• Autor
    Odp.
  • paulla
    Member
    • Tematów: 13
    • Odp.: 106
    • Zapaleniec

    @izaczek wrote:

    pojęcia nie mam jak pokonac odruch wymiotny..

    izaczek-nie żpiesz się w trakcie i pamiętaj zawsze o żlinie.nie myżl o tym że zaraz może ”zwymiotować” ,postaraj sie skupić na jego i swojej przyjemnożci-ja wyobrażam sobie że smakuję pyszny deser i chcę więcej i więcej pochłaniać

    jak to robić? może to kwestia zmiany myslenia.. ale ja mam wrazenie ze nie dam rady ani milimetra więcej..

    dasz radę-nic na siłe ,to nie zawody .rób to powoli ,możesz zamknąć oczy ,tak jest nawet lepiej

    próbuję to sobie wyobrazić – ale jak to on siedzi a Ty obok niego? tez siedzisz? a nie klęczysz? ale obok? a nie przed nim? ja zwykle klęcze przed nim.. on leży albo półleży czy tez siedzi..

    Po prostu siedzi na tapczanie ,może też siedzieć oparty plecami o żciane na łózku i mieć wyprostowane nogi albo i leżeć ,a Ty siedzisz obok niego i się pochylasz,tak jabyż miała położyć głowę na jego brzuchu-ta pozycja wg mnie jest najlepsza.Nie polecam do głębokiego gardła klęczenia przed partnerem,choc osobiżcie bardzo mnie kreci ta pozycja.Lecz tutaj nie udaje mi się brać tak głęboko…widocznie zmiana kąta i jest trudniej

    18 cm to dużo ,dla mnie to był gigant izaczek ,ale teraz potrafię dotykać w trakcie językiem jego jąder gdy mam go całego więc…można 😉

    Pisz jak Ci idzie nauka 😛

    Hamster
    Participant
    • Tematów: 63
    • Odp.: 415
    • Pasjonat

    Każda reguła ma swoje wyjątki. Dla Paulla życzę dużo orgazmów z synem koleżanki.

    Hamster
    Participant
    • Tematów: 63
    • Odp.: 415
    • Pasjonat

    Paulla, czy dalej masz przygode, a jaka jest roznica wieku miedzy wami?

    paulla
    Member
    • Tematów: 13
    • Odp.: 106
    • Zapaleniec

    [usunięto_link] wrote:

    Paulla, czy dalej masz przygode, a jaka jest roznica wieku miedzy wami?

    przygoda trwa ,róznica to 13 lat

    Hamster
    Participant
    • Tematów: 63
    • Odp.: 415
    • Pasjonat

    Różnica wiekowa nieduża!

    Miiek
    Member
    • Tematów: 25
    • Odp.: 147
    • Zapaleniec

    Paulla i Jak tam romans z synem koleżanki ??

    HeteroFacet
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 126
    • Zapaleniec

    @izaczek wrote:

    paulla to może napisz jak długo trenowałas głebokie gardło? latami? i jak się za to zabrac tak profesjonalnie.. w jakiej pozycji najlepiej zaczac cwiczyc – wiem z początku chodzi o złapanie odpowiedniego kąta, ale jak to zrobic?
    tylko bez zartow 😛
    chcialabym kiedys taką niespodziankę zrobic mojemu mezczyznie.. 😉

    Ja taką niespodziankę miałem kiedyż.

    Z mojej strony mogę podpowiedzieć, że najlepszą pozycją do tego jest oczywiżcie 69. Partner leży, ale ty nie kładziesz się na nim, tylko przyjmujesz pozycję na pieska lub kładziesz pupę na jego klatkę piersiową. W ten sposób masz pełną kontrolę głębokożci i w momencie wystąpienia odruchu bardzo szybko możesz cofnąć głowę. Jedną dłonią trzymasz penisa (unieruchamiasz go), a drugą szukasz stabilnego oparcia lub ewentualnie od dołu przytrzymujesz mosznę.

    Miiek
    Member
    • Tematów: 25
    • Odp.: 147
    • Zapaleniec

    Może potrzebujecie modela ??

    Hamster
    Participant
    • Tematów: 63
    • Odp.: 415
    • Pasjonat

    Wznawiam wazny temat.

    Hamster
    Participant
    • Tematów: 63
    • Odp.: 415
    • Pasjonat

    A kto jeszcze mial takie przyjemnosci.

    Sonia94
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 14
    • Bywalec

    Jakoż sobie tego nie wyobrażam … może dlatego, że tylko jedna moja koleżanka ma syna, który ma dopiero 2 lata. Mogę sobie za to wyobrazić sex z najlepszym przyjacielem męża … 😉

    eRozkosz_pl
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 129
    • Zapaleniec

    Zastanawiam się kogo podnieca to bardziej,faceta że może uprawiać seks ze starszą od siebie kobietą,czy kobietę ponieważ czuje się wtedy atrakcyjna i akceptowana. Jak sądzicie,z czego to w ogóle wynika?

    huhguf-guzdo9-pybSyt
    Participant
    • Tematów: 0
    • Odp.: 7
    • Początkujący

    Sex z dojrzala sasiadka tak mialem 12 lat Ona byla po 30 to byl moj najlepszy kolega, doszlo do tego ze mnie krecila , Ona wiedziala ze cos jest Nie tak przylapala mnie jak schowalem majteczki i pow. Ze powie mojej Mamie Nie wiedzialem , balem sie tego wstydu i tak na 2 dzien bylem u niego ona sie smiala dopadla mnie w toalecie Czy nic jej Nie zabralem kazala mi wstac I zobaczyla jak mi stanal I zapytala co teraz ? Popatrzyla na niego i kazala mi odwrocic zatkala usta i zaczela nim trzepac to trwalo moze 4 minuty po czym kazala sie wytrzec i powiedziala ze to lekcja i widzimy sie jutro

    takze to trwalo 2 lata codzienie bylem u niej i to Ona mowila co mi zrobi krecilo Ja to mega jak mialem tyle zawsze mleka a mnie krecil jej character Nie zaluje mimo ze wiem Ze zrobila mi krzywde ale nigdy Nie zapomne jak ja to krecilo ze rznalem Ja w d*** az piszczala bylo mega i ta wlochata c**** mega;))

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Seks z synem koleżanki"

Przewiń na górę