Sex bez zabezpieczenia

  • Autor
    Odp.
  • KUSICIELKA
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 16
    • Bywalec

    Witam
    Mam straszny mętlik w głowie bo kochałam sie z chłopakiem bez zabezpieczenia, ale uważaliżmy i nie skończył we mnie. Wszystko było ok, ale po paru godzinach kochaliżmy sie ponownie – podobnie jak poprzednim razem nie skończył we mnie. Po pierwszym razie umył sie ale nie jestem pewna czy to wyatarczyło. Czy mogłam zajżc w ciąże? Może to głupie pytanie, ale im więcej o tym mysle, tym różniejsze myżli przychodzą mi do głowy.Co o tym myżlicie?

    majeczka
    Member
    • Tematów: 14
    • Odp.: 192
    • Zapaleniec

    A nie slyszalas o tym ze przed wytryskiem u faceta wydostaje sie wydzielina ktora tez moze zawierac plemniki….??

    KUSICIELKA
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 16
    • Bywalec

    Pewnie ze słyszałam. Wczeżniej byłam z facetem 8 lat i współżyliżmy regularnie także bez zabezpieczenia.Wiem ze to niezbyt mądre, ale niestety nie mogę brać żadnych hormonów, a gumka cóż…….

    Chodzi mi głównie o uprawianie sexu pare godzin po poprzednim stosunku. Domyżlam sie, że możliwe jest abym była w ciąży, ale niekoniecznie, prawda?

    lola
    Member
    • Tematów: 23
    • Odp.: 295
    • Pasjonat

    przy pierwszym stosunku w wydzielinie faceta nie ma plemników. DOpiero po pierwszym spuszczeniu, gdy kochacie się drugi raz, w tej „rurce” są jeszczej akies plemniczki, dlatego w wydzielinie znajdują się wtedy już plemniki. Sa jednak znikome szanse ze one moglyby Cie zaplodnic-za malo. Duzo ludzi w ten sposob sie kocha i rzadko kiedy cos z tego wychodzi 😉 Ja tez pare takich przypadków mialam. Nio ale wiadomo, zel epiej tego unikac. sprwadz jeszczej ak w tym czasie bylo z Twoja plodnoscia, ale na ponad 99% masz pewnożć, ze jset ok.

    wroska
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 6
    • Początkujący

    nigdy nic nie wiadomo moja kumpela brala tabletki anty.i wpadla

    myself
    Member
    • Tematów: 18
    • Odp.: 105
    • Zapaleniec

    Głowa do gory i wiecej rozsądku na przyszłosc:)

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Sex bez zabezpieczenia"

Przewiń na górę