• Autor
    Odp.
  • MalaEm
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 16
    • Bywalec

    Chodze na siłownie, ale nie chce mieć mięsni tylko zgubić pare kg. Nie wiem czy bieganie na bieżni i rowerek wystarczą?

    Twoja_Figura
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 84
    • Stały bywalec

    Witaj,

    otóz zapewniam Cię, że aby wypracować miężnie nie wystarczy „zwykłe” chodzenie na siłownię, gdyż do takiego efektu potrzeba lat praktyki..ćwiczeń , diety, suplementów oraz także predyspozycji do rozrostu miężni. Chodzenie na siłownie rekreacyjne spowoduje jedynie, że zaczniesz gubić zbędny tłuszczk oraz nabierać ładniejszej sylwetki bardziej jędrnego ciała. Areoby jak najbardziej są godne polecenia…zwłaszcza gdy celem jest zgubienie kilogramów, oraz wyrobienie lepszej kondycji.
    Polecem serdecznie….

    xyz
    Member
    • Tematów: 35
    • Odp.: 1277
    • Maniak

    Dziewczynki pochwalę się wam 🙂

    Zapisałam się na aerobik i siłownię, chciałam i musiała, od roku mam siedzącą pracę i uwierzcie mi, moje ciało bardzo na tym ucierpiało onas
    Mam nadzieję, że nie będę żałować tej decyzji. Nie tylko poprawię kondycję, ale również samopoczucie

    estera
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 176
    • Zapaleniec

    ja tez od wrzesnia regularnie uczeszczam. poszlam do instruktora, karnie wyjasnilam o co mi chodzi no i: najpierw mam 20 minut na orbitreku w ramach rozgrzewki. z moja kondycja wlasciwie moglabym na tym zakonczyc;) ale potem mam cwiczenia na wlasciwej silowni (8 typow) i potem znowu godzina na orbbitreku, rowerku lub biezni. na razie efektow na wadze nie widac, ale za to na ubraniach i owszem. spodnie zaczynaja wisiec:D

    lateksowa
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 184
    • Zapaleniec

    Jeżli nie chcesz miężni tylko schudnąć to poproż o plan Twojego instruktora. Obecnie na każdej siłowni ma być instruktor. Ja tak robię.

    shanleenka
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 122
    • Zapaleniec

    W momencie, kiedy chcesz schudnąć powinnaż robić dużo powtórzeń ćwiczeń z małym obciążeniem. – jeżli chcesz wyrzeźbionych miężni- mniej powtórzeń ale za to większe o*****zenie;_

    emcafe
    Member
    • Tematów: 14
    • Odp.: 26
    • Bywalec

    czy jak będę jeżdzić na rowerku czy strace brzuch jesli tak to ile muszę jeżdzić 😀

    zuza_130
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 219
    • Zapaleniec

    Jeżeli będziesz stosować odpowiednią dietę i ćwiczenia to tak. 🙂

    LadySuzie
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 7
    • Początkujący

    Jak najbardziej, ale ja polecam bardziej fitness od siłowni. Trener lubi dać w kożć, ale warto. Fitness w domu też przynosi swoje efekty tutaj polecam parę technik dzięki którym ubyło mi trochę kilosków 😀 :

    [usunięto_link]

    P.S. Aha i uzupełniajcie wody bo to bardzo ważne i pożyteczne.

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " siłownia"

Przewiń na górę