Seks ze starszym facetem

  • Autor
    Odp.
  • Annakareninka
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 6
    • Początkujący

    Czy ktora z was fantazjowała kiedyż o seksie z starym facetem, ale jednak taki co zafunduje taki seks jakiego nie macie z swoimi facetami…?
    chodzi mi o bardziej brutalny, rzeczowy i konkretny seks z takim osobnikiem…

    …….no i ciekawie czy dotyczyło to kolesia z reala np…..pozdrowionka

    Kasica
    Member
    • Tematów: 11
    • Odp.: 66
    • Stały bywalec

    Co Twoim zdaniem znaczy ze starym facetem??
    Jaki wiek jest granicą tych fantazji??;)

    eta
    Member
    • Tematów: 49
    • Odp.: 1449
    • Maniak

    no moim zdaniem starszy tak tok kolo 50 …
    ja nia fantazjuje o takich gosciach… nie moglabym z nim nic robic… nawet za reke chodzic…

    xyz
    Member
    • Tematów: 35
    • Odp.: 1277
    • Maniak

    mam takiego sasiada na osiedlu na ktorym kiedys mieszkalam. w wieku mojego taty. tysiac razy dawal propozycje sex , wspolnego wyjazdu nad morze i gdzie tylko bede chciala, chcial ubrac, uczyc , itd
    zaznacze ze ten osobnik ma zone i corke starsza ode mnie.

    jednoznacznie dawalam do zrozumienia ze nie mam ochoty ze nie jestem taka. minelo juz conajmniej 6 lat i kiedy tylko go widze to propozycje sa nadal.
    teraz obracam to w zart i mowie pewnie kiedy i o ktorej.

    brzydze sie tego faceta a juz jak pomysle o sexsie ze starszym facetem to mi sie kojarzy ten oblesny sasiad

    Ja nigdy nie fantazjowalam o starszych. Moj maz jest starszy ode mnie o 9 lat wiec to prawie jak ze starszym 😉

    WarnGirl
    Member
    • Tematów: 50
    • Odp.: 4672
    • Guru

    Nie miałam nigdy takich fantazji.Ale po przeczytaniu postu xyz nasunęło mi się,że starszy facet wcale nie musi byc obleżny.Np taki George Clooney…albo Kevin Costner…mmm 😉

    Annakareninka
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 6
    • Początkujący

    mm ..no tak, ale chodziło tu raczej o taki wlasnie stary, i nie atrakcyjny facet, w ogolnym rozumieniu……..moze która z was miała cos podobnego, albo kojarzy takie situacje?? zara zmoze dodam pare szczegoólw i przykładów

    papapa

    xyz
    Member
    • Tematów: 35
    • Odp.: 1277
    • Maniak

    to ja moge dac przyklad.
    kiedys kolegowalam sie z taka dziewczyna hmm no dziewczyna ktora lubila sex. zaczela bardzo mlodo bo w wieku 14 lat. przebierala w facetach i to zazwyczaj starszych.
    sasiad z klatki (cygan okolo 50-60 lat) zapraszal ja wiele razy do domu. z ciekawosci tam ponoc chodzila. do momentu kiedy odmowila a on odmowy nie przyjal i zrobil co mial zrobic a za milczenie dal jej kilka zlotych lancuszkow.

    zaznacze ze nie jestesmy juz nawet kolezankami a zdarzenie to mialo miejsce kupe lat temu.

    nie wiem czy o taki przyklad chodzilo ale sytuacja akurat mi sie przypomniala

    Annakareninka
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 6
    • Początkujący

    Dzięki za tą odpowiedz…
    a wiesz, to że coż wydaje się nam ohydne i nie do przyjęcia, to wcale nie oznacza że nie może nas to kręcić, ale w sferze fantazji….
    ja sama mam własnie takie akcje z takim sąsiadem, ktory nie jest nachalny, ani też nie składa takich czy innych ofert, ale od ostatniego czasu zdarza mi się fantazjować z tym osobnikiem, chociaż powiem wam na pewno, i uwierzcie mi, nigdy bym z nim nie poszła…..ale od tych fantazji nabrałam ochotę go perfidnie podpuszca c i rozkręcić….
    😳

    co do tej laski, no przykro, ale tak bywa czasem, mowią że ciekawożć to pierwsze stopnień do piekła, a jak się ma 14 lat to juz lekka przesada…

    jak się wypowiecie napiszę wam więcej o tym co się kręci, i moze od czego się to wszystko wzieło……

    pozdrowionka! 😀

    xyz
    Member
    • Tematów: 35
    • Odp.: 1277
    • Maniak

    perfidnie podpuszczac i dawac falszywe oznaki zainteresowania… juz czuje ten twoj charakterek z pazurkami 😕

    oby sie nie skonczylo to dla ciebie zle.

    nic wiecej nie moge chyba w tej sprawie sie wypowiedziec bo takich fantazji nie miewam. fantazjuje w dzien o swoim facecie a wieczorem fantazje zamieniam w rzeczywistosc

    Annakareninka
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 6
    • Początkujący

    ok, ale poco odrazu osądzać…….tak naprawde sama niczego nie zaczynam, a ewentualnie nabrałam ochotę troche bardziej aktywnie reagować na (co by nie mowić) zwyczajne zboczone zaloty takiego dziada z osiedla……….a czy musi wszystko być aż tak poważnie zawsze…? sama jestem z facetem, i jasne że to on stanowi moja większa ” fantazja…..ale własnie po to napisałam, bo zdaje sobie sprawe że to dosc dziwne, i byłam ciekawa czy która z was miała coż podobnego…. 🙁

    xyz
    Member
    • Tematów: 35
    • Odp.: 1277
    • Maniak

    zeby bylo jasne. nie czuj sie absolutnie urazona bo cie nie osadzam.
    piszac ze masz charakterek z pazurkami mialam na mysli cos fajnego (bo uwazam to za zalte)

    napisz chociaz jaki ten starszy mezczyzna jest. czy jest z wasikiem 🙂 czy zwraca na ciebie uwage, czy jest samotny i takie tam 😛

    Annakareninka
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 6
    • Początkujący

    OK , opisze, ale musisz pamiętać żeby situację ocenić zawsze z pntu widzenia fantazji…….bo inaczej to wszystko wygląda jak jedna wielka bzdura…a tak naprawdę jest to poprostu alternatywna rzeczywistożć, no i zabawa też, ale miej to na uwadzę……
    facet się własciwie nie wyróznia, jedyne to ze typ pasuje do mojej fantazji, z usposobiena, wygładu, no i jego zachowanie..
    powiem wprost, nie wysoki, troche łysy, wasik jest 😉
    ogólnie mimo lat robi wrażenie silnego……taki dziad poprostu, ale jak sie mu lepiej przyglądać robi wrażenie ze w „tych” sprawach możliwe że calkiem umie i jeszcze potrafi….

    coż jeszcze..? aha, ma żonke i rodzine, mieszka z nimi, jak przystało na rasowego napalonego dziada zboczeńca z osiedla czy bloku….

    no cóż teraz dopiero napiszes że coż zemna nie tak…. 😛

    ale jak mowię do tego wszystkiego potrafi być także smieszny, situacje własnie takie są, smieszne i dożć pikantne (i w tym cala sprawa…)

    jeszcze troche porozkrecam go, i potem dam odpocząć…

    😈 😈 😈 😈 😈

    muchomorek
    Member
    • Tematów: 13
    • Odp.: 495
    • Zasłużony

    Kiedyż jak jeszcze mieszkałam na osiedlu była taka jedna …nawet wystepowała w Randce w ciemno:)) wyjechała za granice poznała faceta w wieku swojego ojca i maja teraz synka 2 letniego i chyba im dobrze ..osobiscie nigdy w zyciu nie zrobiłabym tego ..jakis hamulec w psychice..eh iodrazu bym myslała o swoim ojcu ehh

    TV_EYE
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 74
    • Stały bywalec

    Mmmm interesujące to ostatnie :] Ja jednak takich mysli nie mam żeby myżleć tylko o sponsoringu czy tylko dlatego, że jest starszy.

    To mój 69-ty post 🙂 Pozdrawiam wszystkich, którzy słuchając starszych piosenek 69 eyes 🙂

    klaudii7
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 4
    • Początkujący

    Ja mam 18 lat i pieżciłam się z 55-letnim facetem, próbował mi włożyć, bardzo miałam na to ochote ale miałam bariere moralną, był bardzo dożwiadczony doprowadził mnie do niesamowitego orgazmu, a potem spużcił się na moją p****ę, zrobił zajebistą minetkę i palcówkę, penisa nie pozwoliłam włożyć, ja mu zrobiłam loda.Mimo swojego wieku jest bardzo przystojny i ma w sobie coż pociągającego, to było niesamowite przeżycie, chciałabym z nim uprawiać seks ale mam chłopaka i nie potrafie b****ć się z innym

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Seks ze starszym facetem"

Przewiń na górę