• Autor
    Odp.
  • thunder
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 2
    • Początkujący

    nie ma takiej opcji

    a tak w ogóle to jestem po rozwodzie 😀

    tygrysek
    Member
    • Tematów: 10
    • Odp.: 1250
    • Maniak

    [usunięto_link] wrote:

    … ciezko byloby znalezc ktore by na to poszly 🙂

    albo zajebiscie musialyby olac gadke innych ze ” tak nie wolno, to zlo ” itp itd.
    albo zajebiscie napalone
    albo totalnie pijane …

    aaalbo totalnie brzydkie i zdesperowane…

    nie no, jaja sobie robię, ale do tego mnie takie absurdy prowokują… 😉

    fury
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 147
    • Zapaleniec

    Ladna, nieladna, zadbana, niezadbana, pociagajaca, czy po prostu po pijaku – czy to wazne? To zdrada, i to z tych najbardziej paskudnych, jesli mozna stopniowac „poziomy” zdrady. I jeszcze pytanie – co to za matka, tak krzywdzaca wlasne dziecko?

    najmarniejszy
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 74
    • Stały bywalec

    Sex z teżciową?! Jak już to z siostrą 😉 Ale z teżciową?! 😕

    Hamster
    Participant
    • Tematów: 63
    • Odp.: 415
    • Pasjonat

    Tez sie zdarza i z siostra.

    Tuska
    Member
    • Tematów: 22
    • Odp.: 447
    • Pasjonat

    wszystko ok tylko co to za mamużka która sypia z mężem lub facetem swojej córki???????????????? to mnie przeraża …. bo to ze facet jest w stanie bzyknać swoją teżciówkę – w to wierze
    ogolnie cała sytuacja jest obleżna
    … ale ciesze sie ze moja mama nalezy do tych mam które w rozumieniu „czym chata bogata” mają na myżli jedynie dobre obiadki i ciasteczka 😆 😆 😆

    adameksz
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 4
    • Początkujący

    A ja mam super teżciwą. Jest wdową po 50 ale fajnie zbudowaną, trochę tęższą z dużymi piersami. Lubię ją podgladać a ona chyba o tym wie bo lubi długo przebywać w wannie a póżniej dokładnie się wyciera ręcznikiem ale robi to tak aż …. !!! Chyba dojrzałe panie się nie golą / futerka / i wyglada to super. Nie wiem dlaczego teraz zapanowała moda na golenie futerka. Pozdrawiam miłożników teżciowych !

    …Kate…
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 17
    • Bywalec

    Ja pierdole. kogo najpierw zabic? matke czy goscia?

    Anonymous
    Member
    • Tematów: 110
    • Odp.: 3798
    • Guru

    NIGDY !!!!!

    Lubię ją, ale nie aż tak 🙂

    Torque
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 46
    • Bywalec

    Ależ się użmiałem. 😆 Zwłaszcza z tych nadąsanych i przerażonych odpowiedzi. Ciekawe, czy w innych kwestiach też macie tak fundamentalistyczne poglądy? Zbytnio chyba identyfikujecie się z kulturą judeochrzeżcijańską jako niepodważalnym kanonem.
    Czy nie byłoby słusznie zauważyć, że jest to raczej osobista sprawa tej trójki ludzi w jakich stosunkach ze sobą przebywają?
    I nie ograniczajmy się do takiego układu – one i on. Z teżciem też penie mogłoby być zabawnie.

    Hamster
    Participant
    • Tematów: 63
    • Odp.: 415
    • Pasjonat

    Na innym forum facet pisal: Zona przebywala za granica. Tesciowa mieszkala w pobizu. Pewnego wieczoru oboje sobie popili. On chcial sie pozegnac i isc do domu. Podczas pozegnalnego pocalunku oboje dostali ochote. Praktykowali 2-3 razy w tygodniu. tesciowa 55 lat byla zadowolona, bo zapobiegla aby ziec nie chodzil do obcych kobiet. Tak to wszaystko zostalo w rodzinie!

    Lady_Kala
    Member
    • Tematów: 45
    • Odp.: 1222
    • Maniak

    Faktycznie przecudowna mamusia 😆

    Co za akt pożwięcenia dla córki…

    Żenada!!

    Czersi
    Member
    • Tematów: 13
    • Odp.: 741
    • Zasłużony

    Haha 😀 To forum mnie rozbraja 😀

    Faustus
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 2
    • Początkujący

    No proszę – a już myżlałem, że takie konstelacje to tylko w modzie na sukces 😆

    adrian23
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 7
    • Początkujący

    Historia idealna na film !

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Seks z teżciową"

Przewiń na górę