• Autor
    Odp.
  • Hard
    Member
    • Tematów: 168
    • Odp.: 1566
    • Maniak

    seks… uważam to nie wszystko w życiu… 🙂

    ale jest niezmiernie pomocny 😆 z tym, że w pewnym luźnym, nieco humorystycznym i bardzo romantycznym sensie… jako dopełnienie, jako dopieszczenie, jako forma życia 😀

    moja Miła np. pięknie tańczy przede mną… żlicznie wygląda :-

    w ogóle uwielbiamy tańczyć… hej! jupi

    Figa
    Keymaster
    • Tematów: 61
    • Odp.: 910
    • Zasłużony

    bez seksu nie ma życia!

    Sexi-Women_pl
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 32
    • Bywalec

    Dzięki,w wolnej chwili poczytam. A co do seksu,to jest on nieodłącznym elementem związku i co do tego chyba nikt nie ma wątpliwożci. Nie wyobrażam sobie życia bez seksu.

    Zenobia
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 37
    • Bywalec

    ja też nie wyobrażam sobie związku bez seksu. dwa razy w życiu musiałam wytrzymać 2 tygodnie bez niego i był to koszmar!

    katasha7
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 201
    • Zapaleniec

    @awokado wrote:

    Seks to ważna czężć naszego życia,ale uważam,że nie najważniejsza. Według mnie seks musi być czężcią,a nie podstawą związku.

    zgadzam się w 100%

    Ustalenie_Ojcostwa
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 139
    • Zapaleniec

    Seks to podstawa związku oraz życia,ponieważ w jakiż sposób zawsze trzeba rozładować swoje napięcie emocjonalne,nie ma innego wyjżcia. To ważny element,nieodłączna czężć sfery intymnej.

    eRozkosz_pl
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 129
    • Zapaleniec

    Seks to nieodłączna czężć naszego życia,jego bardzo ważny aspekt więc starajmy się aby zawsze była to piękna i wyjątkowa chwila,pełna rozkoszy,bliskożci z partnerem. Chyba nikt z nas nie wyobraża sobie tego inaczej:)

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Seks i życie"

Przewiń na górę