sex po krioterapii (nadzerka)

  • Autor
    Odp.
  • lily
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 24
    • Bywalec

    Witam .
    Wiecie może po jakim czasie mozna uprawiać sex po krioterapii, a jażniej mówiąc , po wymrazaniu nadżerki.
    Będę baaaaardzo wdzieczna za odpowiedz ! 🙂

    asiek
    Member
    • Tematów: 26
    • Odp.: 443
    • Pasjonat

    po 6ciu tygodniach 😕

    dan024
    Member
    • Tematów: 45
    • Odp.: 255
    • Pasjonat

    wlasnie mialam zadac te pytanie,czeka mnie to samo i strasznie sie boje.ale po 6 tygodniach :(:(:(masakra

    lily
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 24
    • Bywalec

    Aż po 6 tyg. ? ja miałam zabieg 4 tygodnie temu, mój lekarz powiedział ze wstrzymać sie z sexem do miesiaczki po miesiaczce juz można :d, czyli wg tego co on mówi mogę od dzis :P, ale jakos się jeszcze boje i nie czuję się pewnie, chciałam znać zdanie innych kobiet ;).
    dan024 nie ma sie czego bać, naprawdę , to nic nie boli 😉

    dan024
    Member
    • Tematów: 45
    • Odp.: 255
    • Pasjonat

    no mam nadzieje ze nic nie boli,moj lekarz to samo mowi ale wiecie jak to jest………………..

    lily
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 24
    • Bywalec

    Trzymam kciuki 😀 , za pomyżlny zabieg :D.

    xyz
    Member
    • Tematów: 35
    • Odp.: 1277
    • Maniak

    Włażnie za pomyżlny zabieg. Ja zabieg taki miałam i nie zlikwidowało mi to całkowicie nadżerki. Zmniejszyła się. Blizna została. Mało tego. Podczas i po stosunku mam krwawienia spowodowane włażnie zamrażaniem nadżerki – ta blizna podobno krwawi. Podobno – lekarz sam nie wie. Muszę zmienić go na jakiegoż bardziej pewnego

    lily
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 24
    • Bywalec

    xyz to faktycznie nie ciekawie, poprostu lekarz zle cos zrobił, chyba nie ma takiej możliwożci żeby nadrżerka nie była do końca wymrozona :|, koniecznie zmień lekarza , bo takie krwawienia po stosunku napewno nie sa komfortowe 😉

    xyz
    Member
    • Tematów: 35
    • Odp.: 1277
    • Maniak

    Mój ginekolog nie robił tego zabiegu. Dał mi tylko skierowanie do szpitala a tam zajął się mną jakiż „obcy”

    lily
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 24
    • Bywalec

    I to był zabieg metoda wymrazania ? U nas np w szpitalach robią tylko tzw. wypalanki , za które nic sie nie płaci , słyszałam ze w szpitalach nie ma sprzętu do robienia zabiegu metoda krioterapii, jeżli ktoż juz takowy chce zabieg to płaci prywatnie 300zł .

    xyz
    Member
    • Tematów: 35
    • Odp.: 1277
    • Maniak

    tak – wymrażanie. Przez skierowanie od gina zabieg był bezpłatny

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " sex po krioterapii (nadzerka)"

Przewiń na górę