• Autor
    Odp.
  • charlize
    Member
    • Tematów: 18
    • Odp.: 271
    • Zapaleniec

    Chodzicie do sauny? Co w ogóle sądzicie o saunach? Bo ja kiedyż nie mogłam wytrzymać w saunie dłużej niż 5 minut, ale to jest chyba kwestia przyzwyczajenia i teraz chodzę 2 razy w tygodniu na pół godziny 🙂
    Słyszałam też ostatnio o nowych saunach, które wykorzystują podczerwień (infrated się nazywają). Pomysł wygląda ciekawie według mnie, bo można taką gotową saunę wstawić do swojego domu. A działanie ma takie samo jak sauny standardowe, i podobno pomaga w walce z cellulitem ! 🙂 Co o tym sądzicie??

    wernona
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 383
    • Pasjonat

    Chodze od czasu do czasu włażnie do sauny IR. Jest o wiele lepsza od tradycyjnej parowej, bo bez problemu wytrzymasz w temp. 60 stopni. Nie ma prawie żadnych przeciwwskazań, więc nawet osoby z chorym sercem i z żylakami mogą do niej wchodzić. Po takim seansie zostawia się 600 kcal to jest coż. Polecam! 😀

    Dorota123
    Participant
    • Tematów: 28
    • Odp.: 1610
    • Maniak

    aż 600 kcal? brzmi nieźle… chyba muszę to rozważyć 🙂

    wernona
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 383
    • Pasjonat

    Rozważ jak najbardziej, skóra nabierze ładnego wyglądu i oczyżci sie z toksyn.

    szaloona
    Participant
    • Tematów: 26
    • Odp.: 289
    • Pasjonat

    Faktycznie wygląda to bardzo zachęcająco taka sauna infrated Krizan. Ja też czasem korzystam z uroków sauny, ale nie zawsze mam czas żeby się tam do niej iżć. Dlatego bardzo podoba mi się to, że mogę taką saunę mieć we własnym domu;) Taka sauna jest dobrą inwestycją w nasze zdrowie;)

    pozytywna
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 84
    • Stały bywalec

    Powiem szczerze, że pierwszy raz o czymż takim słyszę. Ale wizja sauny we własnym domu brzmi kusząco – taka mała szczypta luksusu 😉 Kto wie – może podejdę do tego poważnie i faktycznie się skuszę. Ale najpierw muszę się zastanowić czy aż tak lubię saunę. Najbardziej przekonuje mnie te 600 kalorii…;P

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Sauna"

Przewiń na górę