seks a miesiaczka

  • Autor
    Odp.
  • milutka
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 7
    • Bywalec

    jak radzicie sobie gdy macie zarowno miesiaczke jak i ochote na seks? mam jeszcze 2 nocki przed soba z afcetem, potem dlugo nie bedziemy sie widziac, chce ten czas maksymalnie wykorzystac,… a krwawienie przeszkadza
    napiszcie

    Tuska
    Member
    • Tematów: 22
    • Odp.: 447
    • Pasjonat

    Nam to nie przeszkadza, tzn mojemu partnerowi, po prostu kochamy sie wtedy kiedy tylko mamy na to ochote, a ze w czasie okresu ja mam największa ochote to nie zwracamy na to kompletnie uwagi:) Na pewno w moim przypadku ułatwieniem jest to iz moje krwawienia sa najczesciej mało obfite. Natomiast wiem z doswiadczenia ze jest to bardzo indywidualna sprawa i zalezy od partnera, dla mojego poprzedniego chlopaka było to nie do przejscia, chyba go to przerazało a moze nawet brzydziło. Grunt to o tym rozmawiac. Daj znac jak poszło:)

    milutka
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 7
    • Bywalec

    wiem ze jest wieksze ryzyko infekcji w tym czasie,
    mielismy prezerwatywe, no i z mojej strony- co wiem ze jest niezbyt odpowiedzialne ale zostawilam malego tampona,
    wsyzstko bylo pod kontrola sznureczka nie musialam potem szukac, tampon byl jak najbardziej na swoim miejscu,
    a bylo nawet lepiej niz zawsze!!!
    czulismy sie po wsyzstkim wspaniale. a przede wszystkim oboje bylismy zadowoleni,
    dzis ostatnia nasza wspolna nocka….. mam nadzieje ze przyjemnie wykorzystamy ten czas!!!! juz sie nie moge doczekac,,

    Erill
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 136
    • Zapaleniec

    Zostawilas malego tampona??
    Qrcze no takien opcji to ja nawet nie wzielam pod uwage… hmmm.. Balabym sie mimo wszytsko..
    W pierwszy dzien okresu ja bym nie mogla bo potrzebuje czulosci tylko.. ale w drugi.. to bym sie moze przemogla… a w trzecim juz mi sie zdarzalo, ale ja nie mam obftych miesiaczek wiec w sumie to juz byla koncowka..

    milutka
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 7
    • Bywalec

    w nocy tez nie mam bardzo obfitego krwawienia, ale z tamponem bylo ok, przynajmniej jego czlonek nie byl zakrwawiony- bo napewno nie czulabym sie dobrze, majac stosunek krwawiac- wstydzilabym sie poprostu, a tak to sie zdecydowalam,,,

    Tuska
    Member
    • Tematów: 22
    • Odp.: 447
    • Pasjonat

    z tamponem tez bym sie bała ale skoro było wam dobrze to super

    malenkaaaaa890
    Member
    • Tematów: 7
    • Odp.: 57
    • Stały bywalec

    No ale włażnie :/ nie czujecie takiego dyskomfortu ?:/ przeciez to okres krew ochyda, chociarz fakt ochota wiekszA:P chociaz nie próbowałam

    Szkodi
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 12
    • Bywalec

    Krotko Zwiezle i Na Temat Prawdziwy marynarz i Morze Czerwone Przeplynie…

    hard-man
    Member
    • Tematów: 87
    • Odp.: 2351
    • Ekspert

    podczas miesiączki głaszczę ją po buźce i… absolutnie nie wymagam seksu!

    czekam aż mi powie: teraz mi włóż! i to bardzo głęboko! yes! 😆

    i wtedy wkładam… dobra powim to bardziej filozoficznie…
    kobietą trzeba się bardziej zająć, otulić, zapytać… a nie tylko pchać…
    pamiętajcie o tym, Panowie 😉

    MissMalvinka
    Member
    • Tematów: 12
    • Odp.: 131
    • Zapaleniec

    Ja nie lubię podczas okresu. Jakkolwiek nie czuję specjalnego obrzydzenia, bo mam spory dystans do swojego ciała i „nic co ludzkie nie jest mi obce” to mimo wszystko nie czuję się zbyt komfortowo…

    la18
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 2
    • Początkujący

    najlepiej podczas okresu pod prysznicem:)

    Zenobia
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 37
    • Bywalec

    te kilka dni podczas krwawienia nic mi się bez seksu nie stanie, a trochę nie widzi mi się czyszczenie zabrudzeń ; ].

    zresztą niekomfortowo bym się wtedy czuła, brudząc ukochanego krwią.

    mis11
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 71
    • Stały bywalec

    Sprawa gustu i upodobań. Jeżli obojgu Wam nie przeszkadza, proszę bardzo.

    justinkowa
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 8
    • Bywalec

    Mojemu partnerowi, moja miesiączka nie przeszkadza.

    Olliinkaa
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 14
    • Bywalec

    Ja również kocham się ze swoim partnerem podczas seksu, nawet bez prezerwatywy. Moja metoda anty to tabletki, więc prezerwatyw dawno się pozbyliżmy.

    Mój chłopak raz wszedł we mnie zaledwie do połowy i tampon już był za daleko razem ze sznurkiem. To zepsuło cała atmosferę, ponieważ chłopak musiał wyciągać tampon pincetą hehe. to dożć żmieszna sytuacja, więc lepiej nie próbujcie.
    Chociaż myżlę, że to też zależny od wielkożci członka, bo jeżli jest niewielki to tampon w górę podejdzie delikatnie, a i ze sznureczkiem będzie wszystko ok 🙂

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " seks a miesiaczka"

Przewiń na górę