Siwe włosy u mężczyzn

  • Autor
    Odp.
  • hanna_f
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 48
    • Stały bywalec

    Mój ukochany zaczął mi siwieć. W sumie nie jest młodzieńcem, ale trochę nas zaskoczyły te siwe włosy. Ja to ja, i tak go kocham. A on się zaczął wkurzać, dziwnie teraz zaczesuje włosy, byle ukryć siwiznę. To całkiem zabawne (dla mnie :D). Czy Wasi mężczyźni są szpakowaci i co o tym sądzicie?

    Panienka2
    Member
    • Tematów: 8
    • Odp.: 257
    • Zapaleniec

    To wytłumacz Twojemu ukochanemu, że siwizna, czy tylko szron we włosach, nikogo nie postarza, za to dodaje dużo uroku. Mężczyzna wówczas jest bardziej interesujący. A tego i tak nie tylko On, ale nikt nie uniknie.Wczeżniej czy później każdy będzie mniej lub bardziej „biały”. 😀

    hanna_f
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 48
    • Stały bywalec

    Mimo wszystko mam nadzieję, że mnie to dopadnie później 8) Chociaż przeglądając jakież babskie pisma przyuważyłam, że siwe włosy są całkiem modne. świat modny nigdy nie przestanie mnie zadziwiać 😀
    Mi ten „szron” u niego kompletnie nie przeszkadza. Natomiast przeszkadza mi to jego ciągłe gadanie o tym. Przejmuje się facet jak cholera, a ja (niestety) muszę tego słuchać. -! Dzisiaj usłyszałam piękny monolog o szampon koloryzujących dla mężczyzn. Wszystkie za i przeciw. Zaskakuje mnie ten mój facet.

    kaifasz1
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 11
    • Bywalec

    Przestań go denerwować to przestanie siwieć 😛

    vajola
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 117
    • Zapaleniec

    Co sie dziwisz, facet też człowiek i ma kompleksy. Jakbyż ty w jego wieku znalazła u siebie siwe włosy, też byż panikowała!:)

    hanna_f
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 48
    • Stały bywalec

    Ej, wszyscy moi znajomi się ze mnie żmieją, że to moja wina, bo go denerwowałam i przeze mnie osiwiał, także teraz muszę dzielnie znosić jego narzekanie. 😀 Mam nadzieję, że już nie długo, bo po swoich monologach doszedł do wniosku, że spróbuje „zawrócić” proces siwienia. Zamówił sobie coż ……………….. czyli szampon do odswiania włosów i ma zamiar wykorzystać. A niech sobie nakłada,byle się lepiej facet poczuł i przestał narzekać. 😉

    JESZCZE JEDEN UKRYTY LINK W TREśCI I BAN PERNAMENTNY

    Pzdr.
    Moderator

    Hard
    Member
    • Tematów: 168
    • Odp.: 1566
    • Maniak

    [usunięto_link] wrote:

    Przestań go denerwować to przestanie siwieć 😛

    kaifa :ok:

    dla Pań zaż zkonfundowanych polecam szampony przyciemniające 😉
    tak wiele tu mówicie o kosmetykach, urodzie i innych takich pier… pierwszy bym się…
    poddał farbowaniu, gdybym zaczął siwieć 😆

    [usunięto_link] wrote:

    A niech sobie nakłada,byle się lepiej facet poczuł i przestał narzekać. 😉

    bardzo słusznie, Hanni :jupi:

    facet z siwizną może okazać się bardzo mądry 🙄 lub strasznie sexy :wrrr:

    kokosikafrykanski
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    szamop z rzenszenia

    suska
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    A ja uważam, że siwe włosy dodają uroku. śmieszą mnie faceci z farbowanymi włosami :/

    masakrraa
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    ja już 8 znalazłem w tym tygodniu… pfff

    JanuszStal
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    Każdego z nas to czeka. Znam przypadek chłopaka, któremu w wieku 18 lat zaczęły pojawiać się siwe włosy.Teraz ma 25 lat i można je policzyć w dziesiątkach. JEdnak nie myżli o farbowaniu

    jabalkon
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    No Panowie, mnie też to dopadło. Mam 28lat i znalazłem siwego włosa. No cóż…

    jagodaFiga
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    super

    LaraCraftt
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    samoz ycie;p

    Wolska1983
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    Dokladnie

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Siwe włosy u mężczyzn"

Przewiń na górę