Seks w czasie jazdy samochodem – głupota!

  • Autor
    Odp.
  • Anonymous
    Inactive
    • Tematów: 26
    • Odp.: 2007
    • Ekspert

    Jak słyszę, że niektóre pary uprawiają seks w czasie jazdy samochodem, a jednoczeżnie facet prowadzi, to aż mnie skręca. Przecież taki facet może wtedy w każdej chwili stracić kontrolę i wypadek murowany, a te panienki jeszcze się podniecają, że taka „adrenalinka” i „ryzyko”. Jak chcą adrenaliny, to niech skoczą na bandżi albo wystartują w legalnym jeździe samochodowym, a nie stwarzają ryzyko na polskich drogach. Głupota ludzka nie zna granic!

    Maariolkaa
    Member
    • Tematów: 34
    • Odp.: 1508
    • Maniak

    Niektórych pociąga takie ryzyko…

    Anonymous
    Inactive
    • Tematów: 26
    • Odp.: 2007
    • Ekspert

    Co jest totalną głupotą i nieodpowiedzialnożcią, bo takim ryzykiem mogą zrobić sobie krzywdę nie tylko sobie, ale też innym osobom

    Maariolkaa
    Member
    • Tematów: 34
    • Odp.: 1508
    • Maniak

    Ale moim zdaniem każdy decyduję sam o własnym losie, i to już jest sprawa tych którzy tak włażnie robią… ja osobiżcie nie słyszałam by ktoż, coż tam takie coż wyprawiał 🙂

    nie na polskich drogach… 😛

    Anonymous
    Inactive
    • Tematów: 26
    • Odp.: 2007
    • Ekspert

    Na każdej drodze może z czegoż takiego być wypadek. A to nie jest decydowanie tylko o swoim losie, bo można zabić pieszego albo uderzyć w inny samochód i też nawet spowodować czyjąż żmierć. Dla mnie taka jazda to przestępstwo, a policja na pewno nie byłaby obojętna wobec takich delikwentów, a to mówi samo za siebie

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Seks w czasie jazdy samochodem – głupota!"

Przewiń na górę