• Autor
    Odp.
  • Marysienka
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 28
    • Bywalec

    Zdrowy rozsądek to podstawa 😉 ale jak to mówią: mądry Polak po szkodzie 🙂 koleżanka na drugi raz będzie wiedziała co zrobić, by uniknąć podobnej sytuacji 🙂

    werkaa
    Member
    • Tematów: 11
    • Odp.: 606
    • Zasłużony

    Zawsze najgorszy jest pierwszy raz na słońcu po długiej przerwie- wtedy to nawet, gdy uważamy i smarujemy się, może się przytrafić jakaż niezbyt miła niespodzianka. Szczególnie jeżli ktoż ma bardzo jasną karnację…

    Czerwolka
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 7
    • Początkujący

    noo, ja też swojego czasu miałam straszny problem ze schodzącą skórą, ale dar-med ma absolutną rację; należy przede wszystkim zadziałać od żrodka; teraz, kiedy intensywnie się opalam, stosuję BETA-KAROTEN E, do tego mocne filtry, no i oczywiżcie zawsze po opalaniu smaruje się dokładnie oliwką. opalam się na żliczny brąz, skóra nie schodzi, bardzo długo zostaje opalona 🙂 nie mogę doczekać się, kiedy już będę mogła wygrzać się na kocyku nad jeziorkiem 🙂

    Agito.pl
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 43
    • Bywalec

    Najważniejsze to odpowiednie nawilżenie i to przed opalaniem, a nie tylko po 😉

    Dorota123
    Participant
    • Tematów: 28
    • Odp.: 1610
    • Maniak

    Skóra dobrze nawilżona, przed opalaniem filtr na skórę, a po opalaniu znowu nawilżanie. Ja po opalaniu stosuję dermoprotektor cetaphil, bo ma w składzie pantenol.

    walikRosyjski
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    JA tam sie opalałem 😛

    justa900
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 5
    • Początkujący

    po opalaniu musisz baaardzo ale to bardzo nawilzyć swoją skórę

    Julianna78
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 5
    • Początkujący

    już nic nie zrobisz. pamiętaj, żeby następnym razem stosować kremy z filtrem. Pozdrawiam.

    ewcia41
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 9
    • Początkujący

    ja tak czasem mam ale tylko jak po opalaniu posmaruje ciało kremem, jak pozostawie to nic się nie dzieje,

    monia86
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 40
    • Bywalec

    Musiało dojżć do poparzenia. Super nawilży skórę po czymż takim jogurt naturalny.

    korta
    Participant
    • Tematów: 27
    • Odp.: 157
    • Zapaleniec

    Olejek karotenowy HB daje naprawdę naturalnie wyglądający efekt. Wiem jak to wyglądało u mnie, ile musieliżmy się nad tym napracować – docelowo udało się uzyskać zdecydowaną odmianę. Kto by pomyżlał, że naturalnymi kosmetykami również można uzyskać naturalnie wyglądającą opaleniznę? No włażnie można…

    Erika Li
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 47
    • Bywalec

    Lepiej, żeby skóra sama schodziła. Myślę, że peelingu i trochę cierpliwości będzie dość)

    Monia
    Participant
    • Tematów: 0
    • Odp.: 22
    • Bywalec

    Jak widać nieco się przypiekłaś na słońcu, jak ja mam taką sytuację to używam kremów z olesem aby złagodzić podrażnienia i niestety skóra będzie schodzić bo jest to naturalna rzecz ale potem staram się chwilowo nie opalać. Zapomniałam dodać filtry trzeba zawsze stosować.

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Schodząca skóra a opalanie;/"

Przewiń na górę