• Autor
    Odp.
  • promyk23
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 4
    • Początkujący

    Jakie macie zdanie na ten temat. Oczywiscie chodzi mi udzial , zreszta jak sama nazwa mowi w wiekszej grupie kobiet i mezczyzn . Moze macie jakies doswiadczenia …?

    zuza23
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 98
    • Zapaleniec

    Był już gdzież podobny temat.
    Ja jestem całkowicie na nie ❗ 👿 nie wyobrażam sobie czegoż takiego, dla mnie to jet zdrada w normalnym kochajacym sie związku nie ma takiego czegoż ❗ ❗ ❗ a reszta to tylko pseudo związki

    mia1980
    Member
    • Tematów: 26
    • Odp.: 1222
    • Maniak

    zgadzam się z zuza23. To jest chore

    eta
    Member
    • Tematów: 49
    • Odp.: 1449
    • Maniak

    ble… to jest ochydne… jak to ludzi moze krecic ;/

    .Magda.
    Member
    • Tematów: 13
    • Odp.: 746
    • Zasłużony

    Zgadzam się z przedmówczyniami. Nigdy na coż takiego bym sie nie zgodziła. Sex tylko z moim facetem, zero żwiadków !!!

    Tuska
    Member
    • Tematów: 22
    • Odp.: 447
    • Pasjonat

    absolutnie na nie, chore i obrzydliwe, nie dałabym rady jakbym zobaczyła swojego faceta z jakąs inna kobietą a do tego seks łącze z milożcią niestety ja naprawde musze kochac człowieka aby z nim obcowac, a z tego co wiem całej grupy nie da sie kochac. Uważam ze jest to po prostu chore i zoboczone

    muchomorek
    Member
    • Tematów: 13
    • Odp.: 495
    • Zasłużony

    zdecydowane NIEEEEE

    ashley0022
    Member
    • Tematów: 34
    • Odp.: 354
    • Pasjonat

    dla mnie to sa chore nawet w fantazjach!! w zyciu bym sie nie zgodzila i nie wybaczykabym!!

    mala czarna
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 36
    • Bywalec

    Ehm .. pewnie wyjde na jakąż zboczoną.. 😉

    Powiem wam ze czasem w moich fantazjach pojawia sie kilka osob ale nigdy nie jest ich wiecej jak 4 osoby … wiem ze w rzeczywistosci nie odwazylabym sie na cos takiego bo wbrew temu co wczesniej napisalam brzydzilabym sie jakiegos innego faceta czy tez kobiety, nie potrafilabym z nimi tego robic a juz napewno nie moglabym patrzec jak moj ukochany robi to z inna kobieta..

    Znam przypadek trójkącika, który może wydawał sie na pocżatku fajny, natomiast po całym zdarzeniu wywołał wyrzuty sumienia, poczucie czegos złego.. a przede wszystkim wpłynął destrukcyjnie na ten związek… który w efekcie końcowym się rozpadł.. może nie tylko z tego powodu, natomiast problemy zaczęły się własnie od tego zdarzenia..

    Sex grupowy??? NIGDY W ŻYCIU

    🙂

    WarnGirl
    Member
    • Tematów: 50
    • Odp.: 4672
    • Guru

    Sex grupowy absolutnie do mnie nie przemawia.Mam zbyt silne przekonanie,że sex jest aktem miłosnym,intymnym zbliżeniem dwojga ludzi…TYLKO DWOJGA LUDZI.Brzydze się czyms takim i nigdy nie wziełabym w tym udziału 😕

    kajdaaa
    Member
    • Tematów: 21
    • Odp.: 1680
    • Maniak

    dla mnie na seks grupowy brzmi mała krótka odpowiedź ale za to jaka ważna-NIE

    Meru
    Member
    • Tematów: 7
    • Odp.: 332
    • Pasjonat

    Ja też nie będę odbiegać od reszty i potępię tą dewiację seksualną. Sex jest intymnym doznaniem i tak powinno pozostać.

    majeczka
    Member
    • Tematów: 14
    • Odp.: 192
    • Zapaleniec

    Nie wyobrazam sobie zebym miala sie dzielic z kimkolwiek moim mezczyzna…i to jeszcze w lozku??? Zdecydowanie NIE!

    agatakopniewska
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 9
    • Początkujący

    Tu chodzi o zabawę… to trochę jak gra w butelkę… na wakacjach 4 pary dziewczyny mają zawiązane oczy i oralnie pieszczą facetów – zgadując kogo pieszczą – potem faceci mają zakryte oczy i oralnie pieszczą kobiety… można się nieźle nażmiać… ale ja patrzę z perspektywy panny – nie mężatki 😉

    Jollanta
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 74
    • Stały bywalec

    no czeżć 😀
    kiedyż się zastanawiałam nad tym tematem…ale nie wyobrażam sobie brać udziału w czymż takim…nie mieżci mi się to w głowie…nigdy bym się na coż takiego niezgodziła…seks to dla mnie bardzo intymna sprawa…emocjonalne związanie z partnerem…jednym partnerem…nie mogłabym się kochać z kimż z kim nie łączy mnie miłożć…
    mam stałego partnera kochamy się i nie wyobrażam sobie nikogo innego na jego miejscu…
    nie wiem tak szczerze mówiąć co kieruje ludźmi, którzy decydują się na SEX GRUPOWY

    Pozdrawiam

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Sex grupowy"

Przewiń na górę