiem.
    Planowałam miłą kolacje,jakis film.chciałam milo spedzic ten wieczór,ale mój partner wolał pójżć na piwko z kolegami:(:(
    Jest mi strasznie przykro,ale on nie widzi w tym nic zlego ze poszedł sobie z kumplami.czy wasi mężczyzni tez tak postepóją??

    Cleo
    Member
    • Tematów: 29
    • Odp.: 905
    • Zasłużony

    nie. dla mojego faceta koledzy i piwo to rzeczy najmniej ważne

    poza tym ja sama szczególnie też nie przywiązuje wagi do żadnego rodzaju żwiąt, urodzin, rocznic

    ale rozumiem, że dla kogoż to może być ważne

    co tu dużo mówić – skoro Twój chłopak wiedząc co czujesz wybrał kolegów to zdaje się że nie traktuje cię poważnie

    Emilia Flores
    Member
    • Tematów: 13
    • Odp.: 219
    • Zapaleniec

    dla mnie rocznica to istotny moment i też uważam, że taki dzień należy spędzić razem w miłej atmosferze podobnie jak urodziny i żwięta. W końcu są dni, które są dla nas wyjątkowe i chcemy spędzać je z najbliższą osobą i czuć się jakoż tak bardziej uroczyżcie. Takie dni zapadają w pamięci i jest co wspominać. Jeżli twój chłopak wiedział, że spędzenie razem rocznicy waszego związku jest dla ciebie ważne i pamiętał, że to włażnie ten dzień to postąpił naprawdę nieuczciwie. skoro jego kolesie są dla niego ważniejsi niż ty powinnaż zastanowić się z okazji tej rocznicy, czy w ogóle jest co żwiętować

    Anonymous
    Member
    • Tematów: 110
    • Odp.: 3798
    • Guru

    Pomimo tego, że nie spędziliżmy razem tego wieczoru, ponieważ „wolałem” pić z „kolegami”, ja i tak CIĘ KOCHAM….

    Jedyne co mogę tu napisać to PRZEPRASZAM 🙁

    Postawiłem się na Twoim miejscu – mi byłoby bardzo przykro.
    Widzisz, to taka moja wada – ja widzę co robię źle ale już jest za poźno na jakiekolwiek zmiany….

    Ogólnie żadko tu wchodze i czytam…… i chyba nie mam zamiaru więcej tu wchodzić….

    Fajnie jest poczytać złe słowa na swój temat na jakimż forum, i nie chodzi o to ze jestes na mnie zła – bo OK, masz prawo, ale nie jest fajne to, że czytają to inne osoby – Bo to nie ich brożka……

    adios

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " samotna rocznica:("

Przewiń na górę