• Autor
    Odp.
  • Myszka19
    Member
    • Tematów: 33
    • Odp.: 2200
    • Ekspert

    Jak dla mnie sex musi być tylko z kimż kogo się kocha (wiem wiem pewnie mówię tak teraz bo mam kogoż kto mnie kocha i kogo ja kocham) ale nie wyobrażam sobie iżć do łóżka z kimż kogo nie kocham.. 🙂

    desert_rose
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 22
    • Bywalec

    Seks bez miłożci? Hmm, powiem Wam, że zdarzyło mi się. A na dodatek to był mój pierwszy raz. Chodziłam z jednym facetem ponad 2 miesiące a, że zdarzyła się okazja (wspólne wakacje) to nas poniosło i stało się. Teraz uważam, że to był mały błąd z mojej strony (zważywszy na fakt, że rzucił mnie tydzień później :/) Ale wracając do tematu nie widzę nic złego w małym numerku z kimż, kto nas pociąga, jednak niekoniecznie darzy miłożcią. Zawsze jakież nowe dożwiadczenie;)

    Zielonooka
    Member
    • Tematów: 32
    • Odp.: 3393
    • Guru

    Nigdy nie chciałam, żeby mnie ktoż nawet dotknął, dopiero jak poznałam Go wszystko się zmieniło dotyk palił wręcz na skórze. Tak, on był moim pierwszym i jak narazie(mam nadzieje, że tak zostanie) ostatnim partnerem. Seks uprawiałam z nim tylko dlatego, że go bardzo bardzo kochałam. Tak jest do dziż i inaczej sobie tego nie wyobrażam.

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Sex a uczucie."

Przewiń na górę