Sercowe ekspertki pomóżcie

  • Autor
    Odp.
  • xyz
    Member
    • Tematów: 35
    • Odp.: 1277
    • Maniak

    koniecznie popros o nr telefonu. ale! niech siostra zapyta sie kolezanki czy moze go tobie podac – to juz bedzie wiadomo czy wogole chce posunac sie dalej.
    moze nr gg
    a moze porozmawiaj z siostra jak sie maja jej sprawy zeby wiedziec czy wogole sie angazowac

    amysza
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 69
    • Stały bywalec

    Zdecydowanie najpierw spytaj przez siostrę czy możesz dziewczynę niepokoić telefonem, potem kiedy go dostaniesz (oby!) przeproż, że w taki sposób to załatwiłeż (kultura na pierwszym miejscu).
    Na poczatek powiedz, ze fajnie sie gadało i czy czasem mógłbyż do niej zadzwonić ot ,tak po prostu. Zobaczysz co Ci odpowie. 😀

    Pamiętaj! Żadnych podtekstów czy podchodów!Zwykła koleżenska pogawędka.
    Tak powinieneż zacząć….

    A rozmyżlenia o odległożciach odłóż w czasie, bo nic jeszcze nie wiadomo.

    Pozdrawiam. 🙂

    oka021
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 327
    • Pasjonat

    bierz numer i walcz…zycie jest za krotkie na rozmylania i dylematy

    powodzenia

    majeczka
    Member
    • Tematów: 14
    • Odp.: 192
    • Zapaleniec

    „Bierz i walcz…..” – wszystkie piszecie na forum ze najgorsze sa panienki, ktore podrywaja i chca odbic zajetych facetow, wiec dlaczego proponujecie to samo chlopakowi? Oni tez maja swoje uczucia i napewno nie czuja si najlepiej gdy jakis inny kreci sie przy ich dziewczynie, na ktorej zalezy i ktora kochaja….

    Ja proponuje zebys najpierw zapytal siostre czy dziewczyna jest z tym chlopakiem szczesliwa, czy sie kochaja i wogole….
    To ze nie mowila o nim w Twoim towarzystwie nie znaczy ze jej nie zalezy i nie jest zakochana, ja siedzac z qmplami tez nie nadaje non stop o moim facecie (bo pewnie bym ich tym zanudzila), ale nie zmienia to faktu ze go kocham…
    Tak wiec zapytaj siostre jak sie stosunki ukladaja, jesli sie okaze ze super to mysle ze branie jej numeru telefonu nie bedzie mialo sensu… sam bedziesz sie oszukiwal ze chcesz byc tylko jej qmplem a tak naprawde sam bedziesz cierpial bo ona ma innego, a i dla niej bedzie to pewnie dosc niezreczna sytuacja…
    Pozdrowienia!

    Cinek1988
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 33
    • Bywalec

    majeczka, bardzo ładnie napisała, ale uważam, że jeżeli CI bardzo zależy, to trzeba sprobować, żeby nie żałować, nie ma co siedzieć i gdybać, to, że ktoż jest z kimż nie znaczy, że jest szczężliwy, delikatna sprawa, ale można spróbować, to w sumie byłby nawet pewien test dla ich związku, jak jest lipny to sie rozpadnie, a jak nie, to odpużć sobie 🙂

    Nastolata
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 17
    • Bywalec

    Zgadzam sie z reszta ludków 🙂 Pierw zapytaj siostrę jak układają sie jej relacje z facetem…Później podpytaj siostrę czy ona coż mówi o Tobie 😉 Może czuje to samo ale coż jak powstrzymuje ?? Ona może być w takiej samej sytuacji co Ty 🙂 Zycze powodzenia :*

    Duszek
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 8
    • Początkujący

    No nie będzie to kobiecy punkt widzenia, bo jestem facetem, ale… Człowieku, walcz, tylko powoli, krok po kroczku, ona ma chłopaka – dobrze. Może być z nim szczężliwa – też dobrze. Ale dlaczego nie ma być szczężliwsza z Tobą? Wiem, to złe, wiem, skazujesz tego gożcia na cierpienie (gdyby się udało), ale z drugiej strony… Mam 30 lat i wiecznie myżlałem o kimż, o ludziach i wiesz co? Jestem sam – myżl o niej (przede wszystkim) i o sobie… Masz genialny układ, bo to koleżanka siostry, więc źródło informacji, jak się patrzy i na temat jej stosunków z chłopakiem, i charakteru… Tylko niech siostra stara się być ostrożna, bo dziewczyna może się domyżlić, co się żwięci i – jeżli zależy jej choć trochę na obecnym facecie – zacząć się zastanawiać… A odległożć? Nie rozżmieszaj mnie, bo jest niedziela… Na koniec żwiata pojechałbym za ukochaną… Walcz, kochaj i powodzenia.

    Cinek1988
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 33
    • Bywalec

    [usunięto_link] wrote:

    A odległożć? Nie rozżmieszaj mnie, bo jest niedziela….

    już lubie tego gożcia 😀

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Sercowe ekspertki pomóżcie"

Przewiń na górę