• Autor
    Odp.
  • Myszka19
    Member
    • Tematów: 33
    • Odp.: 2200
    • Ekspert

    ja tam wole mojego Tomcia.. 😛

    Myszka19
    Member
    • Tematów: 33
    • Odp.: 2200
    • Ekspert

    heh a możliwe że będzie to kiedyż hitem.. ale jak by nie było taka lalka nie powie „kocham” nie pocieszy gdy będzie nam smutno.. nie zrozumie przede wszystkim 😛 także jeżli ktoż wybierze lalke zamiast żywej osoby to ehh.. szkoda słów 😛

    NiEtYkAlNa
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 476
    • Pasjonat

    świeta racja, nie ma to jak mezczyzna, ktory jest przy Tobie w zlych i dobrych chwilach, z ktorym cieszysz sie sexem, gdy jest mu dobrze, to jestes szczesliwa.a jak to by bylo z robotem?ja sobie tego nie wyobrazam, to jak taki duuuzy wibrator 🙂

    Super Slim
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 101
    • Zapaleniec

    [usunięto_link] wrote:

    ale jak by nie było taka lalka nie powie „kocham” nie pocieszy gdy będzie nam smutno.. nie zrozumie przede wszystkim 😛

    No nie do końca. Różne odmiany slowa kocham bedzie mozna zaprogramować i to w różnych językach, ba, nawet dialektach ! Co do pocieszenia : zaprogramuje się 100 kawałów na różne tematy w zależnożci od nastroju włażcicielki lalki z opcją cotygodniowej aktualizacji, żeby się kawały nie powtarzały.
    Że nie zrozumie ? My faceci też nie za bardzo Was rozumiemy a więc różnicy nie bedzie widać 😀
    Poza tym same zalety : opcja wynoszenia żmieci, opcja zmywania, nie trzeba karmić, nie wydaje grubiańskich odgłosów (można zamówić jako opcję full real z odgłosami), nie nawala w łóżku.
    Witajcie w XXI wieku !!!

    Manora
    Member
    • Tematów: 22
    • Odp.: 1410
    • Maniak

    Ciekawe, ciekawe.:P
    Lepszy partner, to na pewno. Ale zawsze można byłoby włączyć takiego robota, do wspólnej zabawy. 😀

    Myszka19
    Member
    • Tematów: 33
    • Odp.: 2200
    • Ekspert

    no tak.. może i powie to „kocham” ale powie bo jest tak zaprogramowany ten robot.. a nie bo tak czuje 😛 o to mi chodziło 😛 phi.. takie zaprogramowane pocieszanie… nie podoba mi się.. 🙂 to że Wy nas też nie zawsze rozumiecie.. fakt.. ale jednak Was kochamy 😛 ja tam mimo wszystko wole żywego 😛

    Super Slim
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 101
    • Zapaleniec

    [usunięto_link] wrote:

    fakt.. ale jednak Was kochamy 😛

    😀 . My Was też. I żadna lalka nie zastąpi żywej kobiety. Bo ta żywa kobieta ma swoje humory, ma swoje zdanie, ma swoje uczucia i swój żwiat wewnętrzny. Jest niepowtarzalna i niezastąpiona. Bez względu na wszystko.

    Nakemin
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 12
    • Bywalec

    seks z robotami ? hahahaha
    Co ci ludzie nie wymyslą….

    humanista
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 11
    • Bywalec

    @Onione wrote:

    Seks z robotami
    W przyszłożci roboty będą obecne w naszym codziennym życiu jako partnerzy życiowi i łóżkowi
    David Levy, ekspert w dziedzinie sztucznej inteligencji, zapewnia, że seks z nimi będzie lepszy, a kontakty cieplejsze….

    źródło- czytaj dalej [usunięto_link]

    Na pewno wielu chciałoby posuwać taką lalkę przedstawiającą pana papieża, albo przynajmniej ją biczować.

    kimmuriel
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 173
    • Zapaleniec

    Czytając twoje posty humanista dochodzę do wniosku, że chyba miałeż w dzieciństwie ciężkie przeżycia.
    Co do seksu z robotami. To powiem szczerze nic mi nie zastąpi kobiety.

    dziwadelko
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 134
    • Zapaleniec

    Dokładnie! Kochanej osoby nic nie zastąpi.

    taisa
    Member
    • Tematów: 7
    • Odp.: 227
    • Zapaleniec

    jeny… jak bysmy nie mieli juz o czym marzyc.

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Seks z robotami"

Przewiń na górę