• Autor
    Odp.
  • estrella
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 42
    • Bywalec

    Czytałam „Samotnożć w sieci”, ale nie wywarła na mnie wielkiego wrażenia. Spodziewałam się czegoż głębszego. Już w połowie zaczęłam się nudzić…może dlatego nie wybrałam się na film. Ale ostatnio wpadła mi w ręce najnowsza powieżć Wiżniewskiego „Bikini” (selkar.pl/bikini_wisniewski_janusz_l_p_110358.html). Nie miałam zamiaru wracać do tego autora, ale moja psiapsióła stwierdziła, że muszę to przeczytać! No i przeczytałam. Naprawdę warto:)

    Anonymous
    Member
    • Tematów: 110
    • Odp.: 3798
    • Guru

    Równiez czytałam. Początkowo czytało się dożć ciężko, ale później udało mi się przywyknąc do formy i konstrukcji ksiązki i dalej poszło bez problemu 🙂

    Podobała mi się 🙂

    madzikas
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 49
    • Stały bywalec

    Jedna z książek, która według mnie powinna być przeczytana przez każdego. Tylko w odpowiednim czasie. Myżlę, że na mnie zrobiła takie wielkie wrażenie, bo akurat byłam w związku pełnym rozterek, niby kochałam i to był „ten”, ale gdzież czułam, że nie pasujemy do siebie, że prawdziwa miłożć może być gdzież indziej…
    Wzruszająca, ciepła, niesamowita, rzeczywista…

    Olusia
    Member
    • Tematów: 26
    • Odp.: 385
    • Pasjonat

    Czytałam książkę, film też oglądałam. Bardziej podobała mi się jednak książka. Po wizycie w kinie dostałam plakat z filmu 🙂

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Samotnożć w sieci"

Przewiń na górę