seks mojego chlopaka

  • Autor
    Odp.
  • foczkaaa16
    Member
    • Tematów: 12
    • Odp.: 20
    • Bywalec

    gdafgadg

    Nela
    Member
    • Tematów: 10
    • Odp.: 410
    • Pasjonat

    To przeciez zrozmiale, ze mial juz kogos przed toba, jezeli jest dorosly! Czy uwazasz, ze jak poznasz swojego przyszlego meza w wieku lat na przyklad 27/30, to on nie bedzie mial przeszlosci? Ty tez ja bedziesz miala……

    Meru
    Member
    • Tematów: 7
    • Odp.: 332
    • Pasjonat

    Przecież to nie koniec żwiata. Pozatym dzieki temu dożwiadczeniu może jest lepszym kochankiem. Trzeba doszukiwać się pozytywów a nie od razu przekreżlać wszystko. Są gorsze rzeczy 😉 Głowa do góry jeszcze będziesz się z tego cieszyć zobaczysz 😉

    Tuska
    Member
    • Tematów: 22
    • Odp.: 447
    • Pasjonat

    mój tez mial i powiem szczerze ze nie pytam o szczegóły, to normalen jest dorosłym facetem, ma 27 lat, martwilabym sie gdyby nikogo przede mna nie mial bo to byłoby nienormalne!!! Najwazniejsze ze mi z nim jest dobrze i jemu ze mna, liczy sie tu i teraz a nie to co było kiedys!

    eta
    Member
    • Tematów: 49
    • Odp.: 1449
    • Maniak

    moj tez mowil ze mial a w „praniu” wyszlo ze nie mial tzn on mi tego nie powiedzil ale jestem pewna ze bylam jego pierwsza 🙂

    j_lo19
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 125
    • Zapaleniec

    Mój też miał, i ja też miałam kogoż wczeżniej 😉 Nie stanowi to dla nas żadnego problemu. Wydaje mi się to normalne 8)

    kaizen1
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    kazda i kazdy ma przeszlosc. [usunięto_link] Jej nie zmienimy. Mozemy zmienic za to przyszlosc i nasze spojrzenie na przeszlosc.
    Nie wazne kto byl przed Toba, wazne aby zadnej nie bylo po Tobie 🙂
    Jezeli to ten z ktorym chcesz byc, ciesz sie tym, ze jestescie razem, czerp z tego calymi garsciami. Mamy tylko ta chwile ktora jest obecnie…

    Pozdrawiam serdecznie

    Lexi21
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 11
    • Bywalec

    jesli chodzi o mnie to moj facet imial przedemna kobiety bylo ich nawet pare i wiecie co ja nawet swie cieszylam ze chociaz on jest doswiadczony teraz jest nam w lozku super a na poczatku to on uczyl mnie a lepiej byc uczonym niz uczyc wydaje mi sie hehe przy facecie czujesz sie dobrze jak wie co robi:)

    Lucienne
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 112
    • Zapaleniec

    Dobrze, że ktoż założył ten temat.
    Mój chłopak miał przede mną 3 dziewczyny. Jego pierwsza była jego wielką miłożcią i jego pierwszą w ogóle. I o tym wiedziałam. Potem miał 2 ,,przelotne” znajomożci, które wcale mnie nie niepokoiły. Chociaż bardzo byłam zazdrosna o ta pierwszą. Wiem, że tamto się skończyło i teraz jestem ja. Mówił mi, że jestem jego drugą zupełnie na poważnie partnerką, ale z drugiej strony jest bardziej pewny tego, że mnie kocha i że chce być ze mną już zawsze. Aż do niedawna… kiedy to dowiedziałam się, że sypiał również z inną…
    To mnie zaskoczyło i zupełnie zbiło z tropu…
    i strasznie załamało… i nawet nie wiem czemu… skoro to już było… i jestem przekonana o jego miłożci do mnie.
    Z natury jestem straszną zazdrożnicą…

    Co sadzicie? nie wiem co myżleć… 🙁 jak mam być szczera, to jest mi smutno…

    Meru
    Member
    • Tematów: 7
    • Odp.: 332
    • Pasjonat

    To całkiem normalne że chcemy aby nasi mężczyźni byli tylko nasi i tylko nam się oddawali. Ale czasu nie cofniemy. Pozostaje ci się tylko z tym pogodzić i skupić na teraźniejszożci a nie nad ty co było 🙂

    Głowa do góry 🙂

    Lucienne
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 112
    • Zapaleniec

    Macie rację-przeszłożć należy zostawić za sobą i skupić się na teraźniejszożci. A mój chłopak mi powtarza, że nie chce już żadnej innej kobiety poza mną! i że chce być ze mną i tylko ze mną już zawsze. I wiecie co? ja mu wierzę 😉

    Lucienne
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 112
    • Zapaleniec

    Tylko, że on ciągle utrzymuje kontakt z tą swoją pierwszą miłożcią. Powiedziałam mu, że boję się, że ona mi go zabierze, ale on mnie zapewnia, że tak się nie stanie. Nawet w rozmowie z tamtą powiedział jej, że chce być ze mną już zawsze i powiedział jej też o moich obawach<że boję się, że ona mi go zabierze>, a ona powiedziała mu, żeby mi przekazał, że tak się nie stanie. Co o tym sądzicie?Czy takie dobre relacje między nimi nie sprawią, że on zechce do niej wrócić?Jak już wczeżniej pisałam-straszna ze mnie zazdrożnica, chociaż nie chcę, żeby myżlał, że jestem zaborcza i że zabraniam mu kontaktów z innymi. No i z nią…
    Ufam mu, ale z drugiej strony trochę mnie skręca od żrodka.
    Pomóżcie!

    Specter
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 361
    • Pasjonat

    [usunięto_link] wrote:

    mi sie wydaje ze nie powinien sie z nia przyjaznic skoro jest z toba !! moj chlopak mial taka przyjacolke wszyscy mysleli ze ze soba chodza a nie chodzili ja nie jestem o nia zazdrosna bo jest brzydka a ta milosc twojego chlopaka jest ladna??

    Oj Uważaj … uroda to nie wszystko 8)

    netinka
    Member
    • Tematów: 25
    • Odp.: 188
    • Zapaleniec

    [usunięto_link] wrote:

    a nie jestem o nia zazdrosna bo jest brzydka a ta milosc twojego chlopaka jest ladna??

    Nono, może chciałaż napisać, że nie jest w jego typie, prawda?
    Jakos również uważam ze wyglad to nie wszystko:/…

    Moj mężczyzna miał jedną dziewczynę przede mną, nie doszlo między nimi do pelnego zblizenia, ale i tak jakos przezywalam to, że cos niecos z nią robil. ale to tylko przez miesiac, moze dwa;). Teraz jest juz ok.

    Pozdrawiam:)

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " seks mojego chlopaka"

Przewiń na górę