Sex kobiety z kobietą.

  • Autor
    Odp.
  • Venus
    Member
    • Tematów: 58
    • Odp.: 678
    • Zasłużony

    Probowałyżcie kiedyż stosunku z inna kobieta?Myslalyscie o tym? Ja jeszcze pare lat wstecz chcialam, jakos mnie to pociagało, jednak nie odważyłąm się ,a teraz jakoż wogóle odwagi bym nie miała.A co wy o tym myżlicie?

    kajdaaa
    Member
    • Tematów: 21
    • Odp.: 1680
    • Maniak

    U mnie odpowiedź brzmi NIE. Nie próbowałam, nie chce, nie myżlę o tym i nie spróbuje. 🙄

    Czerwona
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 886
    • Zasłużony

    Nie probowalam i nie chce probowac… Znam dziewczyny ktore sie namietnie calowaly publicznie i….jakos mnie to nie kreci 😉

    WarnGirl
    Member
    • Tematów: 50
    • Odp.: 4672
    • Guru

    Nie próbowałam i nie zamierzam próbowac.Jestem w 100% heteroseksualna 😉

    Malinka
    Member
    • Tematów: 40
    • Odp.: 599
    • Zasłużony

    Probowalam.
    Nie mam nic przeciwko calowania sie z kobieta, czy nawet pojscia razem do lozka, to ciekawe doswiadczenie.
    Jednak wole faceta 🙂 Teraz jak jestem w zwiazku z mezczyzna nie zrobilabym czegos takiego, bo to zdrada. Ale kiedy bylam sama, to nic zlego 🙂

    Venus
    Member
    • Tematów: 58
    • Odp.: 678
    • Zasłużony

    Malinka ,jakies szczegoly?

    tigerka
    Member
    • Tematów: 83
    • Odp.: 2179
    • Ekspert

    [usunięto_link] wrote:

    Nie próbowałam i nie zamierzam próbowac.Jestem w 100% heteroseksualna 😉

    Zgadzam sie z Warn!!! Nigdy!!Bleeee!

    Malinka
    Member
    • Tematów: 40
    • Odp.: 599
    • Zasłużony

    [usunięto_link] wrote:

    Malinka ,jakies szczegoly?

    A co bys chciala wiedziec? 🙂

    Venus
    Member
    • Tematów: 58
    • Odp.: 678
    • Zasłużony

    Ogólnie ciekawi mnie to jak czują to kobiety.Czy sa delikatniejsze, czy seks jest bardziej przyjemny niż z mężczyzną.
    Ten temat zawsze mnie interesowal,ale nigdy nie miałam odwagi…

    Ps. Jesli sie raz przespisz z kobieta to od razu nie sciera z ciebie nazwy HETEROSEKSUALNA =)

    Serrafina
    Member
    • Tematów: 42
    • Odp.: 527
    • Zasłużony

    Nie można tego nazwać seksem, ale… w okresie dojrzewania razem z koleżankami nie raz urządzałyżmy jakież orgie. Poznawałyżmy swoje ciała i reakcje ot co. Później nie raz mnie to ciągnęło, ale im jestem starsza tym mniej mnie to pociąga.

    Malinka
    Member
    • Tematów: 40
    • Odp.: 599
    • Zasłużony

    Venus
    Kobiety sa zdecydowanie delikatniejsze, wiedza co gdzie i jak robic, bo przeciez czuja podobnie 😉
    Co tu duzo pisac, ciekawe i przyjemne doswiadczenie 🙂 Nie mam do tego jakiegos pociagu czy cos takiego, jak mam ochote na seks to mysle o facecie nie o kobiecie :)Ot taka poprostu mala przyjemnosc 🙂 palcowki, minetki, buziaki i tyle 🙂 z facetem mozna bardziej ekserymentowac 😛

    WarnGirl
    Member
    • Tematów: 50
    • Odp.: 4672
    • Guru

    Malinka ale mnie zaksoczyłaż!! 😯
    Mi sie zdażyło jeżc truskawkę czy paluszki z kumpelami,ale to raczej słuzyło wywołaniu kontrowersji a nie przeżyciu niezapomnianych doznań… 😉 Co do namiętnych igraszek z kobietą to tak jak pisałam wczeżniej-jestem na nie! 🙂

    mala czarna
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 36
    • Bywalec

    Hmmm jeżli chodzi o mnie to nigdy nie miałam zadnego kontaktu tego typu z dziewczyna.. fakt faktem ze czasem zastanawialam sie jakby to moglo byc i wogole troszke mnie to krecilo… i zastanawialam sie czy nie sprobowac 😳 chociaz musze powiedziec ze wtedy moglabym to zrobic tylko z jedna dziewczyna, wowczas moja przyjaciolka a dzisiaj ??? jakos wogole mnie to przestalo krecic.. facet to jednak facet i nikt go nie zastapi…;) hiehie

    Manora
    Member
    • Tematów: 22
    • Odp.: 1410
    • Maniak

    Nie, ja bym nie mogła zrobić niczego z kobietą. Nawet sobie tego nie wyobrażam. Co innego z przystojnym facetem;p to jest to!:D

    Venus
    Member
    • Tematów: 58
    • Odp.: 678
    • Zasłużony

    kurcze nie wiem czy mneit o rajcuje bo jest nieosiagalne, nie odwazylabym sie , czy jednak powinnam sprobowac;p

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Sex kobiety z kobietą."

Przewiń na górę