seks w trakcie miesiaczki

  • Autor
    Odp.
  • milutka
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 7
    • Bywalec

    jak radzicie sobie gdy macie zarowno miesiaczke jak i ochote na seks? mam jeszcze 2 nocki przed soba z afcetem, potem dlugo nie bedziemy sie widziac, chce ten czas maksymalnie wykorzystac,… a krwawienie przeszkadza
    napiszcie

    mia1980
    Member
    • Tematów: 26
    • Odp.: 1222
    • Maniak

    jeżli mu to nie przeszkadza to mnie tym bardzie[chyba że cieknie jak z kranu]

    eta
    Member
    • Tematów: 49
    • Odp.: 1449
    • Maniak

    jak mam miesiaczke to nie mam ochoty na seks…. jak moj mezczyzna ma to go popieszcze ale jasie nie pozwole… jak mam okros to mam okres.. ja bym sie wstydzila… nie ni na sama mysl mi jest nie dobrze…
    okres + seks – wiec ja jestem na nie…

    milutka
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 7
    • Bywalec

    przepraszam moj post powinien zanlezc sie w innym miejscu, sorki

    Erill
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 136
    • Zapaleniec

    Wiem co czujesz.. mam tak samo.. I jesli Twojemu parnerowi to nie przeszkadza jak i Tobie..
    Poza tym okres nie jest tak intensywny przez caly czas.. wiec odpusc sobie dzien 1 ewnetualnie 2 a trzeciego why not..

    emotional_woman
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 17
    • Bywalec

    moze pod prysznicem 🙂 ?

    farfalla
    Member
    • Tematów: 8
    • Odp.: 959
    • Zasłużony

    emotional_woman bardzo dobry pomysł 😀

    Jak do tej pory odczuwałam dykomfort na myżl o seksie podczas miesiączki, ale jeżli partnerowi to nie będzie przeszkadzać spróbuje pod prysznicem 😀 😀 😀

    j_lo19
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 125
    • Zapaleniec

    Ja nie mam wtedy ochoty na seks 😕 Może i dobrze, bo to takie troche niehigieniczne dla mnie 😆 Ale każdy lubi co innego 🙂 ❗

    martitazwwa87
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 49
    • Stały bywalec

    Podczas okresu dlaczego nie jeżeli jest się ze sobą długo i partnerzy się akceptują może być ok no i kończy w żrodku:)

    MidianOna
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 75
    • Stały bywalec

    Ja bym odradzala, bo nie jest to za zdrowe.. i bardzo latwo o infekcje.. ale jak chcesz 😉

    Meru
    Member
    • Tematów: 7
    • Odp.: 332
    • Pasjonat

    Ja chyba bym nie chciała podczas okresu bo to dla mnie duży dyskomfort i bym nie odczuła satysfakcji ale np jakies pieszczoty które napewno byłyby pewną rekompensatą 😉

    majeczka
    Member
    • Tematów: 14
    • Odp.: 192
    • Zapaleniec

    Ja ostatnio sprobowalam w czasie okresu ale jednak to nie dla mnie, bardziej mnie to stresuje niz sprawia przyjemnosc, jakos wytrzymuje te pare dni i potem mozemy juz wszystko 🙂

    maljoanna
    Member
    • Tematów: 18
    • Odp.: 300
    • Pasjonat

    Tym, czego najbardziej boje się w seksie w te dni- w młodzieżowym slangu okreżlanym mianem „na Indianina” – jest krew. Nawet jeżli nie traktuje jej jako nieczystej, to i tak dla wielu osób jest ona po prostu nieestetyczna i jej widok gasi wszelkie pożądanie..Nie tyle bojąe się widoku własnej krwi, co raczej reakcji partnera na ten widok. Tego, że on upaprze się jak rzeźnik i zacznie się brzydzić .Nie wiem nigdy nie próbowałam nawet o tym rozmawiac z mężem bo sie wstydze. Jedno jest pewne – jeżli jedno z partnerów przejawia niechęć do tego rodzaju współżycia, drugie powinno to uszanować i nie forsować na siłę pomysłu na miłożć podczas menstruacji. W końcu to tylko tydzień, więc nikt nie umrze z pożądania.

    wow222
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 13
    • Bywalec

    z powodu dyskomfortu chyba nie zdecydowalabym sie na to…

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " seks w trakcie miesiaczki"

Przewiń na górę