Sesja zdjęciowa tuż po porodzie

  • Autor
    Odp.
  • Mirabelka
    Member
    • Tematów: 32
    • Odp.: 587
    • Zasłużony

    Drogie mamy, ostatnio bardzo modne są sesje zdjęciowe niemowląt. Niektóre pary decydują się na taką sesję już w szpitalu, czasami nawet na sali porodowej.

    Macie takie pamiątki? Ew. planujecie? Komu zlecacie taką sesję: rodzinie, mężowi czy profesjonaliżcie?

    Rencia
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 491
    • Zasłużony

    OoO, no ja nie mam 🙂 ale fakt, widziałam nawet kiedyż takie zdjęcia, jak dobrze zrobione to super pamiątka. Teraz jest o tyle prosto, że wszyscy mają gdzież aparat np. w telefonie i w razie co mogą robić zdjęcia 🙂 wiadomo, nie ta jakożć, ale zawsze jest pamiątka 🙂 tak czy siak jestem za 😉

    Rencia
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 491
    • Zasłużony

    No i włażnie to samo napisałam, nie ta jakosć 🙂 a zdjęcia ładne, dla mnie już za późno 🙂

    Gohusia
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 151
    • Zapaleniec

    Na blogu tej Fotosister widziałam, że jest ogłoszonyf fajny konkurs fotograficzny pod hasłem „żwięta oczami dziecka” widziałaż?
    sama rozmyżlam nad tym co by tu zrobić, jakie ujęcie pyknąć i spróbować. bo aparacik jaki jest do wygrania… hmmm super sprawa.

    ps. a fotki ma nieziemskie.. żałuję bardzo że nie miałam więcej czasu przy moich bliźniakach jak byli mniejsi… fotki mam ale jakożciowo.. nie do końca fajne 🙁

    Rencia
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 491
    • Zasłużony

    Najfajniej wyglądają takie fotostory filmiki ze zdjęć, ten filmik z linku jst super 🙂

    vertimma
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 33
    • Bywalec

    Co innego sesja zrobiona przez fotografa, co innego zdjecia zrobione komórką zaraz po narodzinach 😛 Te drugie są intymne, niekoniecznie do pokazywnaia wszystkim, ale sesje maluchów w studio czy w plenerze bardzo mi się podobają 🙂

    Rencia
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 491
    • Zasłużony

    No zgadza się, zdecydowanie, jakożć zdjęć to inna planeta 🙂

    Rencia
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 491
    • Zasłużony

    Ja już się biorę za przeglądanie 🙂 dzięki za linka:)

    skowronka
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 87
    • Stały bywalec

    Fajny pomysł.

    Rencia
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 491
    • Zasłużony

    Ja linka znajomej podesłałam która rodziła przed żwiętami :)) robili sporo zdjęć, może coż się na konkurs nada 🙂

    Ewelajna
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 58
    • Stały bywalec

    u nas bardziej popularna jest sesja robiona w dniu chrztu, sama nie zastanawiałam się jeszcze nad tym 🙂

    ani23
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 34
    • Bywalec

    ja planuje moim dzieciakom taka sesje zrobic, bede miala pamiatke jakie to slodziaki byly 🙂 albo taka sesje rodzinna tez fajnie by bylo zrobic

    akerowa
    Member
    • Tematów: 7
    • Odp.: 127
    • Zapaleniec

    Moim zdaniem pomysł fajny. Zdjęcia to zawsze pamiątka i „zatrzymywacz”czasu:) Tak nam dzis potrzebny…

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Sesja zdjęciowa tuż po porodzie"

Przewiń na górę