Samotnożć w sieci

  • Autor
    Odp.
  • Lady_Pink
    Member
    • Tematów: 14
    • Odp.: 99
    • Zapaleniec

    czytałyżcie? i co myżlicie?

    WarnGirl
    Member
    • Tematów: 50
    • Odp.: 4672
    • Guru

    Nie czytałam-oglądałam film.Podobał mi sie,choc słyszałam niepochlebne recenzje.

    Malinka
    Member
    • Tematów: 40
    • Odp.: 599
    • Zasłużony

    czytalam… moim skromnym zdaniem beznadzieja ! Ksiazka jets okropnie nudna…

    LaPalma
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 75
    • Stały bywalec

    Czytałam i podobało mi się.
    Wiżniewski strasznie żmiesznie wiąże swoje codzienne profesje(z tego co pamiętam to doktor chemii(?) hm? ale jest też chyba po studiach informatycznych?- już nie pamiętam 🙂 ) z profesją pisarza 🙂
    No i cała fabuła miała ciekawą kostrukcję 🙂
    Zresztą ta książka została wydana jużdożć dawno- wtedy, kiedy internetowe znajożci nie były taką oczywistożcią i codziennożcią co czyniło tę książkę w jakiżsposób wyjątkową, bo nie wiem czy można wskazać inną, która by przedstawiła wirtualny romans tak poważnie i ujmująco. Teraz, kiedy internet jest tak dostępny to inaczej już pewnie się patrzy na „Samotnożć…” i nie jest to temat atrakcyjny. Tak mi się wydaje…
    Też słyszałam wiele niepochlebnych recenzji o filmie. Sama nie wiedziałam. Jestem ciekawa jak wypadła Cielecka :)[/url]

    Misia
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 281
    • Zapaleniec

    nie czytalam i nie ogladalam filmu, bo odrzucila mnie ta cala otoczka jak sie wokol zrobila .”Samotnosc w sieci” stala sie jakims zjawiskiem wrecz, moze jak wszyscy o tym zjawisku zapomna to sie skusze.

    LaPalma
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 75
    • Stały bywalec

    Oj zachęcam Misia 🙂
    Może nie jest to jakeżarcydzieło, ale myżlę, że jest to po prostu 'sympatyczna’ lektura.
    Jeżli nie oczekuje się 'niewaidomoczego’ to sprawdzi sięna pewno w letni wieczór, kiedy nie ma się ochoty na 'trudne’ książki 🙂

    Misia
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 281
    • Zapaleniec

    hehehe obiecuje ze przeczytam…ale jak juz wszyscy zapomna o „samotnosci w sieci” ;P

    MIECZ-NICK
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 476
    • Pasjonat

    czytałam i myżlałam wiele, bo dotknęło mnie cos podobnego w zyciu – nie bezpożrednio – nie ja miałam taką znajomożć, książka dała mi wiele tematów do przemyżlenia 🙄

    Sonata
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 39
    • Bywalec

    Moim zdaniem strasznie nudna,niedotarłam do końca. Filmu nie oglądałam więc nie mam zdania.

    Monika
    Member
    • Tematów: 29
    • Odp.: 974
    • Maniak

    Nie czytalam-bylam w kinie na filmie…nie moglam doczekac sie konca,jak dla mnie straszny film. 😕

    Milena
    Member
    • Tematów: 13
    • Odp.: 256
    • Zapaleniec

    film nie byl ciekawy… wyłączyłam w połowie. nie oddaje klimatu ksiązki.

    a książka i owszem wciągająca, miejscami wzruszająca i skłaniająca do refleksji, ale spodziewałam się po niej czegoż więcej.
    być może dlatego, że w liceum moja szkoła organizowała przedstawienie na podstawie tej książki. i było tak piękne… tak bardzo mną poruszyło, że aż nie da się tego opowiedzieć…

    rachela
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    wg mnie jedyna powiesc Wisniewskiego godna uwagi… ze względu na wartosc poznawcza…

    Katie
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 591
    • Zasłużony

    ode mnie minus, nic specjalnego.

    wanilka999
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 2
    • Początkujący

    Filmu nie widziałam, książka mi się podobała. Nie byłam w pełni przekonana do Wiżniewskiego, ale spodobało mi się. Teraz publikuje on w „Bluszczu”, który czytam akurat i jeszcze bardziej go polubiłam. Moim zdaniem „Samotnożć…” warto przeczytać. Trzeba wyrobić sobie swoja opinię.

    charlotte_vvv
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 12
    • Bywalec

    Ja też natknęłam się na Wiżniewskiego włażnie w Bluszczu. Czytałam od mojej siostry, sama nie kupiłam póki co tego pisma. Ale spodobało mi się.

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Samotnożć w sieci"

Przewiń na górę