• Autor
    Odp.
  • basia23
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 132
    • Zapaleniec

    Muszę się Wam czymż pochwalić. Otóż schudłam 30kg i bardzo się z tego cieszę. A wszystko dzięki diecie Diecie fizjologicznej Tomasza Reznera.
    Naprawdę nie mogę w to uwierzyć. Polecam gorąco!!!
    Więcej znajdziesz
    xxxxxxxxxxxx
    Linki podaj na priv.
    I.

    Olgus
    Member
    • Tematów: 20
    • Odp.: 1262
    • Maniak

    Nawet nie wchodzę w ten link, widać, że to reklama i chodzi o to by coż zamówić.
    Ale odnożnie tak dużej utraty wagi, w jakim czasie straciłaż 30 kg? Przy tak szybkim traceniu na wadze, włażciwie zawsze występuje efekt jo jo, a ponadto jest to niekorzystne dla zdrowia.

    basia23
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 132
    • Zapaleniec

    Ja też nie przepadam za książkami o tej tematyce, ale ta zaintrygowała mnie swą odmiennożcią oraz niezmiernie oryginalnym i twórczym podejżciem do istoty problemu. Ale z dużym zaciekawieniem przeczytałam książkę Tomasza Reznera, dotyczącą fizjologicznych sposobów odżywiania oraz zachowania pożądanej i szczupłej sylwetki ciała. Schudłąm prawie 30 kg w ciągu 5 miesięcy, jeżeli chcesz wiedzieć…

    Kochanakatia
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 30
    • Bywalec

    a ja powiem ze nawet ciekawe ale chciałam bym rzucić tylko tak około 10 kg więcej nie muszę ale dzisiaj zaczynam inną dietę i zobaczę do piątku czy będą jakież efekty a jak nie to w piątek zamówię sobie tą książkę

    basia23
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 132
    • Zapaleniec

    no bo jest całkiem fajna i bardzo pożyteczna…nasze dwie koleżanki z forum mają taką książkę i pisały że są zadowolone…

    basia23
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 132
    • Zapaleniec

    i widzę, że jednak się kolejna koleżanka się przekonała i jest zadowolona z tej diety…qrde to może dieta cud… 😀

    Jovita
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 317
    • Pasjonat

    nie ma diety cud , predzej czy pozniej to wyjdzie!!

    Djka_Mili
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 11
    • Bywalec

    No wiec od dziż zaczynam stosować troche inny tryb życia ..Od urodzenia córeczki [usunięto_link]

    Aklime
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 12
    • Bywalec

    Czeżć dziewczyny. Proszę Was o pomoc. 3miesiace temu urodziłam córeczkę, której zdjęcia macie obok posta;)
    Obecnie ważę 97kg przy wzrożcie 177cm. chciałabym schudnąć do końca czerwca 25kg. Możecie mi podpowiedzieć jak mam to skutecznie zrobić? Jestem gotowa również na ćwiczenia. Jestem po cearce ale ginekolog powiedziala ze jestem juz całkiem zdrowa i moge wykonywać każde ćwiczenia.

    parvati
    Member
    • Tematów: 47
    • Odp.: 4641
    • Guru

    masakra…jak mozna doprowadzic sie do takiej nadwagi?!!!!

    jedyne, co mozesz zrobic to wizyta u dietetyka i ustalenie indywidualnego programu cwiczen z trenerem.

    Aklime
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 12
    • Bywalec

    a jesli mnie nie stac???????

    parvati
    Member
    • Tematów: 47
    • Odp.: 4641
    • Guru

    trzeba bylo myslec o tym wczesniej…

    Zielonooka
    Member
    • Tematów: 32
    • Odp.: 3393
    • Guru

    [usunięto_link] wrote:

    a jesli mnie nie stac???????

    Bez tego możesz zrobić sobie krzywdę.

    Aklime
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 12
    • Bywalec

    zaczęłam ćwiczyc – powoli aby niedostac zakwasow. wiem jak ćwiczyć bo koleżanka studiuje masaz i maja zajęcia na temat bezpiecznego odchudzania. wprowadziłam tez diete ale nie zadną drastyczną. kiedys juz ją stosując chudlam tylko ciężko było mi wytrwac do końca i wcale niebyła jakaż drakońska dieta. chudłam 3kg na miesiąc wiec to jest bardzo dobrze. chciałam sie poprostu dowiedzieć co dziewczyny robią aby chudły. zawsze mozna sie czegos dowiedziec nowego.

    Jovita
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 317
    • Pasjonat

    to ze kolezanka robi masaz to znaczy ze sie zna na treningach?

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Schudłam 30kg"

Przewiń na górę