• Autor
    Odp.
  • KreJzoOlk@
    Member
    • Tematów: 11
    • Odp.: 75
    • Stały bywalec

    jakie macie zdanie na temat tego ze gdy uprawia sie sex mozna schudnac??? czy naprawde waszym zdaniem sex ma na to jakis wplyw???

    zuza_130
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 219
    • Zapaleniec

    [usunięto_link]@ wrote:

    jakie macie zdanie na temat tego ze gdy uprawia sie sex mozna schudnac??? czy naprawde waszym zdaniem sex ma na to jakis wplyw???

    podobno podczas 30 min seksu mozna spalic rownowartosc kaloryczna 2 paczkow…ja tam nie wiem…za mloda jestem 😳

    bejbi21
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 74
    • Stały bywalec

    Kiedy rozstałam się z moim poprzednim facetem, przez pół roku byłam sama i przytyłam 5kg 😀 akurat ne przejmowałam się tym bo nie było tego widać…teraz mam faceta od 1,5 roku i waże jeszcze mniej niż ważyłam z tym poprzednim 😀 ale nie wiem czy to od sexu akurat zależało 😀 moze coż w tym jest 😀

    KreJzoOlk@
    Member
    • Tematów: 11
    • Odp.: 75
    • Stały bywalec

    powiem szczerze ze jak wspolzylam z poprzednim chlopakiem to od momentu gdy zaczelam sie z nim kochac schudlam 6 kilo… potem po rozstaniu jakos przytylam z 7 ale wiem ze to przez to iz bylam dlugo w niemczech… tam to jedzenie jest masakra… po powrocie schudlam to co przytylam i teraz z obecnym chlopakiem zaczelismy sie kochac i zobaczymy:D:D:Dmoze znowu schudne chciala bym

    a moze macie jakies sposoby na odchudzanie te nieszczesne?? cos sprawdzonego?

    Zielonooka
    Member
    • Tematów: 32
    • Odp.: 3393
    • Guru

    Na mnie to nie ma żadnego wpływu.

    basia23
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 132
    • Zapaleniec

    mi to też nie robi różnicy…

    zuza_130
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 219
    • Zapaleniec

    [usunięto_link] wrote:

    mi to też nie robi różnicy…

    wszysto pewnie zalezy od uwarunkowan genetycznych, slyszlaam, ze niektorym jednak pomaga

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Sex-odchudzanie"

Przewiń na górę